portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Dacia samochody
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Dacia samochody

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
dragon33 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Paź 21, 2018 13:32
Posty: 95
Skąd: Gdańsk-śródmieście

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 6:04    Temat postu: Dacia samochody

Witam. Jakie macie opinie o samochodach Dacii http://dacia.dyszkiewicz.pl/. Najbardziej interesuje mnie Duster. Chętnie porozmawiam z właścicielem tego modelu auta. Szukam samochodu, który będzie dobry do jazdy miejskiej, ale poradzi sobie też z długimi wyprawami. Mam dwójkę dzieci, więc dobrze byłoby gdyby był w miarę pakowny. Zapisałem się już wprawdzie na jazdę próbną, ale informacja z pierwszej ręki zawsze najlepsza.
Amii86 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Sie 07, 2019 10:42
Posty: 56
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Maj 17, 2022 23:34    Temat postu: Re: Dacia samochody

Moja sąsiadka posiada ten model Dacii i nie narzeka a wręcz jest zadowolona. Natomiast ja bardziej skłaniam się ku Audi Q5 . Potrzebuję przestronnego, niezawodnego auta na wyjazdy służbowe. Mam jednocześnie zaufanie do niemieckich marek. Samochód nie jest tani ale wyliczyłam sobie zamieszczonym na stronie https://www.vwfs.pl/klienci-biznesowi/finansowanie-samochodu/kalkulator-finansowy/audi-perfect-lease.html kalkulatorem, że w ramach leasingu raty nie byłyby zbyt wysokie. Stanowiłyby też one koszty ponoszone w związku z prowadzoną działalnością.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama