portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Listonosz
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Listonosz

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 11:02    Temat postu: Listonosz

Drodzy sasiedzi bardzo prosze Was wszystkich upominajcie nowego listonosza żeby nie dzwonił do domofonu tylko załatwił sobie kod i wchodził bez dzwonienia. Tak samo moze przeciez zapukac do drzwi a nie od razu dzwonić. Mamy małe dzieci, które śpią w dzień a ten baran nie potrafi tego zrozumieć. No dziś sie z nim podarłem bo prosiłem już kilka razy i nie dociera. Poprzedni listonosz nigdy do mnie nie zadzwonił zawsze pukał. Jeszcze raz namawiam wszystkich do współpracy w tej kwestii.
Hope12 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Mar 08, 2012 9:23
Posty: 26
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 15:48    Temat postu: Re: Listonosz

Ja na przykład wolę jak zadzwoni-przynajmniej na 100% usłyszę. Później nie mam pretensji że awizo w skrzynce jest a przecież w domu cały dzień ktoś był. Jeśli ktoś ma taki sam problem niech upomina- mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie- pasuje. Pozdrawiam
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 16:46    Temat postu: Re: Listonosz

Hope12 napisał:
Ja na przykład wolę jak zadzwoni-przynajmniej na 100% usłyszę. Później nie mam pretensji że awizo w skrzynce jest a przecież w domu cały dzień ktoś był. Jeśli ktoś ma taki sam problem niech upomina- mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie- pasuje. Pozdrawiam


Gratuluje.Tylko nie wiem czego.
Czy dobrze śpiących dzieci (jesli są) czy rzadkich odwiedzin listonosza.

Ja mimo wszystko jeszcze raz namawiam lokatorów o upominanie listonosza żeby starał się po cichu sprawę załatwiać.
Postawili nam ekrany które świetnie spełniają swoją role to na to konto zmienił sie listonosz który nie kuma czaczy. Ale mi sie napisało Hyhy
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 18:55    Temat postu: Re: Listonosz

Ja też wolę jak zadzwoni, dzieci nie mam i przynajmniej usłyszę że ktoś stoi przy drzwiach.
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 19:11    Temat postu: Re: Listonosz

Jak bedziesz miał dzieci czego ci życze to się przekonasz co jest lepsze.
A teraz proponuje skorzystac z wizyty u laryngologa.
Skończmy ten temat bo widze ze nie wszyscy rozumieją problem.
Hope12 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Mar 08, 2012 9:23
Posty: 26
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 19:56    Temat postu: Re: Listonosz

Drogi Sąsiedzie! Skoro przeszkadza Ci to że do Twoich drzwi dzwoni listonosz to upominaj go aż do skutku. Nie każdemu musi to przeszkadzać i każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Ewentualnie zawsze można odłączyć dzwonekSmile I to może być wyjście z tej sytuacjiSmile
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 20:19    Temat postu: Re: Listonosz

kwestia indywidualna , aj wole jak do mnie listonosz zadzowni domofonem bo umowmy sie nie zawsze czlowiek jest gotowy na przyjmowanie osob trzecich a szczegolnie z rana, a tak zawsze jest czas zanim wjedzie windą , ale co do dzwonkow to powiem szczerze ze do mnie puka, ale nie wiem taki młody chlopak czy jest jeszcze inny listonosz ?Very Happy
Kosadd 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Mar 24, 2011 18:13
Posty: 28
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Paź 05, 2012 20:52    Temat postu: Re: Listonosz

Ja też wolę jak dzwoni domofonem, chociaż mam małe dzieci. jak komuś jest za głośno, to można zakleić otwory i będzie ciszej, albo odłączyć jak ktoś już wcześniej wspominał.
Patrząc od strony listonosze też bym nie wjeżdżał/wchodził na chybił trafił na np. 8 piętro 9nie wiedząc, czy ktoś tam jest).
pozdrawiam
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 0:01    Temat postu: Re: Listonosz

Mam małe dziecko i mi nie przeszkadza, a listonosz zazwyczaj jest około 11 -13 , godzinny jak dla mnie odpowiednia pora. Troszkę zrozumienia jak ten biedny listonosz ma zapamiętać ze akurat pod tym numerem ma zapukać a nie dzwonić mieszkań jest sporoWink a praca taka a nie innaWink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama