portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » śmietnik...raz jeszcze!!!!!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Krawny 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Lut 13, 2011 20:50
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 21:38    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Z tego co wiem kazdy z nas dostal 2 kluczyki, 2 kluczyki do dwoch roznych zamkowSmile. Nie zapominajmy ze z tylu tez sa zamykane drzwiSmile, a idac do smietnika bierzmy ze soba po prostu te 2 klucze a nie jeden.
Pozdrawiam
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Cze 11, 2012 22:24    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Krawny napisał:
Z tego co wiem kazdy z nas dostal 2 kluczyki, 2 kluczyki do dwoch roznych zamkowSmile. Nie zapominajmy ze z tylu tez sa zamykane drzwiSmile, a idac do smietnika bierzmy ze soba po prostu te 2 klucze a nie jeden.
Pozdrawiam
wpadlam na to jeśli chcesz wiedzieć
Hope12 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Mar 08, 2012 9:23
Posty: 26
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Cze 13, 2012 11:22    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Powinnaś to zgłosić nie nam mieszkańcom lecz administratorowiSmile My nic nie zdziałamy, a administrator powinien coś z tym zrobićSmile
Kubicki 
   

Nowy na forum


Dołączył: Wto Lut 08, 2011 19:25
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 13:33    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

witam. Do tej pory nie mam kluczy do śmietnika;] gdzie mam się zgłosić żeby je otrzymać?
trollo 
   

Zaglądajacy


Wiek: 57
Dołączył: Pon Kwi 23, 2012 19:00
Posty: 19
Skąd: Bialystok

PostWysłany: Czw Cze 14, 2012 14:14    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Kubicki napisał:
witam. Do tej pory nie mam kluczy do śmietnika;] gdzie mam się zgłosić żeby je otrzymać?

Sprzątaczki kiedyś roznosiły te klucze, może jeszcze mają, a jak nie to administrator powinien mieć.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 14:47    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Temat przewija się dosyć długo.
Wystarczy pomyśleć: skoro mamy wspólnotę a ktoś nie ma klucza to dzwoni i pyta - wszystko.
Dodatkowo jeśli nie macie klucze to na litość nie wypieprzajcie tych worków pod małymi śmietnikami w klatce lub pod drzwiami dużego. To tak jakbyście nasrali pod własne drzwi.
Przepraszam za wydźwięk ale jak rano wyrzucam śmieci i widzę ten syf pod śmietnikiem i pod klatką to mam ochotę obić komuś mordę.
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 20:15    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

anntonn napisał:
Temat przewija się dosyć długo.
Wystarczy pomyśleć: skoro mamy wspólnotę a ktoś nie ma klucza to dzwoni i pyta - wszystko.
Dodatkowo jeśli nie macie klucze to na litość nie wypieprzajcie tych worków pod małymi śmietnikami w klatce lub pod drzwiami dużego. To tak jakbyście nasrali pod własne drzwi.
Przepraszam za wydźwięk ale jak rano wyrzucam śmieci i widzę ten syf pod śmietnikiem i pod klatką to mam ochotę obić komuś mordę.

Problem w tym Sąsiedzie że ludzie wyrzucają śmieci pod klatką nie dlatego że nie mają kluczyka, lecz najzwyczajniej w świecie ciężko im ruszyć swoje szanowne cztery litery do śmietnika!! Tak już się dzieje od początku istnienia tego osiedla odkąd postawili te śmietniki przy klatkach. Problem rozwiąże się sam - będą kamery ciekawe, czy ten ktoś odważy się to zrobić. Będziemy obijać mordy jak leci!
Laughing
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 22:14    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

mieszkaniec5 napisał:
anntonn napisał:
Temat przewija się dosyć długo.
Wystarczy pomyśleć: skoro mamy wspólnotę a ktoś nie ma klucza to dzwoni i pyta - wszystko.
Dodatkowo jeśli nie macie klucze to na litość nie wypieprzajcie tych worków pod małymi śmietnikami w klatce lub pod drzwiami dużego. To tak jakbyście nasrali pod własne drzwi.
Przepraszam za wydźwięk ale jak rano wyrzucam śmieci i widzę ten syf pod śmietnikiem i pod klatką to mam ochotę obić komuś mordę.

Problem w tym Sąsiedzie że ludzie wyrzucają śmieci pod klatką nie dlatego że nie mają kluczyka, lecz najzwyczajniej w świecie ciężko im ruszyć swoje szanowne cztery litery do śmietnika!! Tak już się dzieje od początku istnienia tego osiedla odkąd postawili te śmietniki przy klatkach. Problem rozwiąże się sam - będą kamery ciekawe, czy ten ktoś odważy się to zrobić. Będziemy obijać mordy jak leci!
Laughing
dawno temu chlew głownie robili robotnicy (przypominam) nie mieszkańcy a teraz to nie wiem kto jest taki zdolny...
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 22:24    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Zdolni są mieszkańcy nikt inny. Sami sobie robimy taki chlew niestety.
Hope12 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Mar 08, 2012 9:23
Posty: 26
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 22:29    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

misskiss napisał:
mieszkaniec5 napisał:
anntonn napisał:
Temat przewija się dosyć długo.
Wystarczy pomyśleć: skoro mamy wspólnotę a ktoś nie ma klucza to dzwoni i pyta - wszystko.
Dodatkowo jeśli nie macie klucze to na litość nie wypieprzajcie tych worków pod małymi śmietnikami w klatce lub pod drzwiami dużego. To tak jakbyście nasrali pod własne drzwi.
Przepraszam za wydźwięk ale jak rano wyrzucam śmieci i widzę ten syf pod śmietnikiem i pod klatką to mam ochotę obić komuś mordę.

Problem w tym Sąsiedzie że ludzie wyrzucają śmieci pod klatką nie dlatego że nie mają kluczyka, lecz najzwyczajniej w świecie ciężko im ruszyć swoje szanowne cztery litery do śmietnika!! Tak już się dzieje od początku istnienia tego osiedla odkąd postawili te śmietniki przy klatkach. Problem rozwiąże się sam - będą kamery ciekawe, czy ten ktoś odważy się to zrobić. Będziemy obijać mordy jak leci!
Laughing
dawno temu chlew głownie robili robotnicy (przypominam) nie mieszkańcy a teraz to nie wiem kto jest taki zdolny...

To robotnicy po nocy zostawiali pod śmietnikiem przy klatce puste butelki, pudełka po pizzy i worki ze śmieciami? Teraz może przynoszą nam śmieci robotnicy którzy budują drogę? Confused W naszym bloku mieszkają niewychowani ludzie, którzy nie wiedzą jak żyć wspólnie z ludźmi! Nie brońmy ich i nie zwalajmy winy na robotników! Oni robili syf ale na klatkach.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Cze 19, 2012 22:51    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Hope12 napisał:
misskiss napisał:
mieszkaniec5 napisał:
anntonn napisał:
Temat przewija się dosyć długo.
Wystarczy pomyśleć: skoro mamy wspólnotę a ktoś nie ma klucza to dzwoni i pyta - wszystko.
Dodatkowo jeśli nie macie klucze to na litość nie wypieprzajcie tych worków pod małymi śmietnikami w klatce lub pod drzwiami dużego. To tak jakbyście nasrali pod własne drzwi.
Przepraszam za wydźwięk ale jak rano wyrzucam śmieci i widzę ten syf pod śmietnikiem i pod klatką to mam ochotę obić komuś mordę.

Problem w tym Sąsiedzie że ludzie wyrzucają śmieci pod klatką nie dlatego że nie mają kluczyka, lecz najzwyczajniej w świecie ciężko im ruszyć swoje szanowne cztery litery do śmietnika!! Tak już się dzieje od początku istnienia tego osiedla odkąd postawili te śmietniki przy klatkach. Problem rozwiąże się sam - będą kamery ciekawe, czy ten ktoś odważy się to zrobić. Będziemy obijać mordy jak leci!
Laughing
dawno temu chlew głownie robili robotnicy (przypominam) nie mieszkańcy a teraz to nie wiem kto jest taki zdolny...

To robotnicy po nocy zostawiali pod śmietnikiem przy klatce puste butelki, pudełka po pizzy i worki ze śmieciami? Teraz może przynoszą nam śmieci robotnicy którzy budują drogę? Confused W naszym bloku mieszkają niewychowani ludzie, którzy nie wiedzą jak żyć wspólnie z ludźmi! Nie brońmy ich i nie zwalajmy winy na robotników! Oni robili syf ale na klatkach.
a gdzie ja napisałam ze to robotnicy z budowy drogi??? nie wiem od kiedy tu mieszkasz ale jak był budowany ostatni etap w etapie 1 syf robili właśnie robotnicy z NASZEJ budowy! rusz czasami głową i pomyśl zanim coś napiszesz Rolling Eyes bo potem wychodzą takie debilne teorie...z resztą na forum kiedyś pisałam że syf zostawiają robotnicy z yuniversalu tyle że to było dawno temu i tych dawnych czasów dotyczył mój poprzedni wpis
aaadamw 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Cze 20, 2012 9:28    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Jakby ktoś nie widział, to tak mniej więcej wygląda nasz śmietnik:


20120606317.jpg

20120606317.jpg


anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Cze 20, 2012 9:31    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

Piękne zdjęcie idealnie oddaje to co się tam dzieje. W tej chwili pozostaje jedynie podziękować osobom odpowiedzialnym za taki stan rzeczy bo przecież wrzucić pieprzony worek do kontenera to taki problem.
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Cze 20, 2012 14:53    Temat postu: Re: śmietnik...raz jeszcze!!!!!!

a ja dla odmiany,chcialabym podziekowac pewnej pani,ktora dzis rano byla z dzieckiem na spacerze,i przy okazji ze wyrzucala swoje smieci,pozbierala rowniez i te 'bezpanskie' worki ktore tam po obu stronach smietnika stalySmileto bardzo milo z jej strony,chociaz kazdy 'normalny' czlowiek powinien to robic sam!!!!ale widac ze u nas niektorzy sa tacy umeczeni dojsciem z mieszkania do smietnika ze na otwarcie drzwi i wrzucenie worka do kontenera poprostu brakuje juz sil!pozdrawiam mila sasiadkeSmile
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama