portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Osiedle W Zieleni - sprawy osiedlowe » Forum » Internet HomeNet
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Internet HomeNet

Idź do strony 1, 2, 3    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Jackner 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 20, 2011 8:36
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Śro Sty 18, 2012 23:23    Temat postu: Internet HomeNet

Witam. Czy jesteście zadowoleni z ,,super szybkiego" internetu w HomeNet? Być może jedynie u mnie codziennie są z nim problemy - download w okolicach <500kB/s, duże PINGi itp. Widać, że przepustowość jest odwrotnie proporcjonalna do coraz większej liczby mieszkańców. Chętnie posłucham opinii użytkowników KOBA - czy również zauważyli podobno zjawisko w swojej sieci?.
rafalk 
   

Stały bywalec


Wiek: 42
Dołączył: Nie Mar 06, 2011 19:18
Posty: 62
Skąd: Białystok-Waidukt

PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 0:42    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Ja mam internet o KoBy i nie mam na co narzekać. Chodzi super. Jakieś awarie bardzo rzadko ale zdarzają się. Wsparcie techniczne do 22 chyba działa w weekendy do 20. Jak się wprowadzałem to chciałem w HomeNet założyć internet, ale przez 2 tygodnie nie było możliwości żeby technicy przyjechali, w sobotę około 11 zadzwoniłem do KoBy a o 13 już miałem działający internet. Jak możesz to wiej od nich jak najszybciej.
Jackner 
   

Początkujacy


Dołączył: Śro Kwi 20, 2011 8:36
Posty: 5
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 1:27    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Podobno KOBA ma sieć komputerową pozwalającą, poprzez odpowiednie oprogramowanie współdzielić pliki z innymi użytkownikami? Możesz to potwierdzić? HomeNet takiej usługi nie oferuje. Wybrałem HomeNet z racji symetrycznego łącza i dosyć szybkiego, jak na rok 2010 transferu danych, którego już nie mam.
Kosadd 
   

Bywalec


Wiek: 44
Dołączył: Czw Mar 24, 2011 18:13
Posty: 28
Skąd: Białystok

PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 15:45    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Ja mam internet w Homenett. Owszem od jakiegoś czasu prędkości znacznie spadły , ale po interwencjach w firmie co mogli poprawili oraz obniżyli abonament. Awarie u mnie zdarzają się bardzo rzadko. Co do współdzielenia plików z innymi osobami w Homenett jak najbardziej można.
anntonn 
   

Forumowicz


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 18, 2012 18:48
Posty: 161
Skąd: Białystok Wiadukt 5B

PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 21:57    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Dołączam się do problemu. Prędkość spada szczególnie wieczorami. Niestety mam umowę jeszcze na 34 miesiące więc liczę na rozwiązanie problemuSmile
beata.hapon 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 20, 2012 10:24
Posty: 13
Skąd: Białystok-Wiadukt

PostWysłany: Nie Sty 22, 2012 20:43    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Już od 9 miesięcy mam internet w Kobie, niedługo kończy mi się umowa i znowu planujemy przedłużyć, więc mogę polecić tego operatora innym użytkownikom.Pozdrawiam
pogo84 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pon Paź 10, 2011 11:51
Posty: 11
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Sty 25, 2012 23:19    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Również odrazdzam homenett... łącze 20mbit i żeby teledyski przycinały na youtubie? oglądanie filmów online to też mordownia! Wrzucanie kilkuset plików na ftp tragedia!!!!!!!!!!!! non stop disconnecty...

żenada! dałem się nabrać na te łącze symetryczne...

_________________
Zapraszam na www.epodlasie.com.pl
dojarek 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Sie 24, 2011 0:26
Posty: 64
Skąd: Wiadukt 5B

PostWysłany: Śro Lut 15, 2012 13:27    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Jakby ktoś był zainteresowany, to już można się umawiać na instalacje łącz światłowodowych w Telekomunikacji Podlasie. Rozmawiałem z nimi w tamtym tygodniu i mówili, że mają już możliwości techniczne.



Z tego co wiem, 5B ma poprowadzony ruraż do mieszkań pod światłowód i tutaj instalacja powinna być bezproblemowa. Nie wiem, jak jest w 5 i 5A.
Sam jestem mocno zainteresowany (głównie ze względu na symetryczność łącza) ale umowa z obecnym operatorem kończy mi się dopiero w czerwcu.
Jeśli ktoś skorzysta z oferty TP - proszę o podzielenie się wrażeniami.
M.Aleks 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 24, 2012 8:06
Posty: 41
Skąd: Wiadukt 5B Białystok

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 12:33    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Ja korzystam z TP. Od marca 2011. dwa pakiety telewizji i internet; płacę 107 zł. internet 10 Mbit/s. nie narzekam, jest ok żadnego problemu. Razz
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 13:18    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Niestety tez mam watpliwa przyjemność używania Homenetu...nie daj boże jak internet padnie w sobotę niedziele czy święta...trzeba czekać do poniedziałku lub innego roboczego dnia (być moze komuś z obsługi nie chce się odbierać telefonu) Rozumiem ze ludzie maja wolne ale płace za stały dostęp do internetu a nie za internet "od pn do piątku". Pare razy miałam taka sytuacje ze było "coś" z internetem i cierpliwość mi się już dawno skończyła...
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 1:48    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Dokładnie ja też mam problem z internetem z homeneta , średnio raz w tygodniu. a wieczorem czy w nocy to o ile jest jest bardzo słaby.
Nie wiem co się dzieje u nich z tym internetem, ile czasu mogą być takie problemy;(
misskiss 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Mar 23, 2011 18:28
Posty: 91
Skąd: Białystok

PostWysłany: Pon Gru 03, 2012 17:07    Temat postu: Re: Internet HomeNet

zaznaczam ze sie nie znam i byc moze moje pytanie jest idotyczne Wink

jesli pozegnam sie z Homenetem i bede chciala skorzystac z uslug innej firmy to internet "pojdzie" po tych samych kablach co do tej pory czy nie daj boze trzeba bedzie wiercic dziury, przeciagac kable itd?
morela41 
   

Stały bywalec


Dołączył: Nie Sty 29, 2012 2:32
Posty: 57
Skąd: białystok

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 2:04    Temat postu: Re: Internet HomeNet

u nas w bloku jest 2 dostawców ; homenet i koba i są w każdym mieszkaniu gniazda od 2-uch operatorów internetu. można więc wybrać
M.Aleks 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 24, 2012 8:06
Posty: 41
Skąd: Wiadukt 5B Białystok

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 8:00    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Jest jeszcze jeden dostawca telewizja podlasie, ja mam tam telewizje i internet i jest super. żadnych problemów z dostawą medii.
toomoo 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Gru 30, 2011 14:59
Posty: 114
Skąd: Białystok

PostWysłany: Wto Gru 04, 2012 12:15    Temat postu: Re: Internet HomeNet

Tylko i wyłacznie Koba albo telekomunikacja podlasie, ja mam z tej drugiej internet i kablówke i jestem bardzo zadowolony i prędkośc i jakość za rozsądną cene, żadnych przerw czy zrywania połączenia
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 3 Idź do strony 1, 2, 3    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama