portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 9:35    Temat postu: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

Witam sąsiadów.
Pytanie pierwsze:
Chciałem zapytać czy ktoś u Was sprawdzał płytki na balkonach w dniach 24-26.09?? Pytam, bo było ogłoszenie, a do nas nikt nie zawitał.
Drugie pytanie:
Czy jeżeli mieszkanie nie posiada instalacji gazowej to już nie trzeba sprawdzać wentylacji? Zdegustowany
Pozdrawiam
fikolka 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Sty 02, 2012 21:01
Posty: 19
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 9:56    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

U nas (5B) płytki były sprawdzane, a podczas przeglądu instalacji gazowej nie zauważyłam sprawdzania wentylacji.
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 10:09    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

Też mieszkam w 5B i odnoszę wrażenie, że płytki były sprawdzane u wybrańców. Przez 3 dni specjalnie pilnowaliśmy, aby cały czas był ktoś w domu w razie wizyty i nic. A szkoda...
M.Aleks 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 24, 2012 8:06
Posty: 41
Skąd: Wiadukt 5B Białystok

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 11:45    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

U mnie też nikt nie sprawdzał. W ogłoszeniu nie wskazano godzin w jakich będzie to robione, przecież nie każdy może czekać od rana do nocy czy ktoś raczy zawitać czy nie. A poza tym u mnie na balko0nie rdzewieją barierki, a mieszkamy dopiero drugi rok, to co będzie dalej?...
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 22:38    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

Strażacy mówili, że wentylacje sprawdzali na dachu a w mieszkaniach to już nie muszą.
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 10:05    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

mieszkam w 5B i plytki byly u mnie sprawdzane(byl byly kierownik budowy i jakis pan),i bylo to ok godz 11.co do barierek,u mnie tez sa miejscsmi brzydkie.przy kupnie mieszkania mowiono ze po oddaniu bloku bede one polerowane....hhhmmmmm ciekawe.
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 11:39    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

haha, polerowane. Jeszcze w trakcie budowy zgłosiłem pochlapaną tynkiem elewacje. Po kilku powtórkach zgłaszania tego problemu do kierownika, jak mnie widział to odwracał głowę i szedł w innym kierunku. Widzę, że jak jest jakiś problem to trzeba uderzać bezpośrednio do Yuniversalu, a nie do kierownika, bo dla niego to wisi.
trollo 
   

Zaglądajacy


Wiek: 57
Dołączył: Pon Kwi 23, 2012 19:00
Posty: 19
Skąd: Bialystok

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2012 14:55    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

Krzysiek.S napisał:
Też mieszkam w 5B i odnoszę wrażenie, że płytki były sprawdzane u wybrańców. Przez 3 dni specjalnie pilnowaliśmy, aby cały czas był ktoś w domu w razie wizyty i nic. A szkoda...

Wydaje mi się, że akcja przeglądu płytek miała na celu sprawdzenie miejsc gdzie spadające płytki mogą zagrażać życiu i zdrowiu osób poruszających się w obrębie budynku. Szanowny Pan mieszka na parterze wiec płytki niżej już spaść nie mogą. Jeśli zauważył Pan odpadające płytki u siebie na tarasie proponuje napisać pismo do YP o usunięcie usterki. Pozdrawiam
login5A 
   

Nowy na forum


Wiek: 52
Dołączył: Nie Lut 16, 2014 12:59
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Mar 30, 2015 15:08    Temat postu: Re: Przegląd płytek na balkonie i wentylacji. PYTANIE

Witam ,

Odgrzewam temat płytek, które ponownie dostały skrzydeł.
Tym razem to tylko auto ale za chwilę ma tu być przedszkole ?
Proszę sprawdzić swoje balkony i uwaga na głowy !!!

Pozdrawiam,
Krzysiek



M.jpg

M.jpg


Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama