portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Ekrany
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Ekrany

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 22:52    Temat postu: Ekrany

Drodzy sąsiedzi. Czy ktoś ma dokładniejsze info niż ja w sprawie ekranów. Swego czasu była mowa a przynajmniej ja tak słyszałem ze mamy miec postawione przezroczyste ekrany a z tego co widze to takie nie bedą. Bedzie jak w getcie.
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 11:43    Temat postu: Re: Ekrany

Nic nie słyszałem, ale chyba nasz blok się komuś nie podoba i chcą go ukryć Wink A tak poważnie to faktycznie to wygląda tragicznie Sad Może rozmontujemy w nocy??
pw_terion 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 06, 2011 22:12
Posty: 17
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 17:13    Temat postu: Re: Ekrany

Drodzy Sąsiedzi, trzeba ich powstrzymać, napisać jakąś petycję, z pierwszego piętra widok jest koszmarny Zdegustowany . Takie ekrany zmniejszają wartość mieszkań i sprawiają, że człowiek czuje się jak w więzieniu. Moje dziecko powiedziało, że "takie ściany jej się nie podobają, bo zasłaniają drzewa". Nawet w polu stawia się przezroczyste, a nam przed samym nosem postawili mur berlinski. Ratunku!!! Zalamany
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 2:01    Temat postu: Re: Ekrany

Jak zobaczyłam co oni tam wstawiają to myślałam że zawału dostanę, co to ma w ogóle być??????????????????????????????? więzienie?????????
Wszędzie przezroczyste a nas co oddzielają od Świata?????
No jakoś przebolałam to ,że będą ekrany, ale ........... nie takie, co to ma być?????????
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 10:15    Temat postu: Re: Ekrany

no tragediaaaaaaaa!!!!!!!!!!!zgadzam sie z opinia ze teraz tu bedzie jak 'w gettcie'!!!bez kitu moze to jakos w nocy zdemontujemySmilemacie jakies pomysly co by z tym zrobic?gdzie zglosic jakas petycje ze nam sie to WOGOLE nie podoba(o ile ktos to wezmie pod uwage,a znajac zycie to nas oleja!!)porazka
wkasiaa 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 01, 2011 21:42
Posty: 10
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 12:08    Temat postu: Re: Ekrany

Witam,

Ceny naszych mieszkań ostro zapikują w dół szczególnie od strony północnej więc jak tego nie rozbiorą to proponuję pozew zbiorowy o odszkodowania za poniesione straty materialne i nie tylko.
Już się boję co może się dziać wieczorem na przystanku, nikt nic nie usłyszy i .... nie zobaczy. Tego typu ekrany pozwolą na rozwój patologii w naszym otoczeniu i najśmieszniejsze jest to, że założyli je dla naszego dobra!
W GDDKiA dzisiaj nie pracują , a w YP usłyszałem od Pani z Marketingu, że ona nic o tym nie wiedziała, że będą jakieś ekrany, a że są pełne to nam bardzo współczuje , szczególnie właścicielom lokali usługowych.
Prosiła o tel. do Prezesa w poniedziałek, który powinien mieć więcej informacji.
Może ktoś ustalił coś więcej w tej sprawie ?

pozdrawiam,
pw_terion 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 06, 2011 22:12
Posty: 17
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 12:30    Temat postu: Re: Ekrany

jestem za pozwem zbiorowym, każdy z osobna nic nie zdziała, ale jak skrzykniemy się razem, to może coś się da z tym zrobić
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 15:35    Temat postu: Re: Ekrany

Nie wiem czy ktoś z was próbował teraz przechodzić na przejściu dla pieszych koło kościoła. Trzeba stanąć przy samej krawędzi drogi żeby zobaczyć czy coś nie jedzie, a jak ktoś z wózkiem będzie szedł to nie ma opcji żeby zobaczyć czy można wejść na pasy.

Moim zdaniem trzeba też z tej strony uderzyć bo na tą chwilę to tylko kwestia czasu kiedy wydarzy się jakaś tragedia na tym przejściu.
Jackner 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 20, 2011 8:36
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2012 21:45    Temat postu: Re: Ekrany

Osiedle w zieleni:
http://www.garnek.pl/luk04o/16238661/zielona-sciana
Laughing
JMKWIAD 
   

Nowy na forum


Wiek: 56
Dołączył: Nie Wrz 30, 2012 17:35
Posty: 3
Skąd: Bialystok-Wiadukt

PostWysłany: Nie Wrz 30, 2012 23:20    Temat postu: Re: Ekrany

rafalk napisał:
Nie wiem czy ktoś z was próbował teraz przechodzić na przejściu dla pieszych koło kościoła. Trzeba stanąć przy samej krawędzi drogi żeby zobaczyć czy coś nie jedzie, a jak ktoś z wózkiem będzie szedł to nie ma opcji żeby zobaczyć czy można wejść na pasy.

Moim zdaniem trzeba też z tej strony uderzyć bo na tą chwilę to tylko kwestia czasu kiedy wydarzy się jakaś tragedia na tym przejściu.



Szkoda tylko,że zapewne na tym przejściu nie zginie, niestety, nikt z rodziny tego oszołoma który zaprojektował i tego kto zatwierdził takie ekrany w tym miejscu. Zero widoczności na łuku jezdni.
Takie ekrany to się montuje w terenie niezabudowanym.
Można wprawdzie od środka posadzić dzikie wino i za kilka lat będzie zdecydowanie lepiej to wyglądać ale współczuje mieszkańcom 1-2 piętra.

Mam wrażenie,że Ci co mieszkają nad fryzjerem już mają lub będą mieli jeszcze głośniej przy takim ustawieniu ekranów . Ale może się mylę.


Czy może ktoś jest zorientowany czy są jakieś przepisy które określają czy taki ekran (nie przeźroczysty) miał prawo tutaj stanąć.
Nigdzie w Białymstoku czegoś takiego nie jak u nas nie ma.
wkasiaa 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 01, 2011 21:42
Posty: 10
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 15:10    Temat postu: Re: Ekrany

Witam,

rozmawiałem dzisiaj z Prezesem YP, który twierdzi, że nic nie wiedzieli o ekranach. Mają też uruchomić swoich prawników bo są zainteresowani tym tematem ( niesprzedane mieszkania , lokale usługowe ).
Może połączymy siły ?

Jutro porozmawiam z inwestorem: Podlaski Zarząd Dróg Wojewódzkich godzi 7-15


Tak na marginesie to mamy już na ekranie pierwsze rasistowskie graffiti !

Ale syf Kwasny
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 17:56    Temat postu: Re: Ekrany

wkasiaa, jak bedziesz dzwonic to raczej juz trzeba pominac nawet fakt tych ekranow bo ich nie zmienią nie ma takiej opcji , ale te przejscie to jakas pomyłka , to trzeba naglosic do gazet itp , i o to ich zapytac kto dopusci na drodze wojewodzkiej po ktorej tiry zasuwaja po 80na /h przejscie za łukiem i jeszcze przy tych ekranach albo zrobic swiatla albo przeniesc przejscie ale jesloi jest to zmiana istiostna to musza zmieniac projekt a nawet chyba nowe pozwolenie wiec wątpie ze cos wskóramy chyba ze naparwde tv i gazety nam pomogą ze nie dadza tym urzędasom pustakom życ
lokatorka1234 
   

Forumowicz


Wiek: 48
Dołączył: Śro Lip 18, 2012 21:00
Posty: 121
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 18:03    Temat postu: Re: Ekrany

a wszelkie niezadowolenia najlepiej kierowac pod jeden adres - pan Ostrowski ...
pw_terion 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 06, 2011 22:12
Posty: 17
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 18:21    Temat postu: Re: Ekrany

Ja mam nadzieję, że jednak coś się da zrobić, jak nie całe ekrany to chociaż górną część wymienić na przezroczyste... Confused
wkasiaa 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lut 01, 2011 21:42
Posty: 10
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Paź 01, 2012 19:30    Temat postu: Re: Ekrany

lokatorka1234 napisał:
wkasiaa, jak bedziesz dzwonic to raczej juz trzeba pominac nawet fakt tych ekranow bo ich nie zmienią nie ma takiej opcji , ale te przejscie to jakas pomyłka , to trzeba naglosic do gazet itp , i o to ich zapytac kto dopusci na drodze wojewodzkiej po ktorej tiry zasuwaja po 80na /h przejscie za łukiem i jeszcze przy tych ekranach albo zrobic swiatla albo przeniesc przejscie ale jesloi jest to zmiana istiostna to musza zmieniac projekt a nawet chyba nowe pozwolenie wiec wątpie ze cos wskóramy chyba ze naparwde tv i gazety nam pomogą ze nie dadza tym urzędasom pustakom życ


Staram się dokopać do źródła tej " trafnej " decyzji i dowiedzieć jakie intencje czy przepisy tą decyzję spowodowały. Uważam, że jest to niezbędne przed podjęciem kolejnych kroków. Może ktoś już wie więcej to proszę się podzielić informacją.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama