portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Prezent na walentynki
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Prezent na walentynki

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 8:13    Temat postu: Prezent na walentynki

Witam. Jaki prezent na walentynki zamierzacie podarować swoim chłopakom? Czy perfumy to dobry pomysł waszym zdaniem? Kilka ciekawych propozycji znalazłam dzięki artykułowi na blogu https://perfumyagnieszki.pl/perfumy/prezent-na-walentynki-dla-niego-perfumy-dla-chlopaka. Czy Dior Fahrenheit będzie odpowiedni dla młodego chłopaka? Czy lepiej kupić 1 Million od Paco Rabane?
ewa808 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Mar 26, 2019 1:52
Posty: 86
Skąd: Malbork

PostWysłany: Sob Paź 14, 2023 22:51    Temat postu: Re: Prezent na walentynki

Jeśli wystarczająco dobrze znasz gust swojego partnera, na pewno ucieszy się z upominku w postaci dobrych perfum. Ja w ubiegłym roku podarowałam narzeczonemu pięknie prezentujący się flakonik Paco Rabanne 1 Million , wiedząc że preferuje ekskluzywne, dość mocnie, przyprawowo- drzewne aromaty. Był zachwycony. Perfumy te, a także inne, markowe są dostępne w ofercie https://perfumy.pl/product-pol-1562-Paco-Rabanne-1-Million-woda-toaletowa-100-ml.html , w naprawdę przystępnych cenach. Możesz też zazwyczaj nabyć buteleczki o różnej pojemności, co też wpływa na koszty.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama