portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » ZAMKNIĘCIE DACHU
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

ZAMKNIĘCIE DACHU

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 22:49    Temat postu: ZAMKNIĘCIE DACHU

Witam!
wszystkie osoby które są za zamknięciem dachu prośba o potwierdzenie w tym poście zobaczymy czy warto podejmować uchwałę.Ja osobiście uważam,powinniśmy zamknąć dach który kosztuje nas drogo z którego nie korzystają mieszkańcy tylko plebs który nam tu bije masowo!
pozdrawiam Sąsiad Very Happy
ktos17 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Wto Maj 22, 2012 22:28
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Maj 22, 2012 22:54    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

Jestem jak najbardziej za zamknieciem dachu zawsze zamykam drzwi od swojej klatki Smile
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 1:50    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

Po to chyba on jest żeby z niego korzystać
trollo 
   

Zaglądajacy


Wiek: 57
Dołączył: Pon Kwi 23, 2012 19:00
Posty: 19
Skąd: Bialystok

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 8:10    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

A ja jestem za zamknięciem placu zabaw. Te źle wychowane bachory strasznie się wydzierają!!
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 9:32    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

ktos17 napisał:
Jestem jak najbardziej za zamknieciem dachu zawsze zamykam drzwi od swojej klatki Smile

Tu nie chodzi niestety o zamykanie drzwi na dach, tylko o ich "zaspawanie". Ja też jak wychodzę na dach, to zamykam drzwi, niestety inni mieszkańcy lubią mieć gości z zewnątrz i zostawiają drzwi otwarte.
Dach jest po to, żeby z niego korzystać. Jestem absolutnie przeciwko zamknięciu dachu na stałe!

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 10:34    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

Ja proponuję w ogóle zamknąć całe terytorium jak w jednym wielkim zamczysku żeby nikt nie mógł wejść i wyjść Smile

Co wy macie za poronione pomysły? Dach zamknąć?! Chociaż tam trochę trawy jest, a nie tylko parking z kostki brukowej na dole i zero ławek :/

Co do policji trzeba było wzywać jeśli byliście pewnie, ze to nikt z naszego bloku robił grilla, a nie k*wa o 12 w południe wzywać policję, bo muzyka za głośno gra Smile

Pozdrawiam
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 10:59    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

AnioL123 napisał:
Witam!
wszystkie osoby które są za zamknięciem dachu prośba o potwierdzenie w tym poście zobaczymy czy warto podejmować uchwałę.Ja osobiście uważam,powinniśmy zamknąć dach który kosztuje nas drogo z którego nie korzystają mieszkańcy tylko plebs który nam tu bije masowo!
pozdrawiam Sąsiad Very Happy
ktoś ten plebs musiał wpuścić...swoją droga to zabawny pomysł żeby zamknąć dach Rotfl
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 11:02    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

nie wydaje mi sie ze zamkniecie dachu to dobry pomysl,chociaz szczerze powiedziawszy jeszcze z niego nie 'korzystalam'.jedyne co mi bardzoooo przeszkadza to te trzaskajace wiecznie drzwi!!!mieszkam w etapie3 klatka 1 i jest okropnie.czy to taki wysilek przytrzymac drzwi jak sie je za soba zamyka??!!jeszcze kilka sezonow grilowych i ze scian bedzie sie tynk sypal.
ktos17 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Wto Maj 22, 2012 22:28
Posty: 4
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 13:56    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

Chodziło mi tylko o zamykanie drzwi na dach po ouszczneiu go każdy z właścicieli ma klucz i może wejść a nie dziki banda wbija się na dach i robi grilla na prywatnym ternie to my płacimy za utrzymanie teog dachu nie oni wiec jak chcecie sobie.
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 15:19    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

Gratuluję pomysłuSmile Rozbawiła mnie Twoja propozycja! Absolutnie jestem na NIE! Dach trzeba zabezpieczyć, aby nikt obcy tam nie imprezował a nie zamykać!!! Wstyd
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Śro Maj 23, 2012 23:29    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

Może na początek napisać na kartce przypomnienie o zamykaniu drzwi na dach i powiesić ją na górzeWink

Ale na stałe je zamknąć--- na pewno nie!!!
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Maj 24, 2012 15:28    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

morela41 napisał:
Może na początek napisać na kartce przypomnienie o zamykaniu drzwi na dach i powiesić ją na górzeWink

Ale na stałe je zamknąć--- na pewno nie!!!

To może być dobry pomysł, ale kto nie zamykał drzwi ten dalej nie będzie zamykał i kartka pewnie nie pomoże. Obawiam się że ci którzy tu imprezują mają dorobione klucze od swoich znajomych którzy tu mieszkają(zapewne od wynajmujących mieszkania). Więc i tak wejdą na dach...
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Pią Maj 25, 2012 0:38    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

spróbować zawsze można, po wejściu zamykać i po wyjściu może ktoś se posiedzi a za 2 razem będzie wiedział ,że jak tu nie mieszka to nie powinien wchodzić!!!
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 14:39    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

Moim skromnym zdaniem to jeden z głupszych pomysłów na tym forum.
Jak boli Cie ręka to co...odcinamy??
Dlaczego mimo wcześniejszych ustaleń nie są zamontowane klamki domofonowe na drzwiach na dach??????????
Wtedy bez klucza nikt nie wejdzie ani nie wyjdzie.
Według mnie sprawa prosta.
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 23:21    Temat postu: Re: ZAMKNIĘCIE DACHU

a moje zdanie jest takie dach i tak będzie zamknięty ponieważ nie spełnia żadnych norm a głównie przeciwpożarowych wystarczy zadzwonić gdzie trzeba i po dachu!po za tym rzygowiny i uryna to naprawdę nie atrakcja do spędzania tam czasu wśród fekaliów jestem za całkowitym zamknięciem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama