portal osiedli, dzielnic i miast

Bia³ystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Lewiatan
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

Lewiatan

Id¼ do strony Poprzednia    1, 2, 3    Nastêpna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
iwona34 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Do³±czy³: Pi± Lip 06, 2012 20:58
Posty: 3
Sk±d: kleosin

PostWys³any: Pi± Lip 06, 2012 22:50    Temat postu: Re: Lewiatan

zdecydowanie zgadzam sie z opinjami na temat sklepu na pulkach jest pusto
oprocz bardzo milej blondynki Surprised i pana Pawla nie pracuje tam nikt uprzejmy co dziala jak odstraszacz w sklepie brakuje nawet podstawowych produktow a napuj z lodowki nie rozni sie temperatura od tego stojacego na pulce
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Do³±czy³: ¦ro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt 5B

PostWys³any: Pon Lip 09, 2012 8:03    Temat postu: Re: Lewiatan

A ja nadal twierdzê, ¿e wcale nie jest tak ¼le. Je¶li kto¶ chce robiæ du¿e zakupy to niech jedzie do hipermarketu a jak szuka mi³ej obs³ugi niech skontaktuje siê z jak±kolwiek telefoniczn± obs³uga klientaSmile
Ja nie spotka³em siê nigdy z nieuprzejmo¶ci± Pañ pracuj±cych w Lewiatanie.
misskiss 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pon Lip 09, 2012 10:51    Temat postu: Re: Lewiatan

tez nie rozumiem o co tyle szumu
jak mi nie pasuje dany sklep to ide/jade do innego proste ale pewnie wiekszosci sie nie chce d... ruszyc wiec wylewaja swoje zale na forum
tomek1979 
   

Forumowicz


Do³±czy³: Pi± Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pon Lip 09, 2012 12:09    Temat postu: Re: Lewiatan

Ogólnie wszystko jest ok za sklepem, ale jednak trzeba przyzanæ ze czasami troche nawalaj±.
Jak ktos chodzi do naszego sklepu to wie co jest a czego nie ma w asortymencie i powinien to zaakceptowaæ i nei wymagac czort wie czego.
Moja uwaga dotyczy tego, ze czasami brakuje towaru tego który zawsze by³ i na pó³ce go nie ma. Np niedawno dwa dni brakowa³o cukru i wody 5l.
To takie ma³e zaniedbanie, bo cz³owiek przyzwyczai³ sie ze cukier jest, a tu go nie by³o i cherbata by³a gorzka.
ktos powie ze mo¿na by³o zasówac do KUKU, ale bez przesady po sam cukier nie bede lecia³, dlatego wypi³em gorzk± i nie narzekam.
KAROLINA305 
   

Pocz±tkujacy


Wiek: 40
Do³±czy³: Pon Lip 09, 2012 21:10
Posty: 5
Sk±d: wiadukt

PostWys³any: Pon Lip 09, 2012 21:20    Temat postu: Re: Lewiatan

witam wlasnie robilam zakupy w lewiatanie sklepowa ta gruba oszukala mnie na zakupach 8 zl Shocked sprawdzajcie paragony bo ona nalicza podwojnie wiecej nie zamierzam robic zakupow w tym sklepie
misskiss 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pon Lip 09, 2012 23:20    Temat postu: Re: Lewiatan

KAROLINA305 napisa³:
witam wlasnie robilam zakupy w lewiatanie sklepowa ta gruba oszukala mnie na zakupach 8 zl Shocked sprawdzajcie paragony bo ona nalicza podwojnie wiecej nie zamierzam robic zakupow w tym sklepie
pytanie czy celowo czy przez przypadek
Hope12 
   

Bywalec


Do³±czy³: Czw Mar 08, 2012 9:23
Posty: 26
Sk±d: Bia³ystok-Wiadukt

PostWys³any: Wto Lip 10, 2012 9:13    Temat postu: Re: Lewiatan

KAROLINA305 napisa³:
witam wlasnie robilam zakupy w lewiatanie sklepowa ta gruba oszukala mnie na zakupach 8 zl Shocked sprawdzajcie paragony bo ona nalicza podwojnie wiecej nie zamierzam robic zakupow w tym sklepie

Trzeba by³o i¶æ i to wyja¶niæ. Trochê wyrozumia³o¶ci! W±tpiê ¿e zrobi³a to celowo. Poza tym jak j± nazwa³a¶ "gruba" ju¿ odchodzi, wiêc mo¿esz chodziæ do sklepu spokojne
mieszkaniec234 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 42
Do³±czy³: Czw Maj 10, 2012 11:02
Posty: 11
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Czw Sie 23, 2012 12:12    Temat postu: Re: Lewiatan

nikt mi nie powie ze ze ten sklep jest normalnym osiedlowym sklepem. Nie wiem na jakich osiedlach wy mieszkaliscie ale to jest najgorszy sklep z jakim sie spotka³em. Zeby przez tydzieñ czasu nie by³o papierosów - masakra. nie wspomnê juz jak wygl±da³a lodówka z nabia³em przez ostatnie kilka dni. Zawsze jak ide do tego sklepu a dodam ze zawsze wieksze zakupy robiê gdzie¶ indziej ale czasem czego¶ zabraknie i trzeba isc tu to zazwyczaj i tak tu nie ma tego co potrzebujê.
MamaMia24 
   

Zagl±dajacy


Do³±czy³: Pi± Sty 06, 2012 13:09
Posty: 22
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt

PostWys³any: Wto Wrz 04, 2012 14:20    Temat postu: Re: Lewiatan

Przyznajê Wam racjê drodzy s±siedzi, ten sklep schodzi na psy...Puste pó³ki, nie ma gazet do poczytania, chyba w³a¶ciciel plajtuje? Widzia³am, jak robi³ dostawê towaru, je¿eli tak to mo¿na nazwaæ, zgrzewka wody, soków itp.Nie lubi³am chodziæ do Kuku³ki, bo tam nie ma cen na produktach, ale zosta³am zmuszona robiæ tam zakupy nie jakie¶ tam wiêksze ale na ¶niadanie...
W naszym sklepiku ¶niadaniowym towaru jak na lekarstwo a ceny jak za lekarstwo, drogo i beznadziejnie Smile
sigma2011 
   

Zagl±dajacy


Do³±czy³: ¦ro Lip 27, 2011 13:42
Posty: 20
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Wto Wrz 04, 2012 19:10    Temat postu: Re: Lewiatan

najlepiej to obgadaæ na forum anonimowo-bo po co powiedzieæ w twarz w³a¶cicielowi, ¿e brakuje towaru i ¿eby co¶ z tym zrobi³ bo traci klientów?
Naj³atwiej wytykaæ palcami, ¿e plajtuje, ¿e beznadziejnie i nic nie ma. I tylko siê ¶miaæ, ¿e cz³owiekowi interes nie idzie.
MamaMia24 
   

Zagl±dajacy


Do³±czy³: Pi± Sty 06, 2012 13:09
Posty: 22
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt

PostWys³any: Wto Wrz 04, 2012 20:49    Temat postu: Re: Lewiatan

Rozmawia³am z dziewczynami ze sklepu kiedy bêdzie dostawa tego czy tamtego, to ci±gle dostajê ten sam komunikat, ¿e one te¿ czekaj± na dostawê, na w³a¶ciciela nie udaje mi siê trafiæ. To nie mój interes aby pytaæ o dostêpno¶æ produktów w sklepie, ale sami przyznacie ¿e na pocz±tku sklep by³ dobrze zaopatrzony, no a teraz to jaka¶ pora¿ka...Ostatnio nie by³o nawet piwa...
sigma2011 
   

Zagl±dajacy


Do³±czy³: ¦ro Lip 27, 2011 13:42
Posty: 20
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Wto Wrz 04, 2012 21:16    Temat postu: Re: Lewiatan

a jak go zamkn± to bêdziecie narzekaæ, ¿e sklepu pod bokiem nie ma!
Ludzie z czego ten sklep ma siê utrzymaæ? przecie¿ to tak naprawdê 2 bloki, które robi± zakupy, jest remont ulicy, ¿adne samochody przeje¿d¿aj±ce obok siê nie zatrzymuj±, ten sklep pewnie w 95% ¿yje dziêki nam wiêc trochê wyrozumia³o¶ci. My¶licie, ¿e w³a¶ciciel nie chcia³by ¿eby pó³ki ugina³y siê od towaru? Niestety poniewa¿ my mieszkañcy wydajemy tam ma³o pieniêdzy sklep nie ma pieniêdzy ¿eby towar zakupiæ, nie zakupuje, to my nie kupujemy no bo nie za bardzo jest co(tu opinia niektórych, ja przewa¿nie mam to po co idê) i tworzy siê b³êdne ko³o. Z ca³ego serca ¿yczê temu sklepikowi ¿eby przetrwa³ te ciê¿kie czasy.
kama81 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Sk±d: bialystok

PostWys³any: ¦ro Wrz 05, 2012 11:52    Temat postu: Re: Lewiatan

no puchy sa okrutne.tez rozmawialam z jedan ze sprzedajacych tam dziewczyn,i ona mowila ze maja konkretnie wyznaczone "pare zlotych" na konkretny towar i robiac zamowienie musza sie w tym zmiescic!!!wiec nic dziwnego ze jest kilka paczek papierosow lub kilka jogurtow!!ale najwazniejszy towar jest....pelno trunkow na polkach za kasa,ktore stoja na nich od otwarcia sklepu!!!i laska mowila ze tego wlasciciel zdjac nie chce i zamawia caly czas nowe!!bez sensu skoro nie schodzi!!a jezeli chodzi o przetrwanie sklepu....hhmmm skoro tam nic nie ma to po co ludzie z bloku maja tam chodzic??to wlasnie o 'nas' wlasciel zadbac powinien najbardziej,prawda???
M.Aleks 
   

Bywalec


Do³±czy³: Wto Sty 24, 2012 8:06
Posty: 41
Sk±d: Wiadukt 5B Bia³ystok

PostWys³any: ¦ro Wrz 05, 2012 20:02    Temat postu: Re: Lewiatan

Kochani, sklep siê nie utrzyma je¿eli bêdzie brak towarów. Niestety je¿eli wracam do domu z pracy to bezpieczniej jest mi zrobic zakupy na mie¶cie gdzie kupie wszystko i nie ryzykuje ¿e czegos mi zabraknie i bêde musia³a "lecieæ" na Kleosin do sklepu gdzie jest dro¿ej ale dostanê praktycznie ka¿dy asortyment. A wybór chleba tam jest imponujacy itd. Chcia³abym bardzo ¿eby nasz osiedlowy sklepik by³ lepiej zaopatrzony. I napewno czê¶ciej bym robi³azakupy u "siebie".
morela41 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Sk±d: bia³ystok

PostWys³any: Czw Wrz 06, 2012 0:57    Temat postu: Re: Lewiatan

papierosów nie ma w ca³ej sieci lewiatan a nie tylko u nas, s± prowadzone jakie¶ strajki, by obni¿yæ ceny! to nie ich wina, jak siê skacz± strajki to i papierosy bêd± , mo¿e i ni¿sza cena Wink
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 3 Id¼ do strony Poprzednia    1, 2, 3    Nastêpna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama