portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Sąsiedzi I etapu 1 KLATKA proszę przeczytajcie!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Sąsiedzi I etapu 1 KLATKA proszę przeczytajcie!!

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 17, 2012 21:31    Temat postu: Sąsiedzi I etapu 1 KLATKA proszę przeczytajcie!!

Witam mam problem z administratorem naszego osiedla,a mianowicie sytuacja przedstawia się następująco:jakiś rok temu zacząłem zgłaszać mu usterkę naszych drzwi wejściowych których to spowalniacze lub jak kto woli samozamykacze nie działają właściwie po prostu drzwi podczas zamykania ostro trzaskają poruszając swoją masą całe skrzydło co w sumie w końcu doprowadzi do całkowitego uszkodzenia elektromagnesów z resztą taka awaria już występowała u nas w klatce.a dalej uszkodzeniu ulegnie całe skrzydło.Problem polega na tym że zgłaszając usterkę administrator zbywa mnie jakimiś protokołami że niby to był tu ktoś z firmy RODEX która instalowała te drzwi i jest super wszystko działa właściwie!!!Tylko dlaczego ostatnio nie mogliśmy wydostać się z naszej klatki?Drzwi działały właściwie?Ale do czego zmierzam drodzy sąsiedzi już niebawem kończy nam się gwarancja na wiele elementów w naszym bloku pan administrator działa według mnie na naszą niekorzyść nie reagując na nasze uwagi dotyczące usterek które powinny zostać naprawione w ramach gwarancji.I tu zwracam się z prośbą do sąsiadów którym zależy na tym bloku który przecież nie został nam oddany za darmo o interwencje u administratora wspólnoty o naprawę tych nieszczęsnych drzwi a raczej samozamykaczy bo w przeciwnym razie za parę miesięcy zapłacimy za to z własnej KIESZENI Zalamany
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Lut 21, 2012 22:39    Temat postu: Re: Sąsiedzi I etapu 1 KLATKA proszę przeczytajcie!!

Jeżeli chodzi o odkręcanie to osobiście musiałem tego dokonać ponieważ trzask był już nie do zniesienia!Jak ktoś ma wątpliwości to zapraszam na parter m123 chętnie pokażę o co biega
pozdrawiam
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lut 22, 2012 21:11    Temat postu: Re: Sąsiedzi I etapu 1 KLATKA proszę przeczytajcie!!

jeszcze raz apeluje do sąsiadów o telefony do administratora w celu naprawy naszych drzwi wejściowych na klatkę schodową która jest naszą częścią wspólną o którą powinniśmy dbać wszyscy!Jeżeli niektórzy z was nie mają na to ochoty to niestety będziemy wchodzili jak do stodoły a nie do mieszkania!
lalka16 
   

Nowy na forum


Wiek: 36
Dołączył: Czw Sie 25, 2011 9:31
Posty: 4
Skąd: Baiłystok-Wiadukt

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 12:41    Temat postu: Re: Sąsiedzi I etapu 1 KLATKA proszę przeczytajcie!!

Mam pytanie? a kiedy będą naprawione drzwi do piwnicy. Już od 2 miesięcy stoja otwarte i jakoś nikt nie kwapi sie do napracy zamka. !!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama