portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Drodzy sąsiedzi!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Drodzy sąsiedzi!!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 13:09    Temat postu: Drodzy sąsiedzi!!

Witam. Jesteśmy nowymi mieszkańcami Wiadukt 5B i chciałabym prosić wszystkich o rozmowę. Wczoraj robiłam małą kameralną tak zwaną "parapetówkę" pewnie jak każdy kiedy się wprowadzał do swojego nowego mieszkania i została wezwana do mnie policja. Nie interesuje mnie kto wezwał, ale prosiłabym, iż jeśli komuś przeszkadza hałas u sąsiada to zajść zapukać do drzwi i powiedzieć. Każdy jest człowiekiem i my też i nie gryziemy, dlatego następnym razem proszę o zwrócenie uwagi grzecznie, a nie wzywanie policji. Jesteśmy młodym małżeństwem, a nie jakąś gówniarzerią co nie rozumie co się do nich mówi Smile Pozdrawiam wszystkich sąsiadów i miłego dnia Wink
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 16:31    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

Witam sąsiadke, przyzwyczaj się do tego, bo w naszym bloku takie wezwania to norma, pozdrawiam!
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 19:57    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

Dzięki za uprzedzenie Smile Pozdrawiam Społeczniaków, którzy nie umieją rozmawiać z innymi ludźmi.
M.Aleks 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 24, 2012 8:06
Posty: 41
Skąd: Wiadukt 5B Białystok

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 12:55    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

U nas w etapie 5B, imprezy sa nagminne, wczoraj również nie wiem chyba na drugim piętrze m 11, tak mysle chociaż jeżeli jestem w błędzie to przepraszam, było bardzo wesoło, rozumiem że nie którzy maja to gdzieś że żałoba narodowa, że post, że małe dzieci chca spać po 23 w nocy. Ale muzyka na ful i wychodzenie na klatke schodową i hałasy to jest nie smaczne i dobrze by było żeby każdy starał sie jakos temperować swoich gości i odpowiadać za nich, jeżeli goście pozostawiaja syf na klatce to posprzątajmy, może nie odrazu troszeczkę później. Przejdźmy śladem swoich gości i pozbierajmy pety z klatki schodowej itp. Także sasiadko ktoś poprostu długo pracował żyby Twój sąsiad wezwał Policję. Ja też jestem zwolenniczką rozmowy a nie interwencji policyjnych.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 13:28    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

W bloku w kotrym kiedyś mieszkałam sąsiadka jak robiła imprezę robiła tez obchod po sasiadach i uprzedzala o imprezie...w sumie była miła i kulturalna wiec nikt nie robił problemów jak było trochę głośniej. Nie mówię ze trzeba zaliczyć cały blok ale wystarczy uprzedzić np sąsiadów z pietra niżej i gwarantuje ze nikt na ciebie policji nie nasle...kwestia kultury przyprowadzanych gości i samego wlasciciela to inna sprawa
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 13:37    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

W tym problem był, że to była kameralna impreza. Alkohol oczywiście był, ale z umiarem. Jestem w ciąży, więc sama dużego hałasu nie lubię i moi goście to uszanowali. Powiadomić sąsiadów szczerze powiedziawszy zapomniałam zawiadomić i nawet o tym nie pomyślałam, bo wiedziałam, ze to nie będzie huczna, a zarazem głośna impreza.
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 13:57    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

yoelizka napisał:
W tym problem był, że to była kameralna impreza. Alkohol oczywiście był, ale z umiarem. Jestem w ciąży, więc sama dużego hałasu nie lubię i moi goście to uszanowali. Powiadomić sąsiadów szczerze powiedziawszy zapomniałam zawiadomić i nawet o tym nie pomyślałam, bo wiedziałam, ze to nie będzie huczna, a zarazem głośna impreza.

U mnie w mieszkaniu jest w zasadzie cisza. Imprez nie słyszę, chyba że są robione na dachu.
Na razie niestety się nie znamy i głupio niektórym zapukać do sąsiada. Może wypadałoby na wiosnę zrobić jakąś sąsiedzką parapetówkę Smile Sami sąsiedzi, na dachu są grille, można zrobić takie zapoznawcze sobotnie bądź niedzielne popołudnie.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
M.Aleks 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 24, 2012 8:06
Posty: 41
Skąd: Wiadukt 5B Białystok

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 19:25    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

Moi sąsiedzi z pod 7, o których tak dużo się słyszało, kilka razy uprzedzali o imprezach. Prosili że gdyby było za głośno to pukać i zwracać uwagę. Także wiem że jakby co to mogę spokojnie powiedzieć że jest za głośno, czy pozostał jakiś nieporządek. Staram się być tolerancyjna, ale czasami nie da się. Szczególnie jak się widzi że ostatnio ktoś popisał drzwi na -1 od windy. Straszne, myślę że to nikt z właścicieli mieszkań, tylko gość lub wynajmujący? :sad:
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Śro Mar 07, 2012 9:32    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

Grill sąsiedzki to bardzo dobry pomysł, bo nikogo nie znam, a przynajmniej mi się tak wydaje. Wiem, że mieszka tu bardzo dużo ludzi z NOwego Miasta oraz z Kleosina, a to są osiedla z którymi się wychowywałam, więc może to tylko pozory, że się nie znamy Smile
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Mar 17, 2012 22:02    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

heh ja tam nic nie słyszałemSmile Następnym razem jak coś usłyszę to na pewno zajdę...oczywiście nie z pusta ręką hehe pozdrawiam
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 9:45    Temat postu: Re: Drodzy sąsiedzi!!

Zapraszamy Wink
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama