portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Spotkanie mieszkańców
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Spotkanie mieszkańców

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
blazej.w 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 01, 2011 21:55
Posty: 41
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 23:04    Temat postu: Spotkanie mieszkańców

W związku z przewijającymi się na forum propozycjami spotkania w gronie mieszkańców naszej Wspólnoty, chcę zaproponować konkretny termin tego spotkania: tj. najbliższa środa – 1 lutego np. o godz. 18. Proszę o ewentualne uwagi co do terminu i godziny, jak również co do miejsca. Spotkanie można by było zorganizować w jakimś pobliskim lokalu (bar, pizzeria, itp.), co wpłynęłoby zapewne na komfort i miłą atmosferę.
Proszę o odniesienie się do powyższych kwestii, gdyż umożliwi mi to rozmieszczenie w poniedziałek rano informacji na tablicach ogłoszeń, aby osoby, które nie korzystają z Internetu wiedziały o spotkaniu.
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 9:43    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

Dokładnie tak. Spotkanie w lokalu nie wypali i musi być nie wczesniej jak o godz. 20.
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 10:07    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

Możnaby pogadać z kierownikiem, żeby udostępnił jedno z wolnych, 85-metrowych mieszkań w 5B. Mogę zadzwonić i zapytać, czy jest taka możliwość. To choć troche ucywilizowałoby to spotkanie (przynajmniej byłoby ciepło), bo garażowa atmosfera przywołuje mi na myśl Alternatywy 4 i knucie przeciwko Aniołowi.

A z późniejszą godziną i terminem poferyjnym to dobry pomysł.
blazej.w 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 01, 2011 21:55
Posty: 41
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 10:18    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

To co napisałem powyżej, było jedynie propozycją, związaną z pojawiającymi się sugestiami odnośnie spotkania. Zaproponowałem następny tydzień, aby nie odkładać go na „bliżej nieokreśloną przyszłość”. Jednakże jeżeli są takie uwagi możemy je zorganizować po feriach zimowych i o godzinie np. 20 czy nawet 21. Kwestia miejsca spotkania była związana jedynie z komfortem osób które zechcą na nie przyjść.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 19:32    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

Jak najbardziej za. Godziny wieczorne termin bez znaczenia w weekend mogę nie dotrzeć. Mieszkania w 5B to niezły pomysł tym bardziej,że jest kilka wolnych. Proponuje to na I piętrze wykończone heheSmile
blazej.w 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Gru 01, 2011 21:55
Posty: 41
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pon Lut 06, 2012 21:02    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

bresio napisał:
Z tego co wiem, są ferie zimowe i cześć mieszkańców wykorzystuje tą okoliczność do wypoczynku poza miejscem zamieszkania


W związku z tym, iż ferie zimowe w naszym województwie się zakończyły proponuje nowy termin spotkania na najbliższy czwartek 9 lutego, zgodnie z powyższymi sugestiami ok. godz. 20 w garażu podziemnym.
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 20:23    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

blazej.w napisał:
W związku z tym, iż ferie zimowe w naszym województwie się zakończyły proponuje nowy termin spotkania na najbliższy czwartek 9 lutego, zgodnie z powyższymi sugestiami ok. godz. 20 w garażu podziemnym.

Dla mnie jak najbardziej pasuje, nikt na razie nie zgłasza sprzeciwu, więc termin spotkania chyba pasuje?

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Wto Lut 07, 2012 21:19    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

Pasuje.

Który garaż?
estera75 
   

Początkujacy


Wiek: 49
Dołączył: Wto Wrz 20, 2011 7:11
Posty: 7
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lut 08, 2012 7:40    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

Mam pytanie - w jakim celu ma być to spotkanie mieszkańców, czy w jakiejś konkretnej sprawie... Bez administratora, bez developera.
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Lut 08, 2012 8:34    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

estera75 napisał:
Mam pytanie - w jakim celu ma być to spotkanie mieszkańców, czy w jakiejś konkretnej sprawie... Bez administratora, bez developera.

Mieszkamy w bloku, który jest zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową, w której skład wchodzą wszyscy mieszkańcy. Administrator ani developer nie zarządzają osiedlem, tylko my. To, co przegłosujemy na zebraniu wspólnoty, które odbędzie się w I kwartale będzie wchodziło w życie. To takie trochę teorii.
Teraz odpowiedź na Twoje pytanie. Na zebraniu wspólnoty będziemy mogli głosować nad sprawami wpisanymi do pożądku spotkania. Spotkanie przed zebraniem jest po to, żebyśmy byli w stanie zadecydować o co chcemy głosować, co chcemy wprowadzić do porządku obrad. Spotkanie organizuje członek zarządu wspólnoty Wiadukt 5A i 5B, więc będziemy mogli z nim porozmawiać, część z nas pewnie też poznać. Nie tylko jego, ale też innych sąsiadów.
Takie sprawy jak plac zabaw, monitoring, szlabany, odśnieżanie, śmietniki, działania administratora, sposób zagospodarowania funduszu remontowego i inne, które komukolwiek przyjdą do głowy zależą od naszych decyzji. Dlatego jeżeli Ci na czymkolwiek dotyczącym mieszkania w naszym bloku zależy to spotkanie przed zebraniem.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lut 08, 2012 14:01    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

Witam
Spotkanie już się odbyło czy jeszcze nie? bo za praca to niemam kiedy wejść na forum. Jakies konkrety garaż,mieszkanie ?
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Lut 08, 2012 14:13    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

michalinka1 napisał:
Witam
Spotkanie już się odbyło czy jeszcze nie? bo za praca to niemam kiedy wejść na forum. Jakies konkrety garaż,mieszkanie ?

Spotkanie będzie 9 lutego, w garażu.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
aaadamw 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lut 08, 2012 15:38    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

grzennio napisał:
michalinka1 napisał:
Witam
Spotkanie już się odbyło czy jeszcze nie? bo za praca to niemam kiedy wejść na forum. Jakies konkrety garaż,mieszkanie ?

Spotkanie będzie 9 lutego, w garażu.


a może 10 w piątek??
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Śro Lut 08, 2012 18:04    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

aaadamw napisał:
a może 10 w piątek??

W piątek wielebny nam buszuje po lokalach. Lepiej jednak w czwartek. Ja osobiście w piątek nie mogę.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 11:32    Temat postu: Re: Spotkanie mieszkańców

michalinka1 napisał:
Witam
Spotkanie już się odbyło czy jeszcze nie? bo za praca to niemam kiedy wejść na forum. Jakies konkrety garaż,mieszkanie ?

Podbijam temat, żeby zainteresowanym nie umknął. Ogłoszenie wisi na tablicy ogłoszeń. Spotkanie odbędzie się w garażach 3 etapu, mieszkam w klatce, przez którą jest wejście, więc zablokuję przed zamknięciem drzwi wejściowe. Dobrze by było, jakby przyszło jak najwięcej osób.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama