portal osiedli, dzielnic i miast

Bia³ystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Lewiatan
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

Lewiatan

Id¼ do strony 1, 2, 3    Nastêpna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
kama81 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Sk±d: bialystok

PostWys³any: Sob Sty 07, 2012 20:47    Temat postu: Lewiatan

chcialabym poruszyc temat "naszego" osiedlowego sklepu,a dokladniej jednej z pan tam pracujacych.nie wiem czy wam rowniez,ale ja zostalam juz "nabita' przez jedna z nich 2 razy.nie wkurzyloby mnie to ze to samo spotkalo i moja mame i kuzynke!!laska nabija na kase po 2 razy ten sam towar,a jak sie zwraca jej uwage,to pyta czy 'a moze pani chce jeszcze jeden/a'!!???jakbym chciala to bym se wziela 2 paczki chipsow a nie jedna!!!trzeba koniecznie sprawdzac paragony!!jakbym miala ja opisac...to moim zdaniem to jest ta najmniej sympatyczna,ktora stoi tam 'na fochu' i rzadko kiedy odpowiada 'dzien dobry'Smileosobiscie uwazam ze to szczyt bezczelnosci 'walic w rogi' mieszkancow bloku ktorzy przychodza tam po zakupy prawie codziennie(ogolnie nikomu nie powinna dopisywac do rachunku,bez wzgledu na to czy jest mieszkancem czy nie).jezeli przytrafi mi sie to raz jeszcze na bank powiadomie o tym wlasciciela,bo laska wystawia mu nie fajna opinie.takze...uczulam,i serio...sprawdzajcie paragony.pozdrawiam mieszkancowSmile
MamaMia24 
   

Zagl±dajacy


Do³±czy³: Pi± Sty 06, 2012 13:09
Posty: 22
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt

PostWys³any: Nie Sty 08, 2012 11:48    Temat postu: Re: Lewiatan

Dziêkujê za informacjê, zgadzam siê te¿ z tym, ¿e jest tak jedna taka sprzedawczyni, której chyba nikt nie lubi. Jak spotkam w³a¶ciciela, to wspomnê mu o forum.
Krawny 
   

Bywalec


Wiek: 37
Do³±czy³: Nie Lut 13, 2011 20:50
Posty: 26
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Nie Sty 08, 2012 17:07    Temat postu: Re: Lewiatan

Cos w tym jest ostatnio naszla mnie refleksja jak za pepsi nestie i ogorki konserwowe mozna bylo zaplacic ponad 17zl pozniej plulem sie w brode ze nei wziolem paragonu. A co do tego opisu to tam sa 2 dziewczyny ktore wygladaja jak by nigdy sie nei usmiechaly ta co nabila mnie w bambuko to ta najgrubszaRazz Jak spotkam Pawla to z nim pogadam
Pozdrawiam! Twisted Evil
bronek19 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Do³±czy³: ¦ro Sty 11, 2012 11:47
Posty: 1
Sk±d: bia³ystok

PostWys³any: ¦ro Sty 11, 2012 11:59    Temat postu: Re: Lewiatan

ja chcia³em poruszyæ temat sprzedawania piwa w tym sklepie. Ile razy chcia³em kupiæ zimne piwo to laska mi mówi ¿e lodówka nie jest w³±czona !! Shocked to po jak± cholerê macie wogóle lodówki na piwo ??? Zalamany a druga sprawa jest taka ¿e czasami to nawet piwa na sklepie nie maj± !! jak to mo¿liwe ¿e lodówki s± puste i nie ma co kupiæ ?? wkurzaj±ce !!! Z³y
tomek1979 
   

Forumowicz


Do³±czy³: Pi± Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: ¦ro Sty 11, 2012 12:28    Temat postu: Re: Lewiatan

widze bronek19 ¿e masz powa¿ny problem, a mo¿e to czas ¿eby pomyslec nad zapisaniem siê do AA Very Happy
dojarek 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Sk±d: Wiadukt 5B

PostWys³any: ¦ro Sty 11, 2012 13:24    Temat postu: Re: Lewiatan

bronek19 napisa³:
to po jak± cholerê macie wogóle lodówki na piwo ??? Zalamany a druga sprawa jest taka ¿e czasami to nawet piwa na sklepie nie maj± !! jak to mo¿liwe ¿e lodówki s± puste i nie ma co kupiæ ?? wkurzaj±ce !!!
Pyta³e¶ w sklepie? Mo¿e siê mylê, ale tak bêdzie najpro¶ciej.
dr-adam 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 39
Do³±czy³: Wto Mar 22, 2011 20:48
Posty: 11
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Pi± Sty 13, 2012 23:16    Temat postu: Lewiatan

Witam,
Chyba z tej nudy nie macie o czym pisaæ! Je¿eli macie jakie¶ zastrze¿enia do sklepu to proszê se zg³osiæ do w³a¶ciciela a nie oskar¿aæ kogo¶ bezpodstawnie na forum. Ja osobi¶cie nie mam zastrze¿eñ do sklepu, a jak czego¶ nie ma to informujê w³a¶ciciela, i on zawsze stara siê dostarczyæ towar o który proszê. Poza tym ka¿dy ma prawo siê pomyliæ. My¶lê ¿e ka¿dy z nas skoñczy³ przynajmniej podstawówkê i umie liczyæ, wiêc jak co¶ siê nie zgadza to we¼cie paragon i sprawd¼cie! Zdegustowany
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Do³±czy³: ¦ro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Sk±d: Bia³ystok-Wiadukt

PostWys³any: Sob Sty 14, 2012 8:45    Temat postu: Re: Lewiatan

Ostatnio nowa ekspedientka wbi³a co¶ dwa razy (skaner jest szybki a ona nie zd±¿y³a od³o¿yæ tej rzeczy). Skasowa³a jedn± pozycjê i by³o OK. Zawsze kto¶ inny móg³ nie zauwa¿yæ. Ja do naszego sklepu nie mam zastrze¿eñ. Klientami s± prawie wy³±cznie mieszkañcy bloku. Jak na takie warunki ma dobre ceny i jest dobrze zaopatrzony.
_________________
Pozdrawiam s±siadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
mieszkaniec101 
   

Nowy na forum


Wiek: 43
Do³±czy³: Wto Sty 17, 2012 9:02
Posty: 1
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Wto Sty 17, 2012 9:10    Temat postu: Re: Lewiatan

A ja uwa¿am ze tek sklep wcale nie jest dobrze zaopatrzony. Nie ma tam podstawowych produktów, Czesto zdarza sie rano ok 7.00 ze nie ma jeszcze pieczywa, nabia³ lepiej nie mówiæ 5 jogurtów do wyboru i 3 serki, o piwie nie wspomne ze s± duuuuu¿e braki. a co do cen to te¿ wcale nie jest tani. W porównaniu z KUKU£K¡ (która jest ca³odobowa i otwarta we wszystkie ¶wiêta) w Lewiatanie ceny s± wy¿sze. i to powiedzmy przyk³ad na butelce piwa jest to ok. 20 gr. Takze uwazam ze dla tego lewiatana przyda³aby sie dobra konkurencja u nas w bloku.
dojarek 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Sk±d: Wiadukt 5B

PostWys³any: Wto Sty 17, 2012 11:11    Temat postu: Re: Lewiatan

mieszkaniec101 napisa³:
W porównaniu z KUKU£K¡ (która jest ca³odobowa i otwarta we wszystkie ¶wiêta) w Lewiatanie ceny s± wy¿sze. i to powiedzmy przyk³ad na butelce piwa jest to ok. 20 gr.
No i? Skoro im siê to piwo sprzedaje, to gdzie jest problem? Ty pójdziesz kilometr do Kuku³ki, kto¶ inny kupi w bloku. Czasy odgórnie ustalanych cen ju¿ do¶æ dawno minê³y.
W ma³ym sklepie osiedlowym zawsze bêdzie dro¿ej.
Zg³asza³e¶ problemy z zaopatrzeniem w sklepie? Ja swego czasu czêsto kupowa³em tam jogurty Milko - i po tym, jak zg³osi³em im problem z ich brakiem (mówili, ¿e przestawili siê na Bakomy) - zaczêli znowu zamawiaæ.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Do³±czy³: ¦ro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Sk±d: Bia³ystok Wiadukt 5B

PostWys³any: ¦ro Sty 18, 2012 19:23    Temat postu: Re: Lewiatan

Osobi¶cie nie mam ¿adnych zastrze¿eñ do sklepu. Jest blisko a ceny nie sa straszne jak na sklep osiedlowy. Alkohol praktycznie w cenach jak w Adambie. Jak siê komu¶ nie podoba jest masa hipermarketów droga wolna. Obs³uga te¿ w porz±dku nigdy nie mia³em problemu a kupujê w nim praktycznie od samego pocz±tku - zanim siê wprowadzi³em systematycznie odwiedza³em znajomych.
Poza tym w³a¶ciciel jest na tyle w porz±dku, ¿e zawsze mo¿na siê do niego zwróciæ z problemem.
kama81 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: ¦ro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Sk±d: bialystok

PostWys³any: ¦ro Lut 15, 2012 14:40    Temat postu: Re: Lewiatan

z przykroscia stwierdzam ze Lewiatan spada na psy. puste polki,brak towaru,w lodowkach z nabialem ta sama smietana rozstawiona w 5 rzedach zeby tylko lodowke zapelnic.szkoda,bo to najblizszy sklep,a "nic" w nim nie maSadprzykro
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Do³±czy³: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: ¦ro Lut 22, 2012 21:42    Temat postu: Re: Lewiatan

DOBRZE ¯E BROWAR JEST
mieszkaniec234 
   

Zagl±dajacy


Wiek: 42
Do³±czy³: Czw Maj 10, 2012 11:02
Posty: 11
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Sob Maj 12, 2012 0:44    Temat postu: Re: Lewiatan

Kurcze nie wiem jak jest ze sklepami ale szlag mnie trafia jak zachodze rano o godz. 7 i nie ma ¿adnego pieczywa. Wogóle co¶ sie psuje z tym asortymentem w tym sklepie tak patrze.
toomoo 
   

Forumowicz


Do³±czy³: Pi± Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Sk±d: Bia³ystok

PostWys³any: Nie Maj 13, 2012 23:40    Temat postu: Re: Lewiatan

mieszkaniec234 napisa³:
Kurcze nie wiem jak jest ze sklepami ale szlag mnie trafia jak zachodze rano o godz. 7 i nie ma ¿adnego pieczywa. Wogóle co¶ sie psuje z tym asortymentem w tym sklepie tak patrze.

Proponuje zg³osiæ ten fakt w³a¶cicielowi. Kiedy¶ robi³em w podobnej bran¿y i uwierzcie mi w³a¶ciciel czêsto nie wie o takich rzeczach a ekspedientki nie mówi±, bo albo zapomn±, albo nie widz± takiej potrzeby bo i po co im ten problem.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Id¼ do strony 1, 2, 3    Nastêpna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama