portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Pokrycia dachowe, konserwacje, renowacje, usługi podnośnika
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Pokrycia dachowe, konserwacje, renowacje, usługi podnośnika

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
ArturG 
   

Początkujacy


Dołączył: Czw Lut 03, 2011 12:10
Posty: 8
Skąd: Białystok- Wiadukt 5A

PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 13:01    Temat postu: Pokrycia dachowe, konserwacje, renowacje, usługi podnośnika

Witam! Jako mieszkaniec bloku przy ulicy Wiadukt 5A, myślę że mam prawo się tutaj ogłosićSmile
Służę pomocą przy pokryciach dachowych, tj. blachodachówka, dachówka ceramiczna, papy termozgrzewalne; obróbki blacharskie; więżby dachowe; usługi podnośnikiem koszowym- wysokość robocza 18m. Dodam, iż wszystkie pokrycia na naszym bloku m.in balkonów, tarasów oraz obróbki blacharskie są mojego wykonania Wink

ART DACH Artur Gutowski

- kompleksowe pokrycia dachowe
- usługi podnośnikiem 18 m

kontakt: 501546683, 515848099
e-mail: art-dach@wp.pl
NIP 542-298-66-93
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama