portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » przegląd instalacji gazowej
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

przegląd instalacji gazowej

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 13:22    Temat postu: przegląd instalacji gazowej

Witam.
Czy jest ktoś, do kogo tak jak do mnie nie przyszli? Fakt faktem, że w pierwszym terminie nikogo nie było w domu, ale chyba po to jest drugi termin wyznaczony, żeby załatwić sprawy! Do godziny 13 nikogo nie było, a więc zszedłem zobaczyć, czy może jest jakiś numer kontaktowy na ogłoszeniu, bo oczywiście wcześniej nie zwracałem na to uwagi, gdyż nie było takiej potrzeby, skoro są podane terminy! Oczywiście nie ma już żadnego ogłoszenia, czyli panowie byli i ciężko było zajść? Teraz zapewne będę musiał ustalić indywidualny termin, za który jeszcze zapłacę kilka dych?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama