portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Podatek za miejsce parkingowe
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Podatek za miejsce parkingowe

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
tomek1979 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lut 04, 2011 10:06
Posty: 111
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Cze 27, 2012 23:53    Temat postu: Re: Podatek za miejsce parkingowe

Te listy to są zawiadomienia i decyzje w sprawie walki YP z UM odnosnie podatku. Wszyscy własciciele to powinni dostawac bo na końcu jest wykaz nazwisk do kogo to zostało wysłane.
Na obecną chwile to już nie wiem co sie dzieje bo raz piszą o jakims zwrocie a drugi raz piszą znowu co innego dotyczace roku 2011 i tak pierniczą w głowach.
Jesli jest ktoś zainteresowany sprawą i ma pojęcie na ten temat to prosiłbym o wtajemniczenie sie w sprawe bo mozemy za kawałek miejsca parkingowego płacic cholernie wysokie podatki
mufcia 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Mar 11, 2012 20:00
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 12:42    Temat postu: Re: Podatek za miejsce parkingowe

Witam sąsiadów. Moi drodzy, czy ktoś z Was (posiadających miejsce w garażu) wie, co zostało ustalone w związku z podatkiem za garaż 2011?? Otóż dostawałam z mężem mnóstwo listów, ale nic to konkretnego... Otóż, mam pytanie, czy ktoś zapłacił za poprzedni rok podatek z góry za cały rok?? My tak zrobiliśmy, po czym był zmniejszony. za 2012 znów jest mały, ale nie wiem czy go opłacać, bo wtedy zapłaciłam im za kilka dobrych lat i nie mam jak narazie zwrotu. A jak jest u Was? Pozdrawiam serdecznie
Kosadd 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Mar 24, 2011 18:13
Posty: 28
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Gru 09, 2012 16:04    Temat postu: Re: Podatek za miejsce parkingowe

Z tego co wiem, to zmiany podatkowe weszły w życie chyba od stycznia 2012r. Ja też w 2011r. płaciłem wyższą stawkę i zapewne nikt nikomu nic nie wróci (niestety).
mufcia 
   

Początkujacy


Dołączył: Nie Mar 11, 2012 20:00
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 14:35    Temat postu: Re: Podatek za miejsce parkingowe

Ten naprawdę mały podatek wszedł od stycznia 2012, ale już zmiana pojawiła się własnie w 2011oku. w styczniu 2011 otrzymaliśmy wiadomość o takim a takim podatku, a zaraz za miesiąc bądź dwa już został on trochę zmniejszomy. No właśnie, stąd moja niepewność, bo wydaje mi się, że nasze pieniądze powinni nam zwrócić, a z tego co wiem sprawa jest "w toku", ale nic konkretnego dowiedzieć się nie można. echh, administracja i weź bądź mądry...
Speeds 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 13:49
Posty: 8
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 11:50    Temat postu: Re: Podatek za miejsce parkingowe

Tak na szybko. Dostałem dzisiaj pismo od YP, że podatek za dwa miejsca parkingowe za rok 2013 powinienem opłacić w kwocie 513 zł. Czy ktoś dostał również już pisma w sprawie podatku jeżeli tak jakie kwoty zostały wam obliczone. Mój udział to 16/125 w garażu G. Muszę wyjaśnić tę sprawę ponieważ w roku 2012 właśnie sprawdziłem kwotę na koncie i było to 65zł.
I jeszcze jedna sprawa wcześniej miałem opłatę za udział w garażu G1 a teraz G - nie wiem czym to się rożni.
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama