portal osiedli, dzielnic i miast

Bia造stok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z s御iadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation

FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Lewiatan
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat     

Lewiatan

Id do strony 1, 2, 3    Nast瘼na     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo嗆
kama81 

Sta造 bywalec

Do陰czy: 字o Gru 07, 2011 16:20
Sk康: bialystok

PostWys豉ny: Sob Sty 07, 2012 20:47    Temat postu: Lewiatan

chcialabym poruszyc temat "naszego" osiedlowego sklepu,a dokladniej jednej z pan tam pracujacych.nie wiem czy wam rowniez,ale ja zostalam juz "nabita' przez jedna z nich 2 razy.nie wkurzyloby mnie to ze to samo spotkalo i moja mame i kuzynke!!laska nabija na kase po 2 razy ten sam towar,a jak sie zwraca jej uwage,to pyta czy 'a moze pani chce jeszcze jeden/a'!!???jakbym chciala to bym se wziela 2 paczki chipsow a nie jedna!!!trzeba koniecznie sprawdzac paragony!!jakbym miala ja opisac...to moim zdaniem to jest ta najmniej sympatyczna,ktora stoi tam 'na fochu' i rzadko kiedy odpowiada 'dzien dobry'Smileosobiscie uwazam ze to szczyt bezczelnosci 'walic w rogi' mieszkancow bloku ktorzy przychodza tam po zakupy prawie codziennie(ogolnie nikomu nie powinna dopisywac do rachunku,bez wzgledu na to czy jest mieszkancem czy nie).jezeli przytrafi mi sie to raz jeszcze na bank powiadomie o tym wlasciciela,bo laska wystawia mu nie fajna opinie.takze...uczulam,i serio...sprawdzajcie paragony.pozdrawiam mieszkancowSmile
MamaMia24 

Zagl康ajacy

Do陰czy: Pi Sty 06, 2012 13:09
Sk康: Bia造stok Wiadukt

PostWys豉ny: Nie Sty 08, 2012 11:48    Temat postu: Re: Lewiatan

Dzi瘯uj za informacj, zgadzam si te z tym, 瞠 jest tak jedna taka sprzedawczyni, kt鏎ej chyba nikt nie lubi. Jak spotkam w豉軼iciela, to wspomn mu o forum.
Krawny 

Bywalec

Do陰czy: Nie Lut 13, 2011 20:50
Sk康: Bia造stok

PostWys豉ny: Nie Sty 08, 2012 17:07    Temat postu: Re: Lewiatan

Cos w tym jest ostatnio naszla mnie refleksja jak za pepsi nestie i ogorki konserwowe mozna bylo zaplacic ponad 17zl pozniej plulem sie w brode ze nei wziolem paragonu. A co do tego opisu to tam sa 2 dziewczyny ktore wygladaja jak by nigdy sie nei usmiechaly ta co nabila mnie w bambuko to ta najgrubszaRazz Jak spotkam Pawla to z nim pogadam
Pozdrawiam! Twisted Evil
bronek19 

Nowy na forum

Do陰czy: 字o Sty 11, 2012 11:47
Sk康: bia造stok

PostWys豉ny: 字o Sty 11, 2012 11:59    Temat postu: Re: Lewiatan

ja chcia貫m poruszy temat sprzedawania piwa w tym sklepie. Ile razy chcia貫m kupi zimne piwo to laska mi m闚i 瞠 lod闚ka nie jest w陰czona !! Shocked to po jak choler macie wog鏊e lod闚ki na piwo ??? Zalamany a druga sprawa jest taka 瞠 czasami to nawet piwa na sklepie nie maj !! jak to mo磧iwe 瞠 lod闚ki s puste i nie ma co kupi ?? wkurzaj帷e !!! Z造
tomek1979 

Forumowicz

Do陰czy: Pi Lut 04, 2011 10:06

PostWys豉ny: 字o Sty 11, 2012 12:28    Temat postu: Re: Lewiatan

widze bronek19 瞠 masz powa積y problem, a mo瞠 to czas 瞠by pomyslec nad zapisaniem si do AA Very Happy
dojarek 

Sta造 bywalec

Do陰czy: 字o Sie 24, 2011 0:26
Sk康: Wiadukt 5B

PostWys豉ny: 字o Sty 11, 2012 13:24    Temat postu: Re: Lewiatan

bronek19 napisa:
to po jak choler macie wog鏊e lod闚ki na piwo ??? Zalamany a druga sprawa jest taka 瞠 czasami to nawet piwa na sklepie nie maj !! jak to mo磧iwe 瞠 lod闚ki s puste i nie ma co kupi ?? wkurzaj帷e !!!
Pyta貫 w sklepie? Mo瞠 si myl, ale tak b璠zie najpro軼iej.
dr-adam 

Zagl康ajacy

Do陰czy: Wto Mar 22, 2011 20:48

PostWys豉ny: Pi Sty 13, 2012 23:16    Temat postu: Lewiatan

Witam,
Chyba z tej nudy nie macie o czym pisa! Je瞠li macie jakie zastrze瞠nia do sklepu to prosz se zg這si do w豉軼iciela a nie oskar瘸 kogo bezpodstawnie na forum. Ja osobi軼ie nie mam zastrze瞠 do sklepu, a jak czego nie ma to informuj w豉軼iciela, i on zawsze stara si dostarczy towar o kt鏎y prosz. Poza tym ka盥y ma prawo si pomyli. My郵 瞠 ka盥y z nas sko鎍zy przynajmniej podstaw闚k i umie liczy, wi璚 jak co si nie zgadza to we嬈ie paragon i sprawd嬈ie! Zdegustowany
grzennio 

Forumowicz

Do陰czy: 字o Lis 02, 2011 21:48
Sk康: Bia造stok-Wiadukt

PostWys豉ny: Sob Sty 14, 2012 8:45    Temat postu: Re: Lewiatan

Ostatnio nowa ekspedientka wbi豉 co dwa razy (skaner jest szybki a ona nie zd捫y豉 od這篡 tej rzeczy). Skasowa豉 jedn pozycj i by這 OK. Zawsze kto inny m鏬 nie zauwa篡. Ja do naszego sklepu nie mam zastrze瞠. Klientami s prawie wy陰cznie mieszka鎍y bloku. Jak na takie warunki ma dobre ceny i jest dobrze zaopatrzony.
mieszkaniec101 

Nowy na forum

Do陰czy: Wto Sty 17, 2012 9:02

PostWys豉ny: Wto Sty 17, 2012 9:10    Temat postu: Re: Lewiatan

A ja uwa瘸m ze tek sklep wcale nie jest dobrze zaopatrzony. Nie ma tam podstawowych produkt闚, Czesto zdarza sie rano ok 7.00 ze nie ma jeszcze pieczywa, nabia lepiej nie m闚i 5 jogurt闚 do wyboru i 3 serki, o piwie nie wspomne ze s duuuuu瞠 braki. a co do cen to te wcale nie jest tani. W por闚naniu z KUKUΘ (kt鏎a jest ca這dobowa i otwarta we wszystkie 鈍i皻a) w Lewiatanie ceny s wy窺ze. i to powiedzmy przyk豉d na butelce piwa jest to ok. 20 gr. Takze uwazam ze dla tego lewiatana przyda豉by sie dobra konkurencja u nas w bloku.
dojarek 

Sta造 bywalec

Do陰czy: 字o Sie 24, 2011 0:26
Sk康: Wiadukt 5B

PostWys豉ny: Wto Sty 17, 2012 11:11    Temat postu: Re: Lewiatan

mieszkaniec101 napisa:
W por闚naniu z KUKUΘ (kt鏎a jest ca這dobowa i otwarta we wszystkie 鈍i皻a) w Lewiatanie ceny s wy窺ze. i to powiedzmy przyk豉d na butelce piwa jest to ok. 20 gr.
No i? Skoro im si to piwo sprzedaje, to gdzie jest problem? Ty p鎩dziesz kilometr do Kuku趾i, kto inny kupi w bloku. Czasy odg鏎nie ustalanych cen ju do嗆 dawno min窸y.
W ma造m sklepie osiedlowym zawsze b璠zie dro瞠j.
Zg豉sza貫 problemy z zaopatrzeniem w sklepie? Ja swego czasu cz瘰to kupowa貫m tam jogurty Milko - i po tym, jak zg這si貫m im problem z ich brakiem (m闚ili, 瞠 przestawili si na Bakomy) - zacz瘭i znowu zamawia.
anntonn 

Forumowicz

Do陰czy: 字o Sty 18, 2012 18:48
Sk康: Bia造stok Wiadukt 5B

PostWys豉ny: 字o Sty 18, 2012 19:23    Temat postu: Re: Lewiatan

Osobi軼ie nie mam 瘸dnych zastrze瞠 do sklepu. Jest blisko a ceny nie sa straszne jak na sklep osiedlowy. Alkohol praktycznie w cenach jak w Adambie. Jak si komu nie podoba jest masa hipermarket闚 droga wolna. Obs逝ga te w porz康ku nigdy nie mia貫m problemu a kupuj w nim praktycznie od samego pocz徠ku - zanim si wprowadzi貫m systematycznie odwiedza貫m znajomych.
Poza tym w豉軼iciel jest na tyle w porz康ku, 瞠 zawsze mo積a si do niego zwr鏂i z problemem.
kama81 

Sta造 bywalec

Do陰czy: 字o Gru 07, 2011 16:20
Sk康: bialystok

PostWys豉ny: 字o Lut 15, 2012 14:40    Temat postu: Re: Lewiatan

z przykroscia stwierdzam ze Lewiatan spada na psy. puste polki,brak towaru,w lodowkach z nabialem ta sama smietana rozstawiona w 5 rzedach zeby tylko lodowke zapelnic.szkoda,bo to najblizszy sklep,a "nic" w nim nie maSadprzykro
AnioL123 

Bywalec

Do陰czy: Pon Gru 05, 2011 20:34

PostWys豉ny: 字o Lut 22, 2012 21:42    Temat postu: Re: Lewiatan

DOBRZE 浩 BROWAR JEST
mieszkaniec234 

Zagl康ajacy

Do陰czy: Czw Maj 10, 2012 11:02

PostWys豉ny: Sob Maj 12, 2012 0:44    Temat postu: Re: Lewiatan

Kurcze nie wiem jak jest ze sklepami ale szlag mnie trafia jak zachodze rano o godz. 7 i nie ma 瘸dnego pieczywa. Wog鏊e co sie psuje z tym asortymentem w tym sklepie tak patrze.
toomoo 

Forumowicz

Do陰czy: Pi Gru 30, 2011 14:59

PostWys豉ny: Nie Maj 13, 2012 23:40    Temat postu: Re: Lewiatan

mieszkaniec234 napisa:
Kurcze nie wiem jak jest ze sklepami ale szlag mnie trafia jak zachodze rano o godz. 7 i nie ma 瘸dnego pieczywa. Wog鏊e co sie psuje z tym asortymentem w tym sklepie tak patrze.

Proponuje zg這si ten fakt w豉軼icielowi. Kiedy robi貫m w podobnej bran篡 i uwierzcie mi w豉軼iciel cz瘰to nie wie o takich rzeczach a ekspedientki nie m闚i, bo albo zapomn, albo nie widz takiej potrzeby bo i po co im ten problem.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Id do strony 1, 2, 3    Nast瘼na
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat

Mo瞠sz pisa nowe tematy
Mo瞠sz odpowiada w tematach
Mo瞠sz zmienia swoje posty
Mo瞠sz usuwa swoje posty
Mo瞠sz g這sowa w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno軼i za tre嗆 wypowiedzi zamieszczanych przez u篡tkownik闚 serwisu. Osoby zamieszczaj帷e wypowiedzi naruszaj帷e prawo lub prawem chronione dobra os鏏 trzecich mog ponie嗆 z tego tytu逝 odpowiedzialno嗆 karn lub cywiln.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2016   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za堯 forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama