portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Odbiór telewizji
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Odbiór telewizji

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ralina 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pią Lut 22, 2013 19:31
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 19:42    Temat postu: Odbiór telewizji

Witam mieszkańców Smile
Chciałabym się dowiedzieć w jaki sposób w naszym bloku można odbierać telewizje? Nie chodzi mi o żadne satelity, tylko o kablówkę. Czy są jakieś zbiorcze anteny na dach, z których można skorzystać?
Dziękuje za każdą cenną informacje Smile
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 3:57    Temat postu: Re: Odbiór telewizji

Z tego co mi wiadomo to możesz zamówić kablówkę z Telekomunikacji Podlasie, a z Koby też chyba jest tv.
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 8:34    Temat postu: Re: Odbiór telewizji

polecam tel;ekomunikacje podlasie w koboie straszne zaklocenia byly
ralina 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pią Lut 22, 2013 19:31
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 12:40    Temat postu: Re: Odbiór telewizji

A jest możliwy odbiór telewizji naziemnej u nas w bloku? Bo skoro już takowa jest można by było ją wykorzystać Smile Tylko czy w ogóle da się ją u nas odbierać?
wildhoney 
   

Zaglądajacy


Wiek: 40
Dołączył: Pon Maj 09, 2011 22:03
Posty: 10
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 23, 2013 17:34    Temat postu: Re: Odbiór telewizji

Niestety pomimo tak dużego bloku nie mamy jednej wspólnej anteny do cyfrowej TV naziemnej na dachu do której moglibyśmy się podłączyć. Kiedyś podnosiłem ten wątek na forum, ale jakoś nie spotkał się z zainteresowaniem. Wobec tego tak jak niektórzy instalują talerze do tv satelitarnej ja zainstalowałem antenę do telewizji cyfrowej naziemnej na balkonie. Mieszkam od strony parkingu (dziedzińca) i odbiór jest kiepski co wynika to z faktu, że nadajniki są usytuowane od od drugiej strony bloku. TV znajduje co prawda wszystkie kanały z MUX1, MUX2 i MUX3 ale podczas oglądania obraz potrafi przerywać (pikselować) - szczególnie gdy pada śnieg.

Jeśli ktoś ma antenę w oknie/na balkonie od strony ul Wiadukt lub Kawaleryjskiej i odbiera tv naziemną to niech napisze jaki ma odbiór.
ralina 
   

Nowy na forum


Wiek: 33
Dołączył: Pią Lut 22, 2013 19:31
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 12:03    Temat postu: Re: Odbiór telewizji

O, nie wiedziałam, że TP ma taki abonament. W takim razie się tym zainteresuje, dziękuje za informacje Smile) Ale z drugiej strony to bardzo dziwne, ze w takim dużym bloku nie ma anteny zbiorczej.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama