portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Lewiatan
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Lewiatan

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mieszkaniec234 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Czw Maj 10, 2012 11:02
Posty: 11
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 8:00    Temat postu: Re: Lewiatan

morela41 napisał:
papierosów nie ma w całej sieci lewiatan a nie tylko u nas, są prowadzone jakieś strajki, by obniżyć ceny! to nie ich wina, jak się skaczą strajki to i papierosy będą , może i niższa cena Wink



Bzdura. Mam dwie kolezanki które pracują w dwóch różnych LEWIATANACH i papierosów jest u nich pod dostatkiem. Masz jakieś nieprawdziwe informacje.
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2012 10:57    Temat postu: Re: Lewiatan

jezeli chodzi o papierosy to ogolnie jak dla mnie moze ich tam wogole nie byc!!napisalam o nich bo sprzedawczyni wlasnie m.in. na ich przykladzie mowila o towarze w sklepie.i tez wolalabym robic zakupy 'na miescie' tylko jestem mama ktora siedzi w domu w dzidziusiem i jak dla mnie 'dobrze' wyposazony sklep to podstawa.a jak postawia jeszcze te ekrany wzdluz drogi to sklepu nie bedzie praktycznie wogole z ulicy widac,wiec caly czas twierdze ze 'my' i jednostka ten sklep utrzymujemy i to o nas powinno sie dbacSmile
kamikadze 
   

Nowy na forum


Wiek: 49
Dołączył: Śro Paź 31, 2012 11:55
Posty: 3
Skąd: Stąd

PostWysłany: Śro Paź 31, 2012 12:05    Temat postu: Re: Lewiatan

Czy są już fajki w Lewiatanie?
magdalena34 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Czw Lip 31, 2014 5:14
Posty: 2
Skąd: wiadukt

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 5:24    Temat postu: Re: Lewiatan

Witam mieszkańców dziś o 4:15 pod nasz sklep podjechał samochód dostawczy z pieczywem skrzynki z pieczywem od tej pory stoją przed sklepem z czego korzystają sobie gołębie Shocked skaczą i zajadają sobie słodkie bułeczki potem my kupujemy takie bułeczki Shocked nawet o tym nie wiedząc że najpierw korzystały z nich gołębie i choroby się roznoszą to nie jest jednorazowa sytuacja ja nie kupuje w tym sklepie pieczywa już od dawna odkąd pierwszy raz to zobaczyłam także ostrzegam sąsiadów ptactwo przenosi mnóstwo chorób
powerranger 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 08, 2014 18:23
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 20:34    Temat postu: Re: Lewiatan

Nie od dziś to wiadomo, spacerując z psem po 5 rano często taki widok mozna zastać.
magdalena34 
   

Nowy na forum


Wiek: 42
Dołączył: Czw Lip 31, 2014 5:14
Posty: 2
Skąd: wiadukt

PostWysłany: Czw Lip 31, 2014 21:10    Temat postu: Re: Lewiatan

takimi sprawami to powinien się senapid zająć trują ludzi czy właściciel nie zdaje sobie sprawy ze ptactwo roznosi choroby nie mówiąc już o higienie
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sie 02, 2014 22:45    Temat postu: Re: Lewiatan

Trzeba było zwrócić uwagę ekspedientce albo właścicielowi, nie bronię go ale oni napewno mogą czegoś nie wiedzieć, teraz dostałem zapewnienie że pieczywo będzie przyjeżdżało później. Wystarczy poinformować... nikt nie jest alfą i omegą
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 3 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama