portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » telewizja cyfrowa w naszym bloku
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

telewizja cyfrowa w naszym bloku

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 15:13    Temat postu: Re: telewizja cyfrowa w naszym bloku

dojarek napisał:
toomoo,

jeśli chcesz równocześnie oglądać TV w dwóch miejscach, to z analogiem nie ma żadnego problemu, a z cyfrą musisz wykupić multiroom - i tak jest u każdego operatora. W TPodlasie, z tego co pamiętam, na drugim dekoderze możesz mieć wyłącznie pakiet 1 i kosztuje to 10 zł. Ale dowiedz się u źródła, bo może coś się pozmieniało.

Internet mam z Koby i generalnie nie narzekam.

Właśnie wiem że trzeba multiroom (bodajże 10zł miesięcznie). Po Sylwku zadzwonie dopytam, narazie i tak dopiero zaczynam wykańczać więc jeszcze mam trochę czasu.
Krawny 
   

Bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Nie Lut 13, 2011 20:50
Posty: 26
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Gru 31, 2011 17:18    Temat postu: Re: telewizja cyfrowa w naszym bloku

Powiem ci tak ja osobiscie korzystam juz ponad rok czasu z telekomunikacja podlasie. Sygnal tv mam we wszystkich pomieszczeniach w ktorych mam gniazdka internet bodajze we 2 w kazdym badz razie wszystko zalezy od twojej instalacjiSmile Internet 10mb + tv wszystko 93zl takze lux przez ponad rok czasu nic sie z tym wszytskim nie dzialo:Smile, nie tak jak z homenetem tak jakis czas temu byla afera ze ktos im kable poniszczyl (kwestia jest taka ze te kable nei sa niczym zabezpieczone)
Pozdrawiam Shocked
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 11:19    Temat postu: Re: telewizja cyfrowa w naszym bloku

Niestety w moim przypadku usytuowanie balkonów uniemożliwiło mi zamontowanie N, która miałem w poprzednim mieszkaniu.
Na szczęście rozwiązałem umowę przed czasem bez kary, nie obyło si jednak bez wizyty "zawodowego montera".
Na pocieszenie wziąłem Telekomunikacje Podlasie pełen wypas i muszę powiedzieć, że jest na dobrym poziomie. Sporo kanałów HD, dekoder z możliwością nagrywania - z dyskiem zewnętrznym - pliki do odczytania na komputerze. Brakuje mi najbardziej HBO poza tym mogłoby być taniej ale to normaSmile
Ogólnie polecam.
dr-adam 
   

Zaglądajacy


Wiek: 39
Dołączył: Wto Mar 22, 2011 20:48
Posty: 11
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Sty 23, 2012 23:07    Temat postu: Antena zbiorcza na dachu

Wita,
Ja jestem jak najbardziej za zamontowaniem anteny zbiorczej, kieruję to do sąsiadów którzy mają mieszkanie od strony drogi do Juchnowca. Nie można podłączyć z tej strony żadnej anteny (no chyba że mieszkania na 8 piętrze, bo byłaby taka możliwość, oraz na rogu budynku) ja niestety nie mieszkam w żadnym z nich Zdegustowany P.S - Może są znane jakieś szczegóły na temat kosztów podłączenia mieszkania do anteny zbiorczej???
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 23:30    Temat postu: Re: telewizja cyfrowa w naszym bloku

Witam sąsiadów. Mam proste dwa pytania. Od niedawna jestem posiadaczem telewizjii cyfrowej z Telekomunikacji Podlasie z tunerem zewnętrzym podłączonym przez port HDMI do telewizora.
1. mam problem ponieważ po właczeniu telewizora i tunera nie łapie mi od razu jakosci cyfrowej. Musze kombinowac np włanczając kilka razy tuner, lub telewizor i dopiero za któryms razem zatrybi. Czy spotkaliście się z taka sytuacją u siebie czy to nawala nowy mój sprzet ?
2. Od czasu do czasu spotykam w szczególności na TVN sytuację ze filmy ida bez lektora, co sie wcześniej nie zdarzało na analogu. Czy to ma coś wspólnego z telewizją cyfrową czy poprostu TVN postanowiło społeczeństwo polskie dokształcac z angielskiego?
Prosze o rade bo nie wiem czy zgłaszac temat do TP.
Pozdrawiam.
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 19:19    Temat postu: Re: telewizja cyfrowa w naszym bloku

tomek1979 napisał:
mam problem ponieważ po właczeniu telewizora i tunera nie łapie mi od razu jakosci cyfrowej.
Ale co to dokładnie oznacza? TV powinien pamiętać na który port HDMI ostatnio był ustawiony i nic nie trzeba zmieniać. No chyba że piszesz o problemach z HDCP - mi kiedyś na to pomogła wymiana kabla HDMI.
tomek1979 napisał:
Od czasu do czasu spotykam w szczególności na TVN sytuację ze filmy ida bez lektora, co sie wcześniej nie zdarzało na analogu.
A możesz sprawdzić podczas takiego programu, czy masz dostępną ścieżkę dźwiękową polską? W dekoderze nie masz przypadkiem domyślnie ustawionej ścieżki oryginalnej / angielskiej?
Ja akurat kablówkę odbieram na module CI, ale w każdym z dekoderów, z którymi do tej pory miałem do czynienia, były takie opcje.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama