portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » BMW płoną
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

BMW płoną

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
karateka 
   

Forumowicz


Dołączył: Śro Gru 11, 2019 7:12
Posty: 101
Skąd: stąd

PostWysłany: Śro Gru 18, 2019 23:06    Temat postu: BMW płoną

Widziałem artykuł o płonących BMW https://www.autobaza.pl/blog/akcja-serwisowa-samochodow-bmw-z-silnikami-diesla/. Słyszeliście może takie wieści? Wprawdzie możliwość zapłonu dotyczy jedynie niektórych modeli z dieslem i określonych roczników. Jednak moja żona już się waha czy wybór BMW, to dobry pomysł. Ja już sobie upatrzyłem nowego Suva. Z tego co widziałem marka dobrze podeszła do sprawy i wszystko jest sprawdzane. Myślę, że nie ma się czym martwić.
ewa808 
   

Stały bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Wto Mar 26, 2019 1:52
Posty: 86
Skąd: Malbork

PostWysłany: Pią Kwi 22, 2022 13:28    Temat postu: Re: BMW płoną

Pamiętam tę akcję i powiem szczerze, że nabrałam dystansu do marki, którą do tej pory uznawałam za jedną z najlepszych, najbardziej ekskluzywnych. Co za tym idzie zmieniły się też moje plany odnośnie pozyskania luksusowego auta. Najbardziej interesują mnie teraz samochody Cupra. Obawiałam się do niedawna, że koszty mnie przerosną ale gdy ze strony https://www.cupraofficial.pl/oferta/finansowanie/produkty-finansowe/kredyt-moc-niskich-kosztow.html dowiedziałam się o kredycie z korzystną, niewygórowaną ratą i niskim oprocentowaniem, zakup wymarzonego pojazdu okazał się realny. W przyszłym miesiącu planuję jazdę próbnąSmile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama