portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Wazon
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Wazon

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
lupas4 
   

Stały bywalec


Dołączył: Wto Mar 14, 2017 0:40
Posty: 68
Skąd: Radom

PostWysłany: Pon Cze 10, 2019 15:30    Temat postu: Wazon

Dzien dobry. W czym trzymacie ciete kwiaty?Wazony Białe na Ceneo Ja zastanawiam sie nad upnem tego wazonu bo jest naprawde bardzo tani. Poza tym ma sliczne wzory. Bardzo mi sie spodobal. Jak myslicie? Nie bedzie sie on rysowal? Z gory dzieki za pomoc, pozdrawiam.
Stefii 
   

Stały bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Cze 17, 2019 12:03
Posty: 79
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Cze 17, 2019 12:06    Temat postu: Re: Wazon

Ja trzymam w doniczkachSmile Nie lubię po prostu ciętych kwiatów i takich nie kupuję.
Amii86 
   

Stały bywalec


Wiek: 37
Dołączył: Śro Sie 07, 2019 10:42
Posty: 56
Skąd: Polska

PostWysłany: Nie Sie 11, 2019 12:08    Temat postu: Re: Wazon

Kwiaty w wazonie to piękna ozdoba, wazon powinien podkreślać ich urok. Ja nie patrząc na cenę postanowiłam kupić zabytkowy wazon porcelanowy, który znalazłam w ofercie giełdy antyków, sami zobaczcie jakie cudo: https://www.antyki-bronisze.pl/kategoria/6 , nie to co te współczesne projekty pod seryjną produkcjęSmile
meluzy 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Śro Wrz 11, 2019 11:15
Posty: 22
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Wrz 16, 2019 10:11    Temat postu: Re: Wazon

dzięki za polecenia wazonów
gruszka23 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Pon Mar 11, 2019 6:12
Posty: 253
Skąd: Gdańsk - zaspa

PostWysłany: Śro Lip 15, 2020 3:38    Temat postu: Re: Wazon

Uwielbiam kupować dodatki do domu. Jestem już kilka miesięcy po remoncie, a co chwilę znajduję idealną rzecz do wystroju Wink Dosłownie wczoraj zamówiłam cudowne kieliszki kryształowe ze sklepu Indelo https://www.indelo.pl/kieliszki-krysztalowe-cat-321. Widziałam, że mają również bardzo gustowne wazony. Upatrzyłam sobie dwa, ale to już w przyszłym miesiącu.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama