portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Nowa klamka w garażu - wiadutk 5
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Usul00 
   

Początkujacy


Dołączył: Wto Mar 29, 2011 9:56
Posty: 8
Skąd: PL

PostWysłany: Śro Lis 07, 2012 9:15    Temat postu: Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

Przepraszam, ale trafia mnie już szlak - ktoś zamontował klamkę do garażu z gałką od strony windy - pomysł bardzo fajny pod warunkiem, że mielibyśmy klucze, a tak od wczoraj trzeba drałować do garażu dookoła bloku.. Pół biedy, że nosze pilot w kieszeni, ale spotkałem sąsiadów, którzy zostawiają go w samochodzie i niestety nie mieli jak dostać się do auta.

Bardzo proszę o wyjaśnienie osoby, która jest odpowiedzialna za montaż owej klamki, bo nie było żadnej informacji na ten temat. Uważam, że takie postawienie sprawy jak jest teraz jest co najmniej mocno niekulturalne (ktoś ma klucz, a reszta niech lata dookoła).
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Śro Lis 07, 2012 9:54    Temat postu: Re: Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

Witam
Wydaje mi się, że jeśli ktoś ma miejsce postojowe to przy odbiorze mieszkania powinien dostać klucz do garaży w klatce, w której mieszka (tak jak z wejściem na dach czy też komórek lokatorskich). Może jakieś przeoczenie?? Proponuję zadzwonić do kierownika i wyjaśnić lub po prostu pożyczyć klucz od sąsiada i go dorobić.
Lepsza gałka w drzwiach niż nieproszeni goście rysujący samochody czy też "pożyczający" sobie cudze np. wycieraczki lub anteny.
Pozdrawiam
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Lis 07, 2012 9:57    Temat postu: Re: Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

dziekuje za tego posta....bo wlasnie zabieralam sie do pisania na ten tematSmileno wlasnie......kto do cholery bez powiadomienia mieszkancow wymienia sobie zamki!!!!????wczoraj musialam dostac sie do piwnicy,i co...no i nic...bo sa nowe klamki!!byloby milo gdyby ktos kto wpada na tak genialne pomysly dawal innym o tym znac.i skad ja niby mam wziac klucz do tych drzwi??mam chodzic po sasiadach i sie kazdego dopytywac czy nie ma,zebym mogla dorobic??!!pomysl sam w sobie jest dobry,tylko moja goraca prosba....prosze powiadamiac o takich zmianach,zeby unikac takich dziwnych niespodzianek.ktos wie gdzie mozna dostac klucz do tych drzwi?????
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lis 07, 2012 10:09    Temat postu: Re: Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

Każdy z tego co sie orientuje powinien miec klucz w skrzynce pocztowej pieknie zapakowany w kopercie z informacja. Ja tak miałem.
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Lis 07, 2012 12:38    Temat postu: Re: Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

wlasnie sprawdzalam swoja skrzynke i NIC....mieszkam w 5B,wiec moze nas juz ta 'zmiana' nie obowiazuje?????nie wszyscy maja piwnice pod 'swoim' blokiem-niestety.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lis 08, 2012 17:53    Temat postu: Re: Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

Ja klucz dostałem jakieś 2-3 dni przed zamontowaniem klamek.
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 11:08    Temat postu: Re: Nowa klamka w garażu - wiadutk 5

Zapytam w tym temacie, czy ktoś z posiadaczy miejsca w garażu kodował kiedyś nowy pilot do otwierania bramy garażowej? Jeżeli tak to jak to się robi, proszę o pomoc, pozdrawiam!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama