portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kino12345 
   

Zaglądajacy


Wiek: 86
Dołączył: Sob Lut 11, 2012 10:10
Posty: 14
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 10:16    Temat postu: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Witam jestem mieszkancem tej własnie klatki czyli pierwszej co tydzien są imprezy pod mieszkaniem nr 7 i to takie ze tragedia co tam sie dzieje . Tatus dla synka ponoc kupil mieszkanie a synek wynajmuje je dla jeszcze dwuch kolezanek i sa wieczne imprezy. Czy z was ktos tez to slyszy ??? i widzi???? co mozna zrobic z takimi gowniarzami za przeproszeniem maja oni ok 18 lat wzywana jest policja ale spisza tylko i jada co robic????
aaadamw 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 13:26    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

a próbowałaś a nimi porozmawiać?
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 15:51    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Chodzenie do nich nic nie pomaga, mam nadzieję że tylko tego palenia na klatce juz nie będzie!!!!!!
MamaMia24 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 06, 2012 13:09
Posty: 22
Skąd: Białystok Wiadukt

PostWysłany: Sob Lut 11, 2012 17:47    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Po pierwsze to nielegalnych lokatorów można zgłosić do Urzędu Skarbowego, jeżeli wizyta Policji nie pomaga, to można uprzedzić szanownego sąsiada, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie, nie jest trudno napisać pozew na natrętne i złośliwe zakłócanie ciszy nocnej. Do tego nawet nie trzeba zatrudnić adwokata, bo sprawa jest od razu wygrana a odszkodowanie wynosi dla pokrzywdzonego ok. 20 000 zł + pokrycie kosztów procesu przez szanownego sąsiada lubiącego głośną muzykę.
Proponuję napisać kartkę anonimowo, czyli na komputerze i wywiesić ją na tablicy ogłoszeń i w windzie, o naszych planach, czyli tych wyżej. Gwarantuję, że nikomu się nie będzie opłacało płacić kar ani chodzić po sądach.
A teraz uwaga...w bloku u innego dewelopera jeden z sąsiadów miał dość hałaśliwych imprez w mieszkaniu pod nim, że położył na wycieraczce g...swojego psa. Następnego dni pety, a trzeciego kartkę czy chcą się jeszcze trochę pobawić Smile Poskutkowało, ale te rozwiązanie uważam za przekroczenie jakiejś tam granicy...Bo mądremu sąsiadowi wystarczy wizyta Policji aby sobie przemyśleć pewne kwestie...
Beatrix1 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lut 05, 2012 21:34
Posty: 8
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Lut 15, 2012 19:55    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Nie da się nie słyszeć tych imprez!Mam nadzieję,że już wkrótce towarzystwo się uspokoi?!
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Lut 15, 2012 19:58    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Beatrix1 napisał:
Mam nadzieję,że już wkrótce towarzystwo się uspokoi?!
Robicie coś w tym kierunku?
Bo od napisania na forum pewnie się nie uspokoi.
Beatrix1 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lut 05, 2012 21:34
Posty: 8
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 19:51    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Od dawna już robimy i dlatego napisałam, że mam nadzieję że już w końcu się uspokoi.
Chodzenie do nich i prośba o uszanowanie ciszy nocnej nic nie daje tylko pogarsza sprawę więc szukamy innego rozwiązaniaSmile
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Czw Lut 16, 2012 21:17    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Które to mieszkanie? Nr 2?
Beatrix1 napisał:
Chodzenie do nich i prośba o uszanowanie ciszy nocnej nic nie daje
No to ja mam pytanie do biegłych w piśmie. Gdzie zgłaszać takich gówniarzy? Do administracji? Do zarządu wspólnoty? I co dalej? Regulamin wspólnoty sobie, a życie sobie?
Beatrix1 napisał:
szukamy innego rozwiązania
Zbierzcie się w większą grupę (widzę, że na samym forum kilka osób narzeka) i idźcie do nich po raz ostatni.
Powodzenia.
kino12345 
   

Zaglądajacy


Wiek: 86
Dołączył: Sob Lut 11, 2012 10:10
Posty: 14
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 16:24    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Nie mieszkanie nr 2 tylko 7!!!!
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Lut 18, 2012 18:36    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

W pierwszym poście było -
kino12345 napisał:
pod mieszkaniem nr 7
boatarde 
   

Początkujacy


Wiek: 42
Dołączył: Sob Mar 03, 2012 13:03
Posty: 5
Skąd: Wiadukt 5

PostWysłany: Sob Mar 03, 2012 13:13    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Witajcie.

Kolejny temat z tejże klatki. Wczoraj w nocy (piątek 02.03.2012) odbyła się jakaś wspaniała prywatka u sąsiadów (jak mniemam) z wyższych pięter. Jeden z gości naszego sąsiada był tak wspaniałomyślny, że nie narzygał mu w domu tylko wyszedł na klatkę i kulturalnie "puścił pawia" w przestrzeń schodową. Zawartość żołądka jegomościa oczywiście zatrzymała się na schodach 2 piętra. Drogi sąsiedzie- ja rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają, ale nie ukrywaj się bo prędzej, któryś z sąsiadów powie, że to było u Ciebie. Miej na tyle jaja żeby zejść i posprzątać, a jeszcze CI podziękuję nie tylko ja, ale i reszta sąsiadów korzystających ze schodów (mówię tu o ludziach z 2 i 3 piętra).

pozdrawiam
adrianp1994 
   

Nowy na forum


Wiek: 30
Dołączył: Czw Mar 08, 2012 18:17
Posty: 3
Skąd: Bialystok

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 18:37    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Witam państwa serdecznie(szczególnie miłych sąsiadów) własnie dzisiaj po raz pierwszy widzę to forum i co znajduje? wspolrzędne mojego mieszkaniaWink. Tak to właśnie ja jestem tym nieszczęsnym synem dla którego tato kupił mieszkanie nr7, faktycznie mieszkaly ze mna 2 dziewczyny wynajmowałem im pokoje ale juz zostaly wyproszone na skutek wlasnie owych imprez(podczas mojej nie obecności ). Najmocniej państwa przepraszam za te hałasy i chcę to jakoś zrekompensować. Mam to szczescie , ze dzisiaj kończę 18 lat, takżę jutro organizuje małą posiadówę dla znajomcyh oraz chciałbym szanownych sąsiadów zaprosić na kawe, wino czy inne trunki w dowolnym terminie, mam nadzieję , że nasza wspolpraca jako sąsiadów w przyszlości będzie wyglądać lepiej niż obecnie Pozdrawiam Adrian
Beatrix1 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Lut 05, 2012 21:34
Posty: 8
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 11:17    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Witam,

To bardzo się cieszę,że imprezy głośne już się zakończyły.

Mam nadzieję, że dzisiaj również nie będzie za głośno??

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego z okazji Urodzin Panie AdrianieSmile
kino12345 
   

Zaglądajacy


Wiek: 86
Dołączył: Sob Lut 11, 2012 10:10
Posty: 14
Skąd: białystok

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 13:03    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Witam Panie Adrianie !!!
Wspaniale że się w końcu uspokoi , chcieliśmy tylko powiedzieć , że chyba w lato była Pana 18 stka !!! To chyba jakieś nieporozumienie , wydaje nam się , że 18ście lat kończy się raz w życiu. Ale mniejsze o to , mamy nadzieję że będzie się Pan dobrze bawił na drugiej 18 stce do ciszy nocnej ( 22 z minutami) Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin......
Sąsiedzi
kino12345 
   

Zaglądajacy


Wiek: 86
Dołączył: Sob Lut 11, 2012 10:10
Posty: 14
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 23:34    Temat postu: Re: Wieczne imprezy Wiadukt 5B/ 7 !!!

Witamy naszego kochanego sąsiada który robi dobre minki przeprasza zaprasza i uprzedza że będzie impreza ......
ale Pan chyba nie rozumie , że cisza nocna jest o godzinie 22!!! Ostrzegam ostatni raz jeszcze jedna impreza i spotkamy się w Sądzie !!! Wydaje mi się , że jest baaaardzo dużo świadków którzy poprą moje zdanie także trzeba trochę to przemyśleć i się puknąć w głowę skoro cała klatka przez Pana balety nie może spać. Albo dotrze to do Pana albo będzie jak napisane jest wyżej!!! Pozdrawiamy sąsiedzi.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama