portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » internet mobilny
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

internet mobilny

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
chrypka 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Lip 09, 2012 12:57
Posty: 3
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 14:06    Temat postu: internet mobilny

Cześć
Czy ktoś z was posiada doświadczenia lub informacje o dobrze działającym na naszym osiedlu internecie mobilnym?
Kupiłam modem internetu cyfrowego polsatu niestety sygnał jest tak słaby że połączyć się z netem nie ma szans.
Podpowiedzcie który jest dobry.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 14:24    Temat postu: Re: internet mobilny

Niestety możesz mieć problem, nawet zasięg telefonów jest słaby w naszym bloku.
zuzel100 
   

Początkujacy


Dołączył: Pon Gru 19, 2011 22:41
Posty: 8
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pon Lip 09, 2012 14:27    Temat postu: Re: internet mobilny

Ja korzystam z darmowego internetu Aero2, tyle że nie w Białymstoku. Ale z tego co pamiętam to w Białym też był zasięg. Prędkość na poziomie 512kb/s a jedynie nieudogodnienie, że co godzinę trzeba nawiązywać ponownie połączenie.
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 11:56    Temat postu: Re: internet mobilny

TAK JAK WYŻEJ. W TYM BLOKU TO NAWET KOMÓRKI MAJĄ SŁABY ZASIĘG. MIAŁEM INTERNET Z PLAY I DZIAŁAŁ TYLKO BLISKO BALKONU ALE STRASZNIE WOLNO. TU ZOSTAJE TYLKO STACJONARNY. OSZCZĘDŹ SOBIE NERWÓW Z TYM POLSATEM - TO OSZUŚCI!!! POZDRAWIAM
javor86 
   

Początkujacy


Wiek: 37
Dołączył: Wto Maj 22, 2012 21:37
Posty: 6
Skąd: b-stok, wiadukt 5b

PostWysłany: Śro Lip 11, 2012 17:45    Temat postu: Re: internet mobilny

Co do komórek to w orange i play nie ma problemu z zasięgiem bo na kominie obok jest nadajnik orange. Play też korzysta z ich sieci więc po odpowiednim ustawieniu telefonu mam pełny zasięg.
Niby są tam też nadajniki t-mobile i play ale jakoś nie chcą współpracować zbyt dobrze. Orange i t-mobile mają na tym kominie wszystkie pasma gsm900, gsm1800, umts2100, play natomiast tylko umts2100. Tak więc starsze telefony bez umts2100 (3G) w play (jeśli ustawiony jest tylko na play) i plusie muszą się łączyć z dalszymi nadajnikami i stąd marny sygnał.
Ale co do internetu to polecam jednak kabelek, szybszy, tańszy i mniej problematyczny.
panek513 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Pon Lip 23, 2012 21:57
Posty: 1
Skąd: Solniczki

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 22:17    Temat postu: Re: internet mobilny

Jeżeli posiada ktoś internet mobilny w temobile proszę o kontakt. Chciałbym sprawidzć siłe sygnału w miejscowości Solniczki pod Białymstokiem w stronę Dojlid Górnych GG 1308302
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama