portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » REKLAMY NA TARASIE
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

REKLAMY NA TARASIE

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
LLMJKK 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Mar 14, 2018 20:29
Posty: 1
Skąd: BIAŁYSTOK

PostWysłany: Śro Mar 14, 2018 22:03    Temat postu: REKLAMY NA TARASIE

W zawiadomieniu o corocznym zebraniu właścicieli pojawił się pomysł na montowaniu większej ilości REKLAM na tarasie naszego budynku.

Mamy uż na najbliższym spotkaniu pozwolić zarządowi na decydowanie jakie reklamy, szyldy i jeszcze nie wiadomo co znajdzie się na tarasie wspólnoty ????

A może warto na pocżątek poinformować mieszkańców o szczegółach a nie już przygotowana uchwała i oczekiwanie na zgodę .

1 Jaki to ma być typ reklamy - ekrany szyldy , banery, papierowe wyklejane
2 Częstotliwośotliwoś ich wymiany - bo z tym wiąże się przebywanie na tarasie wszelakiej maści ekip montujących, wyklejających .
3 Na jakiej powierzchni i jakiej wielkości ( format) miałby one być
4 Na jakiej wysokości zamontowane ? - czy wychodząc na dach będzie jeszcze coś widać z tarasu...
5.Ile i jakie firmy reklamowe są zainteresowane tym pomysłem
6 Ile kasy miesięcznie wpłynie z tego tytułu na konto wspólnoty?A ile nas to będzie kosztowało ?

Myślę, że można zlikwidować obecną reklamę YP i zamontować w tym miejscu ekran lodowy lub coś podobnego co pozwolić uzyskać większe dochody z tego miejsca!!!!
No i ewentualnie jeszcze jeden podobny po drugiej stronie od Kleosina i nic poza tym.

Na żadne inne REKLAMY mojej zgody nie będzie i myślę, że nie będę jedyny !!


TARAS TO MIEJSCE WYPOCZYNKU MIESZKAŃCÓW !!!!!!

Mamy już wokół bloku coraz mniej zieleni ale wierzę , że mieszkańcy nie pozwolą na zrobienie z naszego tarasu bezsensownej choinki reklamowej.
Kasa to nie wszystko .
kama81 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Gru 07, 2011 16:20
Posty: 73
Skąd: bialystok

PostWysłany: Czw Mar 15, 2018 19:41    Temat postu: Re: REKLAMY NA TARASIE

Zgadzam sie z panem.hajs hajsem ale wypadaloby najpierw zrobic rozeznanie wsrod mieszkancow i spytac czy my wogole chcemy te reklamy?!?!.bedzie normalnie jak na manhatanie 😉😁
yoelizka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Mar 04, 2012 13:00
Posty: 97
Skąd: Białystok - Wiadukt

PostWysłany: Nie Mar 18, 2018 18:54    Temat postu: Re: REKLAMY NA TARASIE

ja również na reklamy się nie zgadzam!!
I oczywiscie na danie dla zarzadu wolnej reki w tej sprawie ;/
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 23:56    Temat postu: Re: REKLAMY NA TARASIE

Reklamy to bardzo zły pomysł. Mam nadzieję , że większość nie wyraziła zgody. Lepiej zainwestować w dodatkową zieleń, niż zarobić parę groszy i oszpecić taras.
Ilovesweets 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lut 22, 2018 14:21
Posty: 3
Skąd: Białystok, Nowe Miasto

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 8:45    Temat postu: Re: REKLAMY NA TARASIE

I ja mam nadzieję, że ten pomysł nie przejdzie. Zieleń przede wszystkim, a nie syf w postaci reklam na tarasie Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama