portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Stukający sąsiad 5B - prośba
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Stukający sąsiad 5B - prośba

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 22:21    Temat postu: Stukający sąsiad 5B - prośba

Witam
Mam ogromną prośbę do sąsiada prawdopodobnie z 5B:
Człowieku jak chcesz wiercić czy stukać czy robić te swoje różne rzeczy zrób to jak cywilizowany człowiek w normalnych godzinach.
Ja wiem, że cisza nocna jest od 22 ale trzeba być pół mózgiem, żeby zaczynać stukać lub wiercić od 21:30!!!!!
I robić to tylko kilka minut akurat żeby obudziło się moje dziecko!!!!
Pamiętaj człowieku, że nie mieszkasz sam na swoim polu mieszkają tu tez inni ludzie i co może Cię zdziwić mają dzieci, które o tej porze śpią!!!
Z poważaniem Sąsiad
beata.hapon 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:24
Posty: 13
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 20:36    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Witam,
Popieram kolegę, my też mieszkamy w 5B i często się zdarza, że ktoś po 21.00 zaczyna stukać,wiercić wtedy oczywiście dzieci się wybudzają wystraszone i już noc mamy nieprzespanąSadBardzo proszę o opamiętanie to jest mieszkanie w bloku i przydałoby się z tym liczyć, że komuś może to przeszkadzać.
Pozdrawiam SąsiadówSmile
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 22:05    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Jeśli nie przestanie proponuje zrobić dochodzenie jaki to numer mieszkaniaSmile Sami "grzecznie" poprosimy o uszanowanie pozostałych mieszkańców.
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 15:47    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

no to widze ze nie tylko i mnie to,delikatnie mowiac,wkurza!!obstawiam pietro 8,i te wiercenie z samego rana i wieczorem trwajace kilka minut jest okropne!!ja rozumiem ze sie ktos wprowadza,i wierci,ale to juz trwa ze 2 m-ce...i te wiercenie jest momentami nie do zniesienia!!i ile mozna??nie mozna tego zrobic raz a dobrze tylko m-cami wiercic po 1 'dziurce'!!i wspolczuje wszystkim sasiadom ktorzy maja dzieciaczki.
estera75 
   

Początkujacy


Wiek: 49
Dołączył: Wto Wrz 20, 2011 7:11
Posty: 7
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 19:05    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Też mieszkamy w 5B i mamy po dziurki w nosie tego wiercenia i stukania. Jest niedziela godzina:19:03 i znów się powoli zaczyna. Prawdopodobnie jest to delikwent z 6 piętra z mieszkania 107, chyba że ten w końcu przestał a znalazł się ktoś inny.
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 20:14    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

To trzeba zajść, zapukać i grzecznie powiedzieć, że trochę to przeszkadza, a nie żale wylewać tylko na forum. Nade mną też ktoś wykańcza mieszkanie i robi to w godzinach wieczornych i może i trochę mnie to drażni, ale nie będę chodził się wykłócać bo do 22 teoretycznie może to robić i nikt nie ma prawa nosa sadzać. Sam wykańczając swoje mieszkanie pare razy robiłem to wieczorem bo w ciągu dnia przez pracę nie było na to czasu, także sąsiedzi troche wyrozumienia i dajcie na luz, takie to życie w bloku.
beata.hapon 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:24
Posty: 13
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 22:14    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Jak się odbierało mieszkanie to w protokole odbioru było zaznaczone, że do godziny 19.00 można prowadzić prace remontowe żeby nie zakłócać spokoju sąsiadów.
Jak ktoś ma dzieci to mnie zrozumie jaki to jest problem jak się dziecko wystraszy i ma koszmary nocneSad
Pozdrawiam
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 19:30    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Właśnie tutaj tkwi problem. Teoretycznie do 22 można robić co się podoba...więc zwracanie uwagi nic nie pomoże moje dziecko śpi już ok 20. Ja jedynie nie rozumiem wiercenie tuz przed 22 lub stukanie po 22 i do tego już ponad 2 m-ce. Ileż można wykańczać mieszkanie?Ja wprowadziłem się w kilka tygodni ze wszystkim. Mieszkanie w bloku to również zrozumienie tych którzy nie wiercą.
p.s. u tego delikwenta już był mój sąsiad - został grzecznie mówiąc wyproszony.
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Lut 01, 2012 22:14    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

anntonn napisał:
Teoretycznie do 22 można robić co się podoba...
Nie do końca. To, że między 6 a 22 nie ma ciszy nocnej, nie oznacza, że nagle z mieszkania w bloku robi się dom na pustkowiu i można robić co tylko dusza zapragnie (np. słuchać bardzo głośno muzyki).
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 8:34    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Jeżeli czegoś nie możesz zmienić zaakceptuj to. Jak sąsiadowi o 2 w nocy budzi się córa i płacze, całkiem donośnie i zdrowo Smile to też mam iść do niego i zwracać mu uwagę?
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 14:13    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

ooo matko...co ty porownujesz placz malutkiego dziecka,do wiercenia wiertarka udarowa doroslego,myslacego czlowieka!!!??? trafne porownanie,gratuluje!! a co do wykanczania mieszkania-to oczywiste ze kazdy z nas i wiercil i stukal,i robil to po pracy,kiedy mial chwile wolnego,ale to trwa dzien w dzien przez kilka m-cy,i naprawde nie rozumiem czy oni tam pietro dostawiaja czy co,bo kto tyleeeee wierci....i po co????i to jest irytujace,gdzie przez caly dzien jest cisza,a po godz 20 typ sie rozkreca!!
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Czw Lut 02, 2012 21:32    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Napisałem teoretycznie po 22 może robić co chce...praktyka jest zupełnie innaSmile
Płaczące dziecko jest przy wierceniu z udarem niczym głośnym...poza tym dziecko budzi się z jakiegoś konkretnego powodu a dorosły facet wierci bo chce tu jest różnica...wystarczy odrobinkę pomyśleć, że jednak wiercenie od 20.30 to kiepski pomysłSmile
Dzisiaj szukałem delikwenta może jutro się uda namierzyć mieszkanie wybieram się grzecznie pogadać...jacyś chętniWink??
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 20:09    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Jednemu płacz dziecka może naprawdę przeszkadzać, a nocą gdy jest cisza to dzwięk się niesie nieco lepiej. Dla mnie koniec tematu, nie mam zamiaru się z nikim wykłócać, po prostu pewne rzeczy trzeba zaakceptować i ugryżć się w język bo to jest wielomieszkaniowy blok i zobaczycie, że jeszcze nie raz, nie dwa będą działy się komedie. Ciach bajera Wink
aaadamw 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Lut 03, 2012 20:28    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

kama81 napisał:
ooo matko...co ty porownujesz placz malutkiego dziecka,do wiercenia wiertarka udarowa doroslego,myslacego czlowieka!!!??? trafne porownanie,gratuluje!! a co do wykanczania mieszkania-to oczywiste ze kazdy z nas i wiercil i stukal,i robil to po pracy,kiedy mial chwile wolnego,ale to trwa dzien w dzien przez kilka m-cy,i naprawde nie rozumiem czy oni tam pietro dostawiaja czy co,bo kto tyleeeee wierci....i po co????i to jest irytujace,gdzie przez caly dzien jest cisza,a po godz 20 typ sie rozkreca!!


a może to ten gość... Smile
http://www.youtube.com/watch?v=b5FKnK7TaUc
Krzysiek.S 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 19, 2012 12:38
Posty: 34
Skąd: Białystok, Wiadukt

PostWysłany: Nie Lut 19, 2012 12:46    Temat postu: Re: Stukający sąsiad 5B - prośba

Stukający?? Ten baran spod numeru 48 wierci już nawet nie w tygodniu wieczorami ale i w niedzielę. Ile czasu można wykańczać mieszkanie. Mieszkają, wykańczają, mieszkają, wykańczają i tak w kółko. Kiedy to się skończy?? W marcu mija rok jak tu mieszkam. Już mam dosyć. Jak ktoś nie potrafi mieszkać w bloku z innymi to może powinien się wyprowadzić!!!!!!!
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama