portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Przestawienie wiaty na śmieci
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Przestawienie wiaty na śmieci

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Sob Sty 07, 2012 20:34    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

ja nie rozumiem tych ludzi-brudasow...czy to tak ciezko jest otworzyc drzwi kontenera i wyrzocic smieci??czy to az taki wysilek,czy oni nie wiedza jak to sie robi??moze oni w domu tez taki chlew maja,to smietnik tym bardziej maja gdzies.a moze instrukcje obslugi trzeba tam gdzies umiescic??dzis tez reklamowki ze smieciami przy pojemniku na butelki lezaly!!grunt to zrobic syf!!przykro sie na to patrzy
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 16:01    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

Odnawiam temat. Jak było na ogłoszeniach roznoszone są teraz klucze do śmietnika. Problem polega na tym, że nie każdy jeszcze te klucze posiada, a śmietnik został zamknięty. Piętrzy się coraz większa góra śmieci przy wiacie.
Mam prośbę do kogokolwiek, kto odebrał już klucze do śmietnika. Proszę o zablokowanie drzwi tak, jak było to przed roznoszeniem kluczy, czyli otworzenie drzwi, przekręcenie zamka i co się za tym kryje uniemożliwienie zatrzaśnięcia drzwi.
Swoją drogą czy potrzebujemy zamykanego na klucz śmietnika? Kto będzie nam śmieci kradł, albo je podrzucał?

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 17:57    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

grzennio napisał:
Odnawiam temat. Jak było na ogłoszeniach roznoszone są teraz klucze do śmietnika. Problem polega na tym, że nie każdy jeszcze te klucze posiada, a śmietnik został zamknięty. Piętrzy się coraz większa góra śmieci przy wiacie.
Mam prośbę do kogokolwiek, kto odebrał już klucze do śmietnika. Proszę o zablokowanie drzwi tak, jak było to przed roznoszeniem kluczy, czyli otworzenie drzwi, przekręcenie zamka i co się za tym kryje uniemożliwienie zatrzaśnięcia drzwi.
Swoją drogą czy potrzebujemy zamykanego na klucz śmietnika? Kto będzie nam śmieci kradł, albo je podrzucał?

Zrobi się trochę cieplej to znowu zacznie się powtórka z rozrywki, czyli wybieranie z kosza puszek i gniecenie o 5 rano-wymarzona pobudka w wolną sobotę. Kolega zapomniał albo nie słyszał. Poza tym taki był nasz cel aby kosz był"pod kluczem". Skoro sądzisz że klucz nie jest potrzebny, to w jakim celu wg. Ciebie jest ta wiata?
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 18:19    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

mieszkaniec5 napisał:
grzennio napisał:
Odnawiam temat. Jak było na ogłoszeniach roznoszone są teraz klucze do śmietnika. Problem polega na tym, że nie każdy jeszcze te klucze posiada, a śmietnik został zamknięty. Piętrzy się coraz większa góra śmieci przy wiacie.
Mam prośbę do kogokolwiek, kto odebrał już klucze do śmietnika. Proszę o zablokowanie drzwi tak, jak było to przed roznoszeniem kluczy, czyli otworzenie drzwi, przekręcenie zamka i co się za tym kryje uniemożliwienie zatrzaśnięcia drzwi.
Swoją drogą czy potrzebujemy zamykanego na klucz śmietnika? Kto będzie nam śmieci kradł, albo je podrzucał?

Zrobi się trochę cieplej to znowu zacznie się powtórka z rozrywki, czyli wybieranie z kosza puszek i gniecenie o 5 rano-wymarzona pobudka w wolną sobotę. Kolega zapomniał albo nie słyszał. Poza tym taki był nasz cel aby kosz był"pod kluczem". Skoro sądzisz że klucz nie jest potrzebny, to w jakim celu wg. Ciebie jest ta wiata?

Pamiętam gniecione puszki. Wiata jest według mnie po to, żeby śmieci były odizolowane od na przykład dzieci. Wiata jest na tyle oddalona, że nie powinno być słychać gniecionych puszek - wcześniej śmietnik był pod naszymi oknami.
Ja bym wolał, gdyby wiata nie była zamykana na klucz, ale mniejsza o to. Najważniejsze, żebym mógł się do niej w ogóle dostać. Nie każdy był w stanie odebrać klucze w piątek, dopóki wszyscy nie dostaną kluczy do wiaty nie powinno się jej zamykać. Każdy, kto ma klucze może teraz wiatę zamknąć i uniemożliwić osobom nie mającym klucza dostęp do śmietnika.
Nie zamykajmy na razie śmietnika.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
mieszkaniec5 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Mar 25, 2011 11:50
Posty: 19
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lut 05, 2012 19:12    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

Zgadzam się. Narazie nie ma co zamykac, ale na przyszłość nie wyobrażam sobie żeby było inaczejSmile
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 18:43    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

Całkowicie się zgadzam nie możliwe jest tydzień po wydaniu klucza aby każdy go miał. Szanujmy tych którzy nie maja kluczaSmile
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pią Lut 10, 2012 22:04    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

anntonn napisał:
Całkowicie się zgadzam nie możliwe jest tydzień po wydaniu klucza aby każdy go miał. Szanujmy tych którzy nie maja kluczaSmile

Szanujmy siebie nawzajem. Dzisiaj znowu zamknięte drzwi, góry śmieci przy wiacie i puste kontenery. Ktoś, kto ma klucz zamknął te drzwi. Mam klucz, więc zablokowałem drzwi przed zamknięciem.

_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
AnioL123 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Pon Gru 05, 2011 20:34
Posty: 34
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Lut 22, 2012 21:56    Temat postu: Re: Przestawienie wiaty na śmieci

Dokładnie cały problem tkwi w nas samych jeżeli chcemy tworzyć wspólnotę musimy poznawać się nawzajem i upominać co niektórych mniemam są to osoby wynajmujące mieszkania którym nie zależy jak mieszkają bo to nie ich własność!osobiście zwracałem uwagę młodzieńcowi któremu nie chciało się donieść śmieci do śmietnika po uwadze jak najbardziej poczynił swoją powinność a nawet przeprosił!ZWRACAJMY UWAGĘ SĄSIADOM I SZANUJMY SIĘ NAWZAJEM
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama