portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Wyrównanie wody w grzejnikach
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wyrównanie wody w grzejnikach

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kwasny5B 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Pią Wrz 28, 2012 22:14
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 22:24    Temat postu: Wyrównanie wody w grzejnikach

Witam wszystkich sąsiadów!
Jestem właścicielem mieszkania w bloku 5B. Jeszcze się nie wprowadziliśmy z żoną i nie było nas sporo czasu w mieszkaniu i dopiero dziś przeczytaliśmy ogłoszenie o wyrównywaniu poziomu wody w grzejnikach, czyli po fakcie. Poradźcie proszę co robić w takiej sytuacji. Jeszcze nie radziliśmy się w administracji.
Pozdrawiam
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 17:39    Temat postu: Re: Wyrównanie wody w grzejnikach

Witam
Proponuje odkręcić grzejniki i niczym się nie przejmować.
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 21:13    Temat postu: Re: Wyrównanie wody w grzejnikach

Witam.

Jak sąsiad powyżej napisał, odkręcić głowice na grzejniku i nie przejmować się. Ewentualnie jak już będzie ciepło puszczone to sprawdzić czy grzeje cały. Jak nie to odpowietrzyć Smile
Kwasny5B 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Pią Wrz 28, 2012 22:14
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 16:32    Temat postu: Re: Wyrównanie wody w grzejnikach

Tak zrobię. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam!
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Paź 15, 2012 22:36    Temat postu: Re: Wyrównanie wody w grzejnikach

Powiedzcie mi w czym problem zanim będe dzwonił do administratoraSmile
Grzejniki tak jak było napisane odkręciłem jak miała być do nich wpuszczana woda, potem ok 30 września je zakręciłem, od 1 października mieli grzać, odkręciłem grzejnik dopiero wczoraj pierwszy raz w październiku i zonk, nie działa ani jeden. Nie grzeje wogle, nie to że połowa grzeje a połowa nie. Nie grzeje po całości.
Coś musze gdzieś przestawić, odkręcić, czy jeszcze coś innego ?
sasiadeczka1303 
   

Zaglądajacy


Wiek: 36
Dołączył: Pią Paź 05, 2012 12:18
Posty: 13
Skąd: Bstok

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 11:35    Temat postu: Re: Wyrównanie wody w grzejnikach

na klatce w skrzynce musisz włączyć dopływ ciepłej wody do grzejników w Twoim mieszkaniu.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 11:48    Temat postu: Re: Wyrównanie wody w grzejnikach

no właśnie tylko jedna ze skrzynek jest zamknięta i nie wiem czym ją otworzyć, jakiś klucz trzeba mieć ?
Pare miesięcy temu była ona napewno otwarta bo tam jest ten licznik w GJ jak dobrze pamiętam.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Paź 16, 2012 23:01    Temat postu: Re: Wyrównanie wody w grzejnikach

OKI udało sie za pomocą śrubokręta, trzeba było jeden zawór odkręcić, który nie wiem kto zakręcił, bo napewno nie ja.
Ale już jest luks, ogrzewanie działa. Dzieki za pomoc.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama