portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Łowienie ryb
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Łowienie ryb

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
monikabert90 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Śro Gru 28, 2016 18:34
Posty: 326
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Śro Paź 28, 2020 23:29    Temat postu: Łowienie ryb

Witajcie,
czy ktoś z Was pasjonuje się wędkarstwem? Jakie ryby najchętniej łowicie? Ja jak co roku nie mogę się doczekać sezonu na sandacza, który zaczyna się w czerwcu. Na stronie internetowej https://sklepwedkarski.pl/Rusza-sezon-na-sandacza-sprawdz-nasze-typy-wedki-kolowrotki-przynety-blog-pol-1591001516.html udało mi się ostatnio trafić na fajny artykuł, który podpowiada, w jaki sprzęt się zaopatrzyć przed sezonem Wink Wam również polecam się z nim zapoznać Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama