portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » BMW w dieslu...co i jak?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

BMW w dieslu...co i jak?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Asia89 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Czw Mar 21, 2019 0:03
Posty: 77
Skąd: Białowieża

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 14:32    Temat postu: BMW w dieslu...co i jak?

Witam. Może ktoś z Was mi wyjaśni co nieco na temat akcji serwisowej BMW? Zaczęłam się trochę obawiać, ponieważ od około pół roku jeżdżę autem służbowym i jest to właśnie BMW na ropę. W wiadomościach, na https://www.wnp.pl/motoryzacja/europejska-akcja-przywolawcza-bmw-obejmie-324-tys-samochodow,328360_1_0_0.html czytałam o pożarach silników w autach, tymczasem mój pracodawca nic nie mówi na ten temat. Spokojnie jeździć, zapytać wprost o bezpieczeństwo eksploatacji auta czy może na własną rękę sprawdzić w serwisie?
Stefii 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 17, 2019 12:03
Posty: 79
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 12:16    Temat postu: Re: BMW w dieslu...co i jak?

Ja bym zapytałam albo sprawdziła przez stronę koncernu BMW numer nadwozia- czy się kwalifikuje to auto do serwisu.
Marian38 
   

Stały bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Sob Lip 29, 2017 22:47
Posty: 88
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Lut 07, 2020 20:50    Temat postu: Re: BMW w dieslu...co i jak?

Osobiście jakoś nie do końca mam zaufanie do aut w dieslu. Zresztą ostatnio coraz więcej słyszy się o podobno ekologicznych rozwiązaniach. Nawet wpadłem przypadkiem jakiś czas temu na takie ogłoszenie https://gratka.pl/motoryzacja/hyundai-kona-rabat-12-16-000-zl/ob/15497814 . Jak oceniacie taki pojazd? Jeździł ktoś hybrydą?
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama