portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Worek ze śmieciami pod klatką
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Worek ze śmieciami pod klatką

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 13:04    Temat postu: Worek ze śmieciami pod klatką

Czy jest możliwość wrzucenia na forum fotek ludzi którym nie chce się chodzić do kontenera ze śmieciami? To nie pierwszy raz kiedy ktoś zostawia sporej wielkości worek przy małym śmietniczku pod klatką. Chętnie zobaczę kto jest takim flejtuchem Wink
Ilovesweets 
   

Nowy na forum


Dołączył: Czw Lut 22, 2018 14:21
Posty: 3
Skąd: Białystok, Nowe Miasto

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 14:23    Temat postu: Re: Worek ze śmieciami pod klatką

Jestem ciekawa kto jest takim brudasem. Niestety całkiem sporo tego typu ludzi na osiedlu.
aggens 
   

Nowy na forum


Wiek: 40
Dołączył: Nie Kwi 29, 2018 14:47
Posty: 2
Skąd: Białystok

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2018 14:58    Temat postu: Re: Worek ze śmieciami pod klatką

Ja na szczescie jeszcze takich wybrykow (jeszcze) nie widzialam. Brr, wstyd.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama