portal osiedli, dzielnic i miast

Białystok Osiedle W Zieleni - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Jakie żaluzje wybrać?
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Jakie żaluzje wybrać?

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
stefan66 
   

Zaglądajacy


Wiek: 42
Dołączył: Nie Gru 17, 2017 19:51
Posty: 11
Skąd: Suwałki

PostWysłany: Nie Sty 07, 2018 13:21    Temat postu: Jakie żaluzje wybrać?

Hejka wszystkim Smile
Zastanawiam się właśnie w tym momencie nad montażem żaluzji u siebie w mieszkaniu. Jakie ogólnie macie z nimi doświadczenia? Według Was lepsze są rolety czy właśnie żaluzje? Ja się właśnie zastanawiam nad wyborem czegoś naprawdę dobrego i sensownego... Moją uwagę póki co przykuła ta firma z Katowic http://roleter.pl/ Mają naprawdę dość duże doświadczenie, a ich dotychczasowe realizacje zdecydowanie zachęcają Smile Czy ktoś z Was miał może już z nimi jakąś styczność? Mieszkam na śląsku, więc szukam właśnie wśród firm z tego regionu... Z góry wielkie dzięki za wszelkiego rodzaju porady i sugestie w tym temacie Smile
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama