portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Internet HomeNet
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet HomeNet

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Gru 05, 2012 21:23    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Tak polecam Telekominikację Podlasie wszystko na swiatłowodach więc jakość OK, terminy platności jak ci poleca to spokojnie bez nerwów prawie 60 dni po terminie działa więć wyrozumiali bo i tak im w kiese ładujemy mamone.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Gru 12, 2012 7:19    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Mam HomeNet i jest masakra. Nie polecam nikomu. Na szczęscie mam możliwość rozwiązania umowy bez konsekwencji.
Kolega z 5 ma Kobe i bardzo sobie chwali i sam sprawdzałem jest bardzo szybko.
Interesuje mnie również TP na światłowodzie bo mam tam również TV. Tylko wiem, że w tych pakietach nie ma zew IP.
Czy ktoś mi podpowie czy brak zewnętrznego IP wpłynie ma prędkości pobieranie powiedzmy torrentów??Chętnie wysłucham kogoś mądrzejszego od siebieSmile
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Gru 12, 2012 11:42    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Kobieta powiedziała mi, że w przypadku taryfy POV na światłowodzie nie ma zew IP tylko zmienne, nie ma również możliwości nawet za dopłata posiadanie takowego. W przypadku pozostałych taryf nie ma problemu jest zew IP.
Jeśli jednak nie robi to różnicy przy transferach to w porządku.
Dzięki
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Gru 12, 2012 23:34    Temat postu: Re: Internet HomeNet

anntonn napisał:
Mam HomeNet i jest masakra. Nie polecam nikomu. Na szczęscie mam możliwość rozwiązania umowy bez konsekwencji.
Kolega z 5 ma Kobe i bardzo sobie chwali i sam sprawdzałem jest bardzo szybko.
Interesuje mnie również TP na światłowodzie bo mam tam również TV. Tylko wiem, że w tych pakietach nie ma zew IP.
Czy ktoś mi podpowie czy brak zewnętrznego IP wpłynie ma prędkości pobieranie powiedzmy torrentów??Chętnie wysłucham kogoś mądrzejszego od siebieSmile

Do pobierania z torrentów nic nie przeszkadza zmienne IP. Jak film jest nowy i dużo seedów to pare minut i ściągnięty przy 40mb łączu na TP.
Połączenia nie zrywa i jest super. Kiedyś jak mieszkałem w domu miałem neostrade --> masakra!!. Ciągłe zrywanie połączenia, w FIFE na playstation nie dało się pograć bo zrywało połączenie, teraz nie ma takich problemów.

PS. Może ktoś z sąsiadów grywa w FIFA12 na PS3. Może jakiś sparing ? Wink
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 7:26    Temat postu: Re: Internet HomeNet

I po temacie. Koba do Świąt puści światłowód do 5B, także umówiłem się już na montaż w Homenett pożegnałem w dniu wczorajszymSmile

W Fifę nie próbuje sił w Starcraft i Batlefield ale na PCSmile
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 9:34    Temat postu: Re: Internet HomeNet

anntonn napisał:
I po temacie. Koba do Świąt puści światłowód do 5B, także umówiłem się już na montaż w Homenett pożegnałem w dniu wczorajszymSmile

W Fifę nie próbuje sił w Starcraft i Batlefield ale na PCSmile


jak sie konczy wspolprace z homenetem to bardzo czesto pytaja jaki jest powod rezygnacji/dlaczego nie chcecie przedluzyc umowy itd i co odpowiedzieliscie? prosto z mostu ze internet jest @#$%^ czy podaliscie jakas inna bardziej dyplomatyczna odpowiedz? Wink ograniczylam sie do rzucenia podania ze nie przedluzam umowy bez wnikania w szczegoly ale zaczynam zalowac ze nie powiedzialam co o nich mysle...
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Gru 14, 2012 1:13    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Home Net dostarcza bezpłatny internet chyba także do hotspotów m.in na dworcu PKS, jak się mogłem dzisiaj przekonać - działa tak wolno, że strona odpala się do połowy i koniec....
PiotrW65 
   

Stały bywalec


Wiek: 51
Dołączył: Pon Maj 25, 2015 15:45
Posty: 58
Skąd: Krakowa

PostWysłany: Wto Gru 15, 2015 13:36    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Podpisałem umowę z Kobą w ramach promocji "Jeśli opłacisz rok abonamentu z góry, 13 miesiąc otrzymasz za symboliczną złotówkę (1zł)!" Transfer download do 100 Mb/s, Transfer upload do 20 Mb/s - zobaczymy jak się sprawdzi, dam znać.
Zenon55 
   

Bywalec


Wiek: 40
Dołączył: Wto Lip 28, 2015 15:46
Posty: 29
Skąd: Internet

PostWysłany: Śro Gru 16, 2015 14:11    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Korzystam z usług Koby od kilku dobrych lat. Ich główną zaletą jest to, że nie ma przerw w dostawie Internetu, nawet w nocy. Lubię weekendami grać on-line z innymi graczami nawet do wczesnych godzin rannych. Zawsze mam też kontrolę nad fakturami dzięki "Strefie Klienta" na ich stronie http://www.koba.pl/. Z pewnością będziesz zadowolony z ich usług.
karinos83 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sie 28, 2015 10:37
Posty: 21
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Mar 02, 2016 12:23    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Nie wiem czy widzieliście, ale tutaj http://szybki-internet.bialan.pl/ jest fajne porównanie dostawców internetu na Podlasiu. Z Białegostoku też widziałam, że są informacje. Może warto skorzystać?
mgrocik 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Lip 12, 2016 21:12
Posty: 23
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 7:58    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Fajne to porównanie. Widać jakie są rozbieżności cenowe.
kliklik 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lip 18, 2016 20:59
Posty: 27
Skąd: Kielce

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 0:50    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Super porównanie. Idealnie widać różnice cenowe
zbyszek12134 
   

Nowy na forum


Wiek: 34
Dołączył: Pon Wrz 05, 2016 10:20
Posty: 1
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Wrz 05, 2016 10:30    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Mam pakiet z Homenet (Internet + TV) od ponad dwóch lat i jest ok. Internet działa bez zarzutu, telewizja również. Fajne, że można przewijać programy do tyłu. Pracujemy z żoną do0 późna i po powrocie oglądamy co już było, przewijamy sobie reklamy.
Polecam. Sąsiedzi też mają.
Ucker23 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sie 26, 2016 18:35
Posty: 10
Skąd: Gdańsk-Przymorze

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 19:32    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Też nie narzekam. Czasami są awarie ale to normalka
epsylon 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Wto Wrz 20, 2016 16:14
Posty: 15
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Śro Paź 12, 2016 20:18    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Wygląda dość ok ta oferta Wink
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama