portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Porcelana
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Porcelana

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Agatju 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Gru 09, 2019 23:57
Posty: 176
Skąd: stąd

PostWysłany: Pią Sty 17, 2020 5:12    Temat postu: Porcelana

Mojej babci stłukła się porcelanowa cukiernica. Chciałabym jej dokupić brakujący element kolekcji, ale zupełnie nie wiem jaka firma jest godna uwagi. Lepsza będzie nasza polska Lubiana czy może włoska Villa Italia ? Co myślicie? Znalazłam kilka propozycji w sklepie https://www.indelo.pl/cukiernice-porcelanowe-cat-327. Podobają mi się te najbardziej klasyczne. Myślę, że udałoby mi się coś dobrać.
ewa808 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Mar 26, 2019 1:52
Posty: 86
Skąd: Malbork

PostWysłany: Sob Lut 26, 2022 22:05    Temat postu: Re: Porcelana

Agatju, myślę że w sklepie Recucina mogłabyś natrafić eleganckie naczynie, które spodoba się i Tobie i babci. Być może coś jeszcze wpadnie Ci w oko, zresztą zapoznaj się z ofertą: https://recucina.pl/ . W asortymencie znajdziesz praktycznie wszystko, co może przydać się w kuchni oraz jadalni.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama