portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » DOJŚCIE DO CHODNIKA!!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

DOJŚCIE DO CHODNIKA!!!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Śro Lut 20, 2013 11:19    Temat postu: DOJŚCIE DO CHODNIKA!!!

Zadzwoniłam dziś do straży miejskiej,aby zajęli się dojściem z bloku do chodnika! Oczywiście facet przyjął zgłoszenie, ale się okazało, że tam nie ma chodnika i nie ma co odśnieżać. Poprosiłam,więc go aby upomniał miasto, że chodnik się odśnieża od przystanku do ronda, a nie tylko do przejścia dla pieszych. Również powiedziałam, aby został upomniany właściciel parkingu, że jest nieodśnieżony i nawet tamtędy nie da się przejść. Po tym moim zażaleniu powiedziałam,że jedynie do bloku to samolotem można się dostać z chodnika to Pan mundurowy powiedział, że jak się da to proszę bardzo i czy może mi w czymś jeszcze pomóc, bo przyjął zgłoszenie. Jednym słowem olał mnie i odłożył słuchawkę. Gdzie jeszcze zadzwonić żeby wreszcie było dojście do chodnika?! Nie stać mnie na samochód,więc autobus to mój transport i mojego dziecka, które jest za małe żeby chodzić i wożę je wózkiem!!!!
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Śro Lut 20, 2013 15:22    Temat postu: Re: DOJŚCIE DO CHODNIKA!!!

trzeba zadzownic do departamentu ochorny srodowiska w celu ustalenia kto jest odpowiedzoialny za parking chodnik oraz drogę do bloku (czyli do terenu prywatnego) zglosic ze nie jest to utrzymane i oni powinni pdjac srodki , ogolnie zorientowac sie kto u nas odsnieza - chyba czyscioch bis , juz wczsniej dzownbila odnosnie parkingu ale pan z czysciocha powiedzial ze to jest chyba droga prywatna bloku i on tego nie odsnieza wiec mowie jaka prywatna jak urzad miasta zabral na tej drodze wjazd podczas inwestycji drogowej , wiec droga jest miasta . ogolnie rzecz biorąc pani z urzedu (Bożena) powiedziala ze trzeba dzownic do tego departamentu ochorny srodowiska
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Śro Lut 20, 2013 15:24    Temat postu: Re: DOJŚCIE DO CHODNIKA!!!

mialam dzis dzownic odnosnie tej wlasnie drogi bo jest jeden wyjazd ciezko sie wymijac na tym parkingu auta sie zakopuja itp , ale teraz wrocilam i juz nie zadzownie , wiec sąsiadko jakbys miala ochote to jutro mozesz cos zadzialac bo czlowiek nawet nie ma kiedy jak te urzedasy od 8-15 ![/b]
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Śro Lut 20, 2013 17:13    Temat postu: Re: DOJŚCIE DO CHODNIKA!!!

Nie ma problemu. Dziś telefon wykonałam także do naszej administracji. Niestety mnie nie zrozumiała, bo zamiast tam odśnieżyć to odśnieżyli chodnik przy samym bloku. Jutro jeszcze zadzwonie raz do straży miejskiej, ale już do konkretnej osoby,która podpowie co można z tym jeszcze zrobić.
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 14:42    Temat postu: Re: DOJŚCIE DO CHODNIKA!!!

tylko jak to zrobic prawnie ? kto powinien zlecic wykonanie takiego chodnika wspolnota mieszkancow , glosowanie itp? bo uwazam ze to byloby ok chociaz ten nasz wzjad tam jest , ale co do tych mjesc parkingowych to wogole sa poronione stoja po 4 samochody na pzeciw wjazdu masakra kto to wogole wymyslil
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama