portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Parkowanie w wejściu do klatek III etapu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkowanie w wejściu do klatek III etapu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
grzennio 
   

Forumowicz


Wiek: 41
Dołączył: Śro Lis 02, 2011 21:48
Posty: 131
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 17:07    Temat postu: Parkowanie w wejściu do klatek III etapu

Kochani sąsiedzi, chodnik przy wejściu do klatek III etapu nie jest miejscem parkingowym. Kostka brukowa jest innego typu niż ta na parkingu i nie wytrzymuje obciążeń samochodem. Sprawa ta była poruszana na spotkaniu wspólnoty, przypomniałem sobie o niej dopiero dzisiaj jak zobaczyłem zaparkowany na chodniku samochód. Propozycja administratora była taka, żeby fotografować zaparkowane tak samochody i w razie uszkodzenia chodnika obciążyć parkujących w ten sposób kosztami remontu. Wszyscy mieszkańcy nie powinni chyba płacić za szkody spowodowane przez kilka osób niewłaściwie korzystających z chodnika. W załączniku dodaję zdjęcie zaparkowanego nieprawidłowo samochodu. Od razu zaznaczam że zdjęcie to zamieszczam jedynie na forum w celu pokazania problemu.
Jak ktoś wnosi coś ciężkiego do mieszkania i stawia na czas rozładunku samochód w tym miejscu to jest to do zrozumienia, ale parkowanie tam w momencie gdy są wolne miejsca na parkingu jest według mnie niedopuszczalne. Od parkowania mamy parking, prawda?



12.12.2011.jpg

12.12.2011.jpg



_________________
Pozdrawiam sąsiadów!
grzennio
Mieszkaniec 3 etapu
aaadamw 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Wto Lut 08, 2011 20:55
Posty: 56
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 18:30    Temat postu: Re: Parkowanie w wejściu do klatek III etapu

i za to należy się "karny kutas"
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Pon Gru 12, 2011 20:13    Temat postu: Re: Parkowanie w wejściu do klatek III etapu

popieram!! jak sie patrzy na tych gamoni co parkuja na 3 miejscach to czasami nie wiem,czy oni se zartuja czy sa takimi slepotami!!??ale to tez trzeba umiec tak zaparkowacSmile!!
KrwawyEdward 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 20:10
Posty: 45
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Cze 18, 2012 11:38    Temat postu: Re: Parkowanie w wejściu do klatek III etapu

Odnośnie parkowania...kolejny as, niebieska Bora blachy WS ...., strasznie duży samochód że aż dwa miejsca zajmować trzeba.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama