portal osiedli, dzielnic i miast

Bia³ystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z s±siadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Witam wszystkich nowych
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat     

Witam wszystkich nowych

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomo¶æ
lupas4 
   

Sta³y bywalec


Do³±czy³: Wto Mar 14, 2017 0:40
Posty: 68
Sk±d: Radom

PostWys³any: Nie Sty 06, 2019 17:24    Temat postu: Witam wszystkich nowych

Czo³em, na imie mam Jurek, przybywam z Lwowa. Jestem na tym forum dyskusyjnym od dnia, jednak wasze ko³o natychmiast przypadlo mojej osobie do top5 stron internetowych.

Posiadacie na tym forum nader potrzebnych userow.

Na 100% bede w szeregu przypadków odwiedzac. Bede dopomagaæ plus nieraz siê tu zakladac tematy.

Jestem na 3 semestrze studiów tak¿e obserwuje aby znalezcwstêpn± dzia³alno¶c. Szukam spo¶ród biznesu wzglêdnie marketingiem w sieci.

O ile kto¶ st±d zna prosilbym o info

Uwielbiam dodatkowo koncerty rock a tak¿e bawiæ siê w potyczki komputerowe. W spokojnych chwilach tworzê strony www - np. aniel_Wellington/TypVery Happyamskie.htm" target="_blank" rel="nofollow" class="postlink">Zegarki Damskie Daniel Wellington - Ceneo.pl

_________________
Król nie powinien siedzieæ wygodnie
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat


 
Mo¿esz pisaæ nowe tematy
Mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Mo¿esz zmieniaæ swoje posty
Mo¿esz usuwaæ swoje posty
Mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ wypowiedzi zamieszczanych przez u¿ytkowników serwisu. Osoby zamieszczaj±ce wypowiedzi naruszaj±ce prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mog± ponie¶æ z tego tytu³u odpowiedzialno¶æ karn± lub cywiln±.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Za³ó¿ forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama