portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
mysasiedzi_pl 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Sty 04, 2012 11:36
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 11:41    Temat postu: NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI

Witam, chciałbym serdecznie zaprosić wszystkich na nowe forum pod adresem


www.mysasiedzi.pl



Są tam wszystkie inwestycje mieszkaniowe z naszego miasta - Białystok

Możemy również pomóc Wam przenieść informacje dotychczas zgromadzone tutaj na nasze forum.

Forum dopiero się rozrasta ale widać już duży potencjał, jako mieszkańcy jednego z czołowych deweloperów mogliby Państwo pomóc innym w wyborze mieszkania, lub pomóc przy różnych dylematach.

Rozumiem że przesiadka na inne forum może być uciążliwa ale adres
www.wiadukt5.pl można przekierować bezpośrednio do:

http://mplus.bialystok.pl/leonikers/sasiad/viewforum.php?f=23

SERDECZNIE ZAPRASZAM
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 14:02    Temat postu: Re: NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI

Spam.

mysasiedzi_pl napisał:
Forum dopiero się rozrasta ale widać już duży potencjał
Kiepski żart. Najwięcej szumu jest o opóźnionych inwestycjach Rogowskiego, a w zdecydowanej większości działów hula wiatr.

Sama propozycja, oprócz groteskowości to typowe zaproszenie z deszczu pod rynnę. Najlepiej niech ci z 5 zostaną tutaj, z 5A sie przeniosą na inne forum, a z 5B pod Lewiatana.

Najlepszym rozwiązaniem jest dokupienie własnego hostingu i uniezależnienie się (postawienie własnego forum od nowa). No, ale to byłaby składka, na którą nie każdy by się pisał.
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 19:58    Temat postu: Re: NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI

Jeżeli znalazł by się chętny do postawienia i prowadzenia nowego forum na oddzielnym hostingu to za darmo mogę udostępnić konto hostingowe na moim serwerze. Żaden darmowy hosting z reklamami tylko normalne konto na komercyjnym serwerze. Gdyby były chętne osoby żeby się tym zająć i była by wola innych użytkowników forum to możemy takie coś zrobić.

Pozdrawiam

Rafał
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 20:04    Temat postu: Re: NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI

rafalk napisał:
Jeżeli znalazł by się chętny do postawienia i prowadzenia nowego forum na oddzielnym hostingu to za darmo mogę udostępnić konto hostingowe na moim serwerze.

Ale to jest fizycznie Twój hosting (maszyna), czy wykupiony u jednego z dostawców?

Oczywiście, przenosiny na jakiś darmowy szajs z reklamami nie mają sensu.
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Śro Sty 04, 2012 21:04    Temat postu: Re: NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI

Cytat:
Ale to jest fizycznie Twój hosting (maszyna), czy wykupiony u jednego z dostawców?


VPS wykupiony. Teraz nie opłaca się stawiać własnych maszyn do hostingu. Za drogo to kosztuje.
Technicznie jestem w stanie pomóc, tj zainstalować forum, pokazać jak zarządzać. Ale później ktoś inny by musiał się tym zajmować bo mi trochę czasu brakuje. Ale myślę że znajdą się osoby chętne do moderowania forum Smile
mysasiedzi_pl 
   

Nowy na forum


Wiek: 38
Dołączył: Śro Sty 04, 2012 11:36
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Sty 08, 2012 12:55    Temat postu: Re: NOWE FORUM MIESZKAŃCÓW - WIĘCEJ INFORMACJI

dojarek napisał:
Najwięcej szumu jest o opóźnionych inwestycjach Rogowskiego, a w zdecydowanej większości działów hula wiatr.


masz rację, ale biorąc pod uwagę że możnaby zebrać wszystkie informacje na jednym forum robi się ciekawie, nie chodzi mi o podział mieszkańców ul. Wiadukt 5 na 2 fora. Po prostu jako obecni mieszkańcy moglibyście sporo pomóc innym którzy dopiero rozglądają się za mieszkaniem np od Jazz-Budu.

Biorąc pod uwagę że Mysasiedzi.pl działa dopiero od kilku miesięcy zrozumiałe jest że w większości inwestycji "hula wiatr", mam nadzieję niedługo się to zmieni, chociażby dzięki takim ludziom jak wy.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam, a to czy zaproszenie przyjmiecie zależy tylko od Was.

Pozdrawiam wszystkich.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama