portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » rozliczenie wody
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

rozliczenie wody

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
sigma2011 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 27, 2011 13:42
Posty: 20
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 19:19    Temat postu: rozliczenie wody

Czy mogę się zapytać jakie jest u was zużycie wody przez 3 miesiące? U mnie przyszło do dopłaty aż 400 zł a mieszkamy we dwójkę i wydaje mi się, że aż takich ilości wody nie zużywamy!
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 20:34    Temat postu: Re: rozliczenie wody

sigma2011 napisał:
Czy mogę się zapytać jakie jest u was zużycie wody przez 3 miesiące? U mnie przyszło do dopłaty aż 400 zł a mieszkamy we dwójkę i wydaje mi się, że aż takich ilości wody nie zużywamy!

Mieszkamy w ilości osób podobnej do przedmówczyni Smile
W rozliczeniu mamy określone: zal. na zw. i ścieki - 5,84 m3, zal. na zw. do podgrz. i ścieki - 2,92 m3, w tym rozliczeniu mieliśmy zwrot.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
sigma2011 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lip 27, 2011 13:42
Posty: 20
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Kwi 05, 2012 22:35    Temat postu: Re: rozliczenie wody

u nas wychodzi, że w ciągu 3 miesięcy zużyliśmy 20 m3 ciepłej wody i 25 m3 zimnej wody podczas gdy w poprzednim kwartale było to odpowiednio 6 m3 i 3 m3. Używamy tak samo tej wody i nie wiem co może być przyczyną tego wielkiego zużycia;/
Kosadd 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Mar 24, 2011 18:13
Posty: 28
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2012 9:30    Temat postu: Re: rozliczenie wody

Sprawdź wskazania liczników, przedostatnie i ostatnie rozliczenie. Może ktoś coś pokręcił spisując liczniki, albo wyliczając metry.
U nas zużycie ok 3m3 ciepłej i zimnej wody.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama