portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Zebranie 8,03,12
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Zebranie 8,03,12

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 22:04    Temat postu: Zebranie 8,03,12

Witam kto zbiera wnioski o rozszerzenie porządku zebrania?jest czas do 4,03,12 czyli niedzieli
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 9:43    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

Jak możecie to napiszcie o której i gdzie jest zebranie. Ludzie ze wspólnoty Wiadukt 5A5B zawiadomień nie dostali a niektórzy może chcieliby na zebranie się udać. Wszystkie praktycznie sprawy dotyczą obu wspólnot i dobrze by było się na zebraniu, nawet bez prawa głosu, pojawić.
_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 19:39    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

Uważasz że mieszkańcy Wiadukt 5A i 5B nie powinni iść na zebranie?
Jedną wspólnotą nie jesteśmy, ale powinniśmy się według mnie trzymać razem. Jak nawet administrator czy YP mają nas zamiar odizolować, w co nie wierzę, powinniśmy zadbać o dobre relacje między mieszkańcami a nie szukać powodów do kłótni.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Mar 07, 2012 10:09    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

Na zebranie wspólnoty Wiadukt 5A 5B mógł wejść każdy. Prawo głosu miały jedynie osoby z aktami notarialnymi, mimo to przy głosowaniu w sprawie funduszu remontowego zrobiono głosowanie wstępne wśród mieszkańców (z aktami lub bez). W głosowaniu uchwały YP głosował za tym, co mieszkańcy przegłosowali.
Tak to wyglądało. Mam zamiar na być na zebraniu wspólnoty Wiadukt 5. Jak ktoś nie będzie chciał mnie wpuścić to grzecznie się zapytam dlaczego.
Na zebraniu wspólnoty Wiadukt 5A 5B YP wypowiadał się, że chce połączyć wspólnoty za pomocą wybieranie członków zarządu z drugiej wspólnoty, więc dziwi mnie to niewpuszczanie na zebranie.
Jeżeli chodzi o zarząd to ma on niewielką władzę, za to dużo obowiązków. Władzę mają tak na prawdę mieszkańcy za sprawą swojego prawa głosu na zebraniach.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
blazej.w 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 01, 2011 21:55
Posty: 41
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Mar 07, 2012 13:36    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

Nie ma potrzeby przeprowadzania takiego głosowania. Jak słusznie napisał Grzennio, właścicielom mieszkań (osoby z aktami notarialnymi) przysługuje prawo głosowania. Jednakże każdy ze Wspólnoty Wiadukt 5a i b, jak też osoby ze Wspólnoty Wiadukt 5 nie będące właścicielami mieszkań mogą przyjść na spotkanie, bez prawa głosu.
Na ostatnie zebranie Wspólnoty Wiadukt 5 a i b przyszły osoby niebędące właścicielami mieszkań i nikt ich nie wyprosił. Rozmawiałem dzisiaj na ten temat z Administratorem i również potwierdził, iż w związku z tym, że tematy poruszane na najbliższym zebraniu będą dotyczyły również Wspólnoty Wiadukt 5 a i b (jest to jeden blok) obecność osób z tej Wspólnoty będzie mile widziana.
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Mar 07, 2012 14:05    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

Mnie nie będzie na spotkaniu, ale proponuję poruszyć temat "przejazdu" który urządził sobie Aquarius. Chodzi o przejazd po lewej stronie szlabanu, którym busy wjeżdzają na teren budowy drogi. Drzewko przekopane i można wjeżdzać, a trawnik i krawężniki niech się niszczą.
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Mar 07, 2012 15:02    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

O której jest zebranie? W szkole?

Jakieś goździki trzeba brać? (ósmy marca).
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Mar 07, 2012 16:42    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

dojarek napisał:
O której jest zebranie? W szkole?

Jakieś goździki trzeba brać? (ósmy marca).

Z tego co wiem to o 17, jak nie to niech mnie ktoś poprawi.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
Monika11 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Mar 07, 2012 16:06
Posty: 1
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Mar 07, 2012 17:13    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

Spotkanie jest o 17 w szkole i jako mieszkanka I etapu zapraszam wszystkich ze Wspólnoty Wiadukt 5a i b.
Wszyscy, którzy byli na ostatnim spotkaniu garażowym pamiętają zapewne, że mieszkańcy prosili o obecność drugiej wspólnoty, a nawet o połączenie tych spotkań.

Co do zmian w składzie Zarządu - mam nadzieję, że do Zarządu Wiadukt5 wejdą osoby, które będą liczyć się ze zdaniem innych, a nie w każdej kwestii narzucać swój punkt widzenia.
aaadamw 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 21:58    Temat postu: Re: Zebranie 8,03,12

przy okazji dnia kobiet zapomniałem całkowiecie o zebraniu...
może ktoś napisać co i z jakim skutkiem było poruszone na zebraniu?

Co ma w ogóle znaczyć ta kartka w skrzynce pocztowej mówiąca o 50zł większym czynszu?

pzdr
Adam.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama