portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Płytki na balkonach
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Płytki na balkonach

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Trogoder 
   

Nowy na forum


Dołączył: Pon Maj 30, 2011 16:45
Posty: 4
Skąd: Białystok,Wiadukt

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 17:45    Temat postu: Płytki na balkonach

Witam,
mam pytanie: czy ktoś z was zgłaszał poodstawane i poodpadane płytki na swoim balkonie (zgodnie z pismem Administratora wywieszonym na klatkach) i czy coś wskórał?
Ja, pomimo skierowania pisma do dewelopera, z jednoczesną wiadomością dla zarządu wspólnoty i administratora, od kilku tygodni nie uzyskałem odpowiedzi.
Pozdrawiam
EmiJus 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Lut 02, 2011 15:40
Posty: 36
Skąd: Białegostoku

PostWysłany: Czw Maj 17, 2012 22:48    Temat postu: Re: Płytki na balkonach

Ja zgłaszałem w tamtym roku do developera i odpowiedź była bardzo szybko. Przeszedł człowiek i poprzyklejał mi te płytki na nowo jednocześnie informując mnie że za rok może dwa znowu po odpadają.
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Pią Maj 18, 2012 0:58    Temat postu: Re: Płytki na balkonach

Widać wiedział,ze dobrą robotę zrobił....
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 1:06    Temat postu: Re: Płytki na balkonach

w środę ,18 lipca panowie w ramach gwarancji wymieniali chyba płytki na balkonach i inne rzeczy, ale to co po sobie zostawili to koszmar. wychodzę dziś na balkon i całe pranie, kwiatki, balkon w brudzie, w tynku, w kleju, nie wiadomo w czym. Nie wiem kto to sprzątał czy to lokatorzy już po pracy czy ci panowie, ale ludzie pomyślcie trochę o tych ludziach którzy mieszkają niżej, czy bylibyście zadowoleni??? zmiotka ,szufelka i do kosza a nie przez balkon. Codziennie wszystko trzeba sprzątać jak nie pety to ktoś trzepie dywany, albo niby sprzątają balkon i hop na dół, naprawdę ciężko już na szufelkę zmieść i do kosza.
BARDZO PROSZĘ MYŚLCIE O SĄSIADACH Z DOŁUWink
POZDRAWIAM.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama