portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » sąsiedzi 5b kl III
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

sąsiedzi 5b kl III

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sasiadeczka1303 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 05, 2012 12:18
Posty: 13
Skąd: Bstok

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 9:18    Temat postu: sąsiedzi 5b kl III

Mieszkam w tym bloku od dosłownie 3 miesięcy. Nie przeszkadzają mi od czasu do czasu imprezki robione do późnych nocy,śpiewy, tańce, dzieciaki biegające nad nami(też zapewne będę w przyszłości je miała). Nawet chamskie zatrzaśnięcie mi przed nosem drzwi gdy przenosiłam ostatnie kartony z przeprowadzki(jakbym była jakimś intruzem)- Ok rozumiem macie prawo być nie ufni. Ale dzisiejszej nocy mieszkaniec naszej klatki i jego goście od godziny 1 do 3 nad ranem nie imprezowali tylko dosłownie dewastowali nam windę!!! Cholera to nie jest zabawka. Aha a z tego co się orientuję to chyba wejście na dach jest zabronione w okresie zimowym. Był taki łomot że nie zmrużyłam oka przez pół nocy. I za pewne nie tylko ja :/ Współczuję sąsiadom z wyższych pięter. Niestety po raz kolejny jeśli usłyszę takie zabawy w windzie nie zostawię tego tak. I jeśli ktokolwiek wie z którego mieszkania była ta imprezka była bym wdzięczna o podesłanie namiarów Smile
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 10:33    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

mieszkam wyzej ale nic nie slyszlam kurde , no trzeba bylo dzwonic na policje bo tu polowa to studenciaki co maja gdzies jak bedzie wygladala klatka podworko itp , wiec trzeba takich wandali tępic Smile , narazie to raczej jest spokoj zacznie sie lato to bedzie pewnie weselej ...
sasiadeczka1303 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 05, 2012 12:18
Posty: 13
Skąd: Bstok

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 10:40    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

Dziś rano jak weszłam do windy to ślady butów na ścianie od windy były na wysokości nawet 2 m!!! Nich goście poskaczą po ścianach u kolegi organizatora, a nie na klatkach czy w windzie!
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 10:44    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

bydło , ale mowie jak cos trzeba odrazu na policje zglasza , 2 zgloszenia i nie bede już tak imprezowac Smile
sasiadeczka1303 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 05, 2012 12:18
Posty: 13
Skąd: Bstok

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 10:55    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

też nie chcę żeby się zrobiło osiedle policyjne :/ wolałabym to wyjaśnić z właścicielem imprezy. Chyba ze to nic nie da.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 16, 2013 11:30    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

sasiadeczka1303 napisał:
też nie chcę żeby się zrobiło osiedle policyjne :/ wolałabym to wyjaśnić z właścicielem imprezy. Chyba ze to nic nie da.
w takich wypadkach lepiej zgłaszać...za naprawę tego co zniszczone zapłacimy my wszyscy a tak to moze organizator imprezy dostanie po kieszeni -> jak nie mandat to za zniszczenia kasę wyłoży
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Wto Lut 19, 2013 9:33    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

Szczerze to mieszkam na 7 pietrze i nic nie słyszałam. Może temu, że jak już zasnę to mam dobry sen i w sypialni mało słychać jak ktoś hałasuje na klatce.
blazej.w 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 01, 2011 21:55
Posty: 41
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 12:41    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

Odnośnie tej sytuacji (nie pierwszej zresztą imprezy organizowanej przez tych studentów) było wysłane do właściciela mieszkania pismo, a następnie z nim rozmawiałem i powiedział, że nie wiedział o zakłócaniu przez studentów spokoju sąsiadów. Powiedział, że dał im ultimatum, że kolejna taka sytuacja i wypowie im umowę najmu. Wiec jakby coś takiego się powtórzyło proszę o informację.
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 15:29    Temat postu: Re: sąsiedzi 5b kl III

Mam takie pytanie w sumie nie na temat:
Czy jest ktoś może kto chce wynająć mieszkanie dla spokojnego chłopaka? Całe mieszkanie 2-3 pokojowe.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama