portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » zabudowa balkonu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

zabudowa balkonu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Kwi 09, 2011 12:45    Temat postu: zabudowa balkonu

Witam. Mam takie pytanie. Czy możliwa by była zabudowa balkonu od strony ulicy?? Przy tych wiatrach nie da sie siedzieć w domu strasznie głośno. Myślałam o szklanej zabudowie. Do kogo trzeba sie zgłosić do wspólnoty czy do Yuniversalu?? Może ktoś z Was ma ten sam problem.
ArturG 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lut 03, 2011 12:10
Posty: 8
Skąd: Białystok- Wiadukt 5A

PostWysłany: Nie Kwi 10, 2011 8:11    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

O zabudowie balkonu nie musisz raczej powiadamiać wspólnoty czy yp, wynajmujesz ekipę, która ją wykona lub sam/sama to robisz i do dzieła. Nie jest to jakaś wielka modernizacja Twojego mieszkania wymagająca zgody, tak mi się przynajmniej wydaje.
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 10:58    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

trochę wieje ale jakiegoś dramatu nie ma
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2011 13:05    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

kontaktowałam się dziś z Yuniversalem i tam powiedzieli że jeśli sie posiada akt notarialny to można zrobić zabudowe na własną rękę. Jeśli nie ma aktu to potrzebna jest zgoda projektanta budynku.
A myślałam o takiej zabudowie jaką ktoś zamontował na swoim balkonie od strony placu zabaw. Szklane drzi od góry do dołu.
M.Radzisz 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Czw Sty 02, 2014 10:49
Posty: 3
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 12:35    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

Witam, miałem podobny problem. Ale zrobiliśmy małe zebranie z mieszkańcami naszego osiedla (aby mieć podobne zabudowy) po czym wybraliśmy firmę Balko-Met ( link: http://balko-met.pl/ ) mimo że była to firma z Olecka jej oferta była najkorzystniejsza (miejscowość mojego zamieszkania Białystok). Teraz każde mieszkanie podniosło na swojej wartości, a do tego ten denerwujący hałas spowodowany wiatrem oraz kurz zostały zniwelowane ... Ja posiadam system ramowy który wygląda estetycznie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę przesłać zdjęcia ze swojego balkonu nie będzie najmniejszego problemu.
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 23:02    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

M.Radzisz napisał:
Witam, miałem podobny problem. Ale zrobiliśmy małe zebranie z mieszkańcami naszego osiedla (aby mieć podobne zabudowy) po czym wybraliśmy firmę Balko-Met ( link: http://balko-met.pl/ ) mimo że była to firma z Olecka jej oferta była najkorzystniejsza (miejscowość mojego zamieszkania Białystok). Teraz każde mieszkanie podniosło na swojej wartości, a do tego ten denerwujący hałas spowodowany wiatrem oraz kurz zostały zniwelowane ... Ja posiadam system ramowy który wygląda estetycznie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę przesłać zdjęcia ze swojego balkonu nie będzie najmniejszego problemu.


A jaki masz balkon? i ile wyniosła Cię zabudowa??
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Czw Sty 02, 2014 23:13    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

M.Radzisz napisał:
Witam, miałem podobny problem. Ale zrobiliśmy małe zebranie z mieszkańcami naszego osiedla (aby mieć podobne zabudowy) po czym wybraliśmy firmę Balko-Met ( link: http://balko-met.pl/ ) mimo że była to firma z Olecka jej oferta była najkorzystniejsza (miejscowość mojego zamieszkania Białystok). Teraz każde mieszkanie podniosło na swojej wartości, a do tego ten denerwujący hałas spowodowany wiatrem oraz kurz zostały zniwelowane ... Ja posiadam system ramowy który wygląda estetycznie. Jeżeli zajdzie taka potrzeba mogę przesłać zdjęcia ze swojego balkonu nie będzie najmniejszego problemu.



To nic innego jak słaba reklama. Nie można napisać jak człowiek że oferujecie zabudowy balkonowe dobrej cenie? tylko takie psudo opinie. Naprawdę uważacie że ludzie są takimi debilami?
M.Radzisz 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Czw Sty 02, 2014 10:49
Posty: 3
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Pią Sty 03, 2014 9:59    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

Michalinka1 jak będziesz chciała mogę przesłać Ci kwotę za mój balkonik wraz z metrażem. To może Pani mniej więcej przeliczy sobie co do swojego metrażu. A nie chcę tu nic wklejać żeby ludzie nie pisali że to reklama. Pozdrawiam Smile ... mój mail: m.rad1983@wp.pl
michalinka1 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Sob Kwi 09, 2011 12:41
Posty: 44
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Sty 04, 2014 0:12    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

M.Radzisz napisał:
Michalinka1 jak będziesz chciała mogę przesłać Ci kwotę za mój balkonik wraz z metrażem. To może Pani mniej więcej przeliczy sobie co do swojego metrażu. A nie chcę tu nic wklejać żeby ludzie nie pisali że to reklama. Pozdrawiam Smile ... mój mail: m.rad1983@wp.pl


ok mój balkon ma wymiary 4,10 x 2,55m ile by taka zabudowa kosztowała u firmy którą proponujesz?
M.Radzisz 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Czw Sty 02, 2014 10:49
Posty: 3
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Wto Sty 07, 2014 7:11    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

Tak jak pisałem we wcześniejszym mailu prosiłbym o kontakt na mój mail Smile
Tymoteusz1 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Nie Sty 28, 2018 20:25
Posty: 10
Skąd: Polska

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 10:34    Temat postu: Re: zabudowa balkonu

Najważniejsze to mieć dobry pomysł na wykończenie takich miejsc. Przecież dzisiaj do tematu można podejść kreatywnie i zrobić coś innego niż wszyscy! W https://www.kingled.pl/tasmy-led.html możecie sprawdzić specjalne taśmy led, które będą niesamowicie wyglądały na Waszym balkonie. Sami się o tym przekonajcie.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama