portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 10:20    Temat postu: Re: Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!

Przez takich ludzi są tylko zbędne koszty. Może jak sam by zapłacił za te drzwi to by je szanował ;/ bo z jakiej paki ja mam dorzucać się do naprawy jeśli to nie są nawet drzwi od mojej klatki ich nie używam? Szczyt bezczelnosci
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 10:24    Temat postu: Re: Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!

Zamiast się kłócić lepiej pomyślmy jak pomóc koledze z tymi drzwiami.
Proponuje zakup wysokiej klasy zwalniacza drzwi a nie badziewie developera.Można też dodatkowo pokombinować z dobrymi uszczelkami żeby ostateczne uderzenie było jak najmniejsze. Można tez wygłuszyć ścianę nakładając kolejną warstwe styropianu w naszej klatce chyba tak jest to zrobione i ziom z parteru mowił na spotkaniu że ma cicho.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 10:30    Temat postu: Re: Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!

michalinka1 napisał:
Zamiast się kłócić lepiej pomyślmy jak pomóc koledze z tymi drzwiami.
Proponuje zakup wysokiej klasy zwalniacza drzwi a nie badziewie developera.Można też dodatkowo pokombinować z dobrymi uszczelkami żeby ostateczne uderzenie było jak najmniejsze. Można tez wygłuszyć ścianę nakładając kolejną warstwe styropianu w naszej klatce chyba tak jest to zrobione i ziom z parteru mowił na spotkaniu że ma cicho.
to moze uzytkownik AnioL123 zainwestuje skoro sam "cos majstrował" przy drzwiach?!
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 11:51    Temat postu: Re: Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!

to ciekawe co piszesz bo jak ja rozmawiałem z administratorem to powiedział mi że to jego pracownik rozmontował spowalniacz który był ledwie przed dwoma miesiącami wymieniany i zostanie zrobiony na gwarancji ciekaw jestem skąd takie informacje czerpiesz o wymianie całych drzwi?
KAROLINA305 
   

Początkujacy


Wiek: 40
Dołączył: Pon Lip 09, 2012 21:10
Posty: 5
Skąd: wiadukt

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 14:28    Temat postu: Re: Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!

po pierwsze nie zamierzam dolkadac sie do zadnych dzwi niech se je naprawia sasiad z parteru skoro przy nich ciagle cos kombinowal pozatym jego zachowanie jest niepowazne jak mozna grozic ludziom na forum zgadzam sie co do tego ze jego zachowanie powoduje iz ludzie specjalnie beda trzaskac dzwiami Shocked
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lip 10, 2012 18:17    Temat postu: Re: Zamykanie drzwi do klatki schodowej Wiadukt 5!!!!

po pierwsze nikomu nie grożę,po drugie to ja wam zwracałem uwagę na uszkodzone drzwi i zwracałem się z prośbą o nietrzaskanie mówiłem że może to doprowadzić do uszkodzenia!ale widzę że mam do czynienia z trudnymi osobami który bardzo ciężko jest po prostu za sobą zamknąć drzwi!powodzenia życzę z takim życiowym podejściem.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama