portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Warto chodzić na dodatkowy angielski?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Warto chodzić na dodatkowy angielski?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
gumisiaaa 
   

Bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Nie Lut 28, 2021 22:29
Posty: 45
Skąd: Gdańsk-Zaspa

PostWysłany: Wto Lut 01, 2022 22:01    Temat postu: Warto chodzić na dodatkowy angielski?

Tak, bo to inwestycja w dziecko, w jego lepszą przyszłość, lepsza pracę. Tu polecić mogę early stage https://earlystage.pl/pl/szkola/bialystok, gdzie fajnie uczą, poprzez zabawę, taniec, rytm, muzykę itp. A to sprawia, że i dzieci same zaczynają się tym interesować, co otwiera ich umysły na porcję wiedzy.
kazikwielki 
   

Stały bywalec


Wiek: 41
Dołączył: Śro Kwi 17, 2019 21:26
Posty: 62
Skąd: Oliwa

PostWysłany: Wto Gru 12, 2023 22:55    Temat postu: Re: Warto chodzić na dodatkowy angielski?

Myślę, że tak, znajomość języka obcego jest przydatna.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama