portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » nieszczelne okna
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

nieszczelne okna

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
pw_terion 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Nie Lut 06, 2011 22:12
Posty: 17
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 11:40    Temat postu: nieszczelne okna

Witam - czy orientuje się ktoś z sąsiadów do kogo zgłaszać nieszczelnośc okien i dzwi balkonowe oraz na jak długo jest na nie gwarancja .

pozdrawiam
Krzysiek
beata.hapon 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:24
Posty: 13
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 13:19    Temat postu: Re: nieszczelne okna

U nas coś dzieje się strasznego w oknie w sypialni, pomimo, że grzeje się dużo to po nocy na oknie tam gdzie się skrapla woda to jest lód wydaje mi się że to nienormalne?

Czy ktoś mam może podobny problem co z tym robić?Czy komuś się roszą okna,a szczególnie z drzwi balkonowych leje się woda na panele.

Pozdrawiam
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 14:13    Temat postu: Re: nieszczelne okna

pw_terion napisał:
Witam - czy orientuje się ktoś z sąsiadów do kogo zgłaszać nieszczelnośc okien i dzwi balkonowe
Firma Witraż - telefon 713 13 96, ale jak zadzwoniłem to powiedzieli, że zgłoszenia przyjmują mailem i faxem. Napisałem maila i już mam umówioną ekipę na jutro. Mam nieszczelność w jednym skrzydle okiennym - wieje górą mimo zamkniętego okna.
Kilka miesięcy temu regulowali mi też drzwi balkonowe, bo wiało przez szpary.
beata.hapon napisał:
Czy komuś się roszą okna,a szczególnie z drzwi balkonowych leje się woda na panele.

Wydaje mi się, że przy takich róznicach temperatur i niewystarczającej wentylacji (bo nie otworzysz okna na oścież) okna będą się pocić zawsze, fizyki nie przeskoczysz. U mnie sporo pomaga rozszczelnianie okien, no ale to się wiąże z chłodem przy oknach. Staram sie też regularnie przecierać rosę.
I mam to samo co Ty, pod drzwiami balkonowymi w nocy, gdy temperatury spadają poniżej -20st., mam na parkiecie trochę szronu. Dzisiaj kupiłem kabel grzejny (elektryczny), zobaczymy czy pomoże.
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 12:47    Temat postu: Re: nieszczelne okna

u mnie jest to samo!!wywietrzniki w oknach sa otwarte,w domu nie jest goraco,wietrze mieszkanie codziennie,a wszysstkie okna zarosiale-po nocy,a na drzwiach balkonowych dzis zauwazylam szron!!no i ta splywajaca na panele rosa!!chyba napisze do tej firmy,niech przyjda i zobacza co sie dzieje.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 19:20    Temat postu: Re: nieszczelne okna

Moje okna odpukać są szczelne ale...no właśnie ale kilka dni temu w jednych z drzwi balkonowych na górze coś jakby sie rozregulowało i słychać gwizd głośny i denerwującySmile na szczęście usterka usunięta
Wszelkie usterki usuwa Witraż ale zanim dadzą znak to doradzam dużą cierpliwość ja czekałem 2 miesiące
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama