portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Czy kupić mieszkanie?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Czy kupić mieszkanie?

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
justysia9613 
   

Nowy na forum


Wiek: 28
Dołączył: Pon Lip 16, 2012 23:32
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lip 16, 2012 23:39    Temat postu: Czy kupić mieszkanie?

Witam! Proszę o pomocWink
Jestem zainteresowana kupnem mieszkania przy ul. Wiadukt 5. Jednak chciałabym się zapytać Was mieszkańców czy warto? Czy wieczorami jest bezpiecznie? I ta ulica... Czy orientują się państwo czy nie zostaną przestawione przystanki? Gdyż nie mam samochodu a zależy mi na dobrej komunikacji miejskiej.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 7:59    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Odp na każde z tych pytań znajduje sie na forum Cool
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 8:21    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Na forum jest raczej czarny obraz bloku.
Jest bezpiecznie - czasami głośno, ale bezpiecznie. Przystanki przy bloku będą, kursują autobusy 3, 10, 11, 23 - czyli całkiem sporo. Na razie przez tą budowę drogi strasznie korkowało się rondo, ale problem z nastaniem wakacji ustał. Dla mnie największym utrapieniem są nocne hałasy, może uda się nam jakoś "zakneblować" najgłośniejszych. Wtedy będzie spokojnie.
Czy warto kupić mieszkanie - to już musisz sama zdecydować.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
justysia9613 
   

Nowy na forum


Wiek: 28
Dołączył: Pon Lip 16, 2012 23:32
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 9:00    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Aha czyli autobusów całkiem sporoWink Bo właśnie mam małego psa(pinczerek) i boję się, że z powodu nocnych imprez i głośnej muzyki będzie on ciągle szczekać. Super, że na balkonie jest ogólnodostępny taras dla mieszkańców. Ale niestety minusem jest brak piwnic, ale już trudno coś za coś. Jeszcze pomyśle nad kupnem, ale dziękuję za inf.;p
justysia9613 
   

Nowy na forum


Wiek: 28
Dołączył: Pon Lip 16, 2012 23:32
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 17:47    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Słuchajcie, dzisiaj rozmawiałam ze znajomym i wspominał coś o lotnisku i pasie startowym. Czy to prawda ze samoloty będą startować nad blokiem i będzie głośno? Czy to tylko takie gadanie?
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Lip 17, 2012 21:35    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

justysia9613 napisał:
Słuchajcie, dzisiaj rozmawiałam ze znajomym i wspominał coś o lotnisku i pasie startowym. Czy to prawda ze samoloty będą startować nad blokiem i będzie głośno? Czy to tylko takie gadanie?

Jakie lotnisko i jaki pas startowy?
Przyjedź tutaj na miejsce to sama zobaczysz. Trudno już cokolwiek Ci napisać.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
javor86 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Maj 22, 2012 21:37
Posty: 6
Skąd: b-stok, wiadukt 5b

PostWysłany: Śro Lip 18, 2012 0:25    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Na Krywlanach mają zmienić pas startowy 1300m na asfaltowy + stacja paliw dla samolotów z poza aeroklubu. Wszystko nadal na małe samolociki jakie i teraz latają. Dużego lotniska pasażerskiego tutaj nie będzie, planują wybudować je w miejscowości Saniki (niedaleko Tykocina) ale czy i kiedy to się uda nie wiadomo Smile
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Lip 18, 2012 10:17    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Z kolei mi mieszka się świetnie.
Nie słyszę w ogóle sąsiadów, nocne hałasy mi nie przeszkadzają.
Wcześniej mieszkałem w starym bloku i w malutkim mieszkaniu więc jak dla nie skok epokowy.
Na sklep nie narzekam, dach jako taras bardzo przyjemnie zrobiony, miejsc parkingowych jest zawsze pod dostatkiem.
Nawet żłobek mam w klatce obokSmile
Jedyny mankament to zbyt mały plac zabaw poza tym wielki plus.
Mógłbym sie jeszcze czepiać, że zamiast garaży w podziemiach sa miejsca parkingowe ale nie kupiłem i nie narzekam.
Polecam te największe mieszkania, są bardzo ustawne a dodatkowo jedno Ip. jest wykończone.
Pozdr
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lip 18, 2012 10:51    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Dokładnie tak jak napisał anntonn ja też sobie chwalę mieszkanie w tym bloku. Wszystkie wymienione za i przeciw popieram w 100 %.
To jest tak ze wszystkim. Jak ktoś chce ponarzekac to znajdzie powodów tysiąc.
Ja nie narzekam. Polecam.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lip 18, 2012 11:33    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Generalnie tez teraz nie narzekam ale yuniversal jako wykonawca wiele rzeczy schrzanil ( bez wchodzenia w szczegóły)i pare rzeczy wymagało poprawy w mieszkaniu. I szkoda mi wycietych drzew bo zrobiło sie betonowe osiedle chociaż mam nadzieje ze posadzone zostaną nowe po tych wszystkich remontach drogi...
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Lip 18, 2012 14:16    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

mi sie tez mieszka dobrze,na sasiadow(jak narazie)nie narzekam,miejsca parkingowe sa,i rzeczywiscie,brakuje tylko wiekszego placu zabawSmileale mam nadzieje ze to sie wkrotce zmieniSmileahhhaaa i tez sie łudze ze posadza przy tej drodze choc kilka drzew,zeby to wszystko przyslonily.
romanolo 
   

Zaglądajacy


Wiek: 25
Dołączył: Czw Gru 15, 2011 20:54
Posty: 15
Skąd: zza rieczki

PostWysłany: Sob Lip 28, 2012 23:15    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

mieszkamy z żoną tu już tu trzy miesiące i nie narzekamy, kto w białym ma lepszy widok z okna bloku? Very Happy miejsca parkingowe są zawsze z czym na poprzednim osiedlu często były problemy, komunikacja miejska jest pod nosem. Jedynie przed czym bym Cię ostrzegł to przed mieszkaniami mającymi wszystkie okna od strony "dziedzińca" gdyż panuje tam często imprezowy hałas. Poza tym nie ma tu gdzie z dzieckiem i wózkiem pospacerować no ale mam nadzieję, że jak wybudują już tą autostradę to się zmieni.

pozdrawiam.
M.Aleks 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 24, 2012 8:06
Posty: 41
Skąd: Wiadukt 5B Białystok

PostWysłany: Śro Wrz 05, 2012 20:04    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Ja z mężem mieszkam już od lutego 2011. Cieszę się że tu jestem, jak wyjeżdżam gdzieś, to chcę tu wracać. Tu czuję się dobrze. Ale mam troszkę minusów: ludzie nie dbają o nasze wspólne mienie. Ale najważniejsze że chociaż pojedyńcze jednostki nad tym czuwają i pracują. Wierzę że będzie OK.
archetyp 
   

Forumowicz


Wiek: 50
Dołączył: Nie Gru 28, 2014 19:36
Posty: 150
Skąd: To tu to tu

PostWysłany: Sob Lut 21, 2015 17:12    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Siemka, trafiłem na ten wątek, mimo że sprzed kilku lat to zapytam. Gdzie obecnie w Białymstoku można kupić mieszkania deweloperskie ?
elizaq 
   

Aktywny Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Pią Sty 16, 2015 12:39
Posty: 297
Skąd: Różnie

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 8:46    Temat postu: Re: Czy kupić mieszkanie?

Praktycznie co roku oddawane są w naszym mieście jakieś nowe inwestycje deweloperskie.
W tym roku ukończony ma zostać budynek przy Berlinga. W przyszłym roku planowane jest oddanie do użytku budynku mieszkalnego przy Rzemieślniczej. W tym ostatnim jest jeszcze sporo wolnych mieszkań http://askosa.pl/inwestycje/1-bialystok-berlinga/mieszkania ceny wg mnie też atrakcyjne jak na lokalizację i fakt, że będą to mieszkania deweloperskie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama