portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » zieleń na osiedlu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zieleń na osiedlu

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Ola321 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Maj 12, 2014 22:27
Posty: 7
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 22:34    Temat postu: Re: zieleń na osiedlu

Lokatorka, absolutnie nic nie wszczynam. Nie wnikam kto zaparkował na dwóch, trzech czy czterech miejscach, za czy przed szlabanem, na chodniku, trawniku czy gdzie tam jeszcze bo widocznie nie jestem aż tak Upierdliwa. Ja sie cieszę, ze w mieszkaniu mi nikt nie parkuje! A twierdzenie, ze jestem gorsza zbyt mocno mnie nie wzrusza! Ale ok! Kończę wątek przypominając, ze Naklejki to samosąd! Pozdrawiam wszystkich sąsiadów Wink
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 2:46    Temat postu: Re: zieleń na osiedlu

Ola321 napisał:
Kończę wątek przypominając, ze Naklejki to samosąd! Pozdrawiam wszystkich sąsiadów Wink

Aż tak się boisz naklejki? Parkujesz jak chcesz i nic cię nie obchodzi, że się boisz naklejki?
Ja jestem skłonny poświęcić te 5 sekund więcej swojego czasu żeby ktoś inny nie marnował swoich 5 minut na szukanie miejsca w nocy którego i tak nie znajdzie.
Jak inaczej przemówić niektórym do rozumu? Pstryknąć może pare fotek i na forum, zaparkuje drugi raz tak samo to znowu fotka i co? Samosąd na kimś kto zdjęcie robi bo porównają do straży miejskiej co to zdjęcia robi i mandatami karze.
PS. Jakimi ludźmi i sąsiadami jesteśmy zostawiając swoją brykę na dwóch miejscach?
Otóż takimi co w dupie mają sąsiadów i ludzi mieszkających obok i myślących tylko o sobie samym!!!!
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 7:34    Temat postu: Re: zieleń na osiedlu

Ola321: Jak czytasz to czytaj całość. To jest początek do Twojego wybiórczego zdania: "ile razy jeszcze będzie trzeba tumanom mówić, że nie staje się samochodem pod starym "sklepem rowerowym" tam gdzie jest prawidłowe wejście na chodnik?" z podkreśleniem na PRAWIDŁOWE WEJŚCIE NA CHODNIK
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 15:39    Temat postu: Re: zieleń na osiedlu

Cytat:
Jakimi ludźmi i sąsiadami jesteśmy zostawiając swoją brykę na dwóch miejscach? Otóż takimi co w dupie mają sąsiadów i ludzi mieszkających obok i myślących tylko o sobie samym!!!!

Dokładnie toomoo dobrze gadasz. Dotyczy to parkowania ale również życia codziennego.
Sąsiedzi są mili i uczynni, uśmiechnięci i po palcu w dupę włażą jak coś chcą, sytuacja odwraca się 180 st. jak nie jest po ich myśli. To tylko swiadczy o kulturze ich samych.
Confused
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 16:23    Temat postu: Re: zieleń na osiedlu

Niestety kolejny temat rozbija się o mentalność sąsiedzką i międzyludzką. Według mnie za jakieś 2-3 pokolenia powinno być już ok Cool
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Maj 23, 2014 16:46    Temat postu: Re: zieleń na osiedlu

Dokładnie, szkoda tylko, że nas już nie będzie. Ale cóż, nie ma co brać do głowy. Wypijmy browarka za sąsiadów Very Happy tych co dobrze parkują i tych co maja nas w nosie Rotfl
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama