portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Parkowanie
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkowanie

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2011 23:15    Temat postu: Re: Parkowanie

Dobry pomysł Very Happy To co zrzutka na naklejki? Wszystkie 3 wzory z aukcji pasują do naszego Osiedla Very Happy
hubal83 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Sob Cze 04, 2011 14:21
Posty: 2
Skąd: Białustok

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 14:31    Temat postu: parkowanie

sznowny kolego, weź pod uwagę fakt, że może zdarzyć sie sytuacja, że chcesz zaparkować obok kogoś, kto stoi ni w pi.. ni w oko, parkujesz, poczym gdy wracasz do samochodu, delikwenta już nie ma, na parkingu zrobiła sie roszada, a ty masz za szybą owego kutasa, bo to twoje auto jest chu...owo zaparkowane!!!! co ty na to mądralo. Ten kto zaparkował tak wcześniej, byc może miał ta sama sytuację. Tak więc przemysl sprawę człowieku. Innym faktem jest że linie na parkingu są w zbyt małej odleglości od siebie. ja nie zmierzam trzeć tyłkiem o bok samochodu podczas wysiadania, ani tez ryzykować że jakas łajza wysiadając obije mi drzwi, wiec wybacz ale bedę parkowal auto, w takiej odległości od już zaparkowanego, jaką uznam za minimalna aby wygodnie opuścić pojazd.
Pozdrawiam i zanim cos napiszesz - pomyśl!!!!!!!!!!!!!
hubal83 
   

Nowy na forum


Wiek: 41
Dołączył: Sob Cze 04, 2011 14:21
Posty: 2
Skąd: Białustok

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 14:53    Temat postu: Parkowanie aut zasilanych LPG w garażu

Panowie, nie parkuje w garażu ale wyjasniam w czym rzecz. Auta zasilane LPG nie mogą wjeżdżać do garażu. Nie chodzi tu o gazy jakie emitują, bo np. diesel produkuje dużo wiecej Co2 i innych gazów. W garazach macie Państwo zamontowane detektory CO2 i LPG, które to przy wyższych steżeniach owych gazów załączją wentylatory strumieniowe na wyższy bieg lub w ostateczności włączają syrene alarmową. Rzecz w tym że pojazd zasilany LPG, to auto z wbudowaną bombą, które podczas rozszczelnienia grozi wybuchem i pożarem, może spowodowac reakcje łańcuchową. Oczywiście jest to malo prawdopodobne, ale jednak, dlatego któś kto parkuje takie auto, stwarza zagrożenie dla wszystkich mieszkańców - zagorżenie pożarowe!!!
Krawny 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Lut 13, 2011 20:50
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 18:34    Temat postu: Re: Parkowanie

Sluchaj odnosnie tego parkowania jest kilku kierowcow: alfa mito (juz teraz patrze ze czlowiek jezdzacy tym samochodem chyba nauczyl sie poprawnie parkowac ale wczesniej to byla masakra 2 miejsca parkingowe jego...) no i moje gwiazdy caly czas sie zastanawiam jak cienkleciento(kolor zielony i czerwony) zajac 3 miejsca parkingowe... zwlaszcza kierowcy ktorzy maja zwyczaj parkowac przy naszym sklepie, jak to widze to az mnie krew zalewa. Tam sie parkuje pod lekkim katem do kraweznika drogi kierowco! a nie prostopadle!

I nie powiesz mi ze takim kierowcom nie nalezy sie karny kutas??

Pozdrawiam Twisted Evil
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Cze 04, 2011 23:36    Temat postu: Re: Parkowanie

hubal83 - nie wiem od kiedy tu mieszkasz i o co walczysz, w każdym bądź razie tylko Ty nie zrozumiałeś tematu odnośnie parkowania! Ja tu mieszkam od początku istnienia bloku, a może dokładniej odkąd dało się tu mieszkać, a więc doprowadzony gaz, ogrzewanie itp. i nie krytykowałem kogoś, kto zaparkował na 10cm od linii miejsca parkingowego, czy na linii, bo ktoś obok stał może nie do końca odpowiednio i inaczej się nie dało, tylko poruszyłem kwestię dwóch przykładowych kierowców, którzy nagminnie parkowali np. pod skosem na parkingu prostopadłym zajmując przy tym 2 miejsca, albo w ogóle poza miejscem parkingowym utrudniając przejazd bądź wyjazd z parkingu innym uczestnikom ruchu. Fakt. miejsca parkingowe są dość wąskie, ale jakoś każdy się mieści i wysiada swobodnie, a jak Tobie za mało jednego miejsca, żeby wysiąść to może przerzuć się na rower? Wtedy Twój problem z wydostaniem się z samochodu będzie rozwiązany i my mieszkańcy będziemy mieli dwa miejsca wolne na parkingu Very Happy
cysiooo 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 17:47
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Kwi 13, 2013 13:10    Temat postu: Parkowanie

Od pewnego czasu idąc rano do pracy zauważam, że żołnierze pracujący obok nagminnie parkują na osiedlowym parkingu. Moje pytanie brzmi: co z tym szlabanem, który ciągle jest w naprawie? Czy można ograniczyć np. kolejnym szlabanem parking przed budynkiem i pozostawić tylko kilka miejsc przy wjeździe dla parkujących klientów lokali?
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama